HOKEJOVÝ KLUB BREZNO

----- unum corpus una anima una theam -----
KADETI "U16" - REPORTY/ČLÁNKY

 
TOP 14
 
NEDEĽA  01.04. 2019 - Zimný štadión Nitra
MMHK NITRA - HK BREZNO 12:2 (3:1, 6:0, 3:1)
Góly BR: LUKAČOVIČ Hugo (TURŇA Oliver ), MORONG Marián (VALLO Timotej, ZLÚKY Kristián)
 
ŠTVRTOK  28.03. 2019 - Aréna Brezno
HK BREZNO  - HK POPRAD 2:10 (0:3, 2:3, 0:4)
Góly BR: ŠVEC Dominik (KOVÁČIK Richard, MAKUŠA Štefan), TURŇA Oliver (KOŽUCH Jakub)
 
STREDA  27.03. 2019 - Aréna Brezno
HK BREZNO  - HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Góly BR: ŠVEC Dominik (KOVÁČIK Richard)
 
NEDEĽA  24.03. 2019 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK DUKLA TRENČÍN 2:7 (0:2, 0:3, 2:2)
Góly BR: TURŇA Oliver (MELICHER Patrik), TURŇA Oliver (KOŽUCH Jakub)

Trenčín patrí do top štvorky tímov našej ligy a je priamo v boji o majstra SR. Vedeli sme, že len bezchybný výkon s minimom chýb v defenzíve môže nášmu družstvu vytvoriť priestor na úspech. Napriek snaženiu nás k chybám svojou kvalitnou hrou donútili a strelili nám góly. Za žiadnych okolností sme však zápas nechceli pustiť a v tretej tretine sme sa aj my gólovo presadili. Mali sme viacero výborných momentov v útoku, no brankár súpera bol veľkou prekážkou ku gólu. Sme radi, že sme neboli Trenčínu ľahkým súperom a aj tento zápas je pre nás motiváciou pracovať ešte tvrdšie v tréningu a zápasoch. 

SOBOTA  23.03. 2019 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK PÚCHOV 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Góly BR: KOVÁČIK Richard (KOŽUCH Jakub)

Veľmi sme chceli zvíťaziť a nadviazať na dobrú hru z posledného zápasu. Pozorne sme bránili, boli sme nebezpeční v útočnom pásme, no dve zbytočné vylúčenia súper využil a viedol 0:2. V druhej tretine sme tlačili súpera a z množstva možností na gól sa podarilo premeniť len jednu. Aj v tretej tretine sme vynaložili enormné úsilie v ofenzíve, ale súper s vypätím všetkých síl a často aj so šťastím odolal. Boli sme hokejovejšie družstvo, pokazené oslabenia a s jedným gólom sme však na víťazstvo nemohli pomýšľať.

ŠTVRTOK  21.03. 2019 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHA MARTIN 4:4 (0:2, 4:2, 0:0)
Góly BR: ŠVEC Dominik (KOVÁČIK Richard, VALLO Timotej), TURŇA Oliver (MELICHER Patrik, LUKAČOVIČ Hugo), TURŇA Oliver (LUKAČOVIČ Hugo, MELICHER Patrik), TURŇA Oliver (KOVÁČIK Richard, KOŽUCH Jakub)

Od úvodu sme boli pod obrovským tlakom súpera a nestíhali sme tempu, ktoré krátkymi striedaniami Martinčania nastavili. V prvej tretine sme dvakrát inkasovali a mali sme veľké problémy udržať sa na puku. Do druhej tretiny sme nastupovali s cieľom spraviť minimum chýb, no opäť sme dvakrát inkasovali. Do ďalšieho priebehu sme vymenili brankára, upokojili a zjednodušili sme našu hru a hlavne, nevzdávali sme sa. Šance, ktoré sme si vedeli vypracovať sme konečne začali premieňať a náš prejav sa približoval k želanému. Do tretej tretiny sa išlo za stavu 4:4 a víťazstvo si mohol ukradnúť ktorýkoľvek tím. Gól napriek snahe oboch družstiev už nepadol a body sme si rozdelili. Za obrat v zápase si zaslúžime pochvalu, aj za hru v druhej polovici zápasu. 

NEDEĽA  17.03. 2019 - Aréna Brezno
HK BREZNO  - HK GLADIATORS TRNAVA 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Góly BR: MELICHER Patrik
 
SOBOTA  16.03. 2019 - Aréna Brezno
HK BREZNO  - HC SLOVAN BRATISLAVA 2:6 (1:0, 0:5, 1:1)
Góly BR: LUKAČOVIČ Hugo (MELICHER Patrik), KOŽUCH Jakub (NOVYSEDLÁK Samuel, KOVÁČIK Richard)
 
STREDA  13.03. 2019 - Zimný štadión Prievidza
MŠHKM PRIEVIDZA - HK BREZNO 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
Góly BR: TURŇA Oliver (MELICHER Patrik, KOVÁČIK Richard), MELICHER Patrik (MALECKÝ Martin)
 
SOBOTA  09.03. 2019 - Steel Aréna Košice
HC PREŠOV PENGUINS - HK BREZNO 4:6 (0:2, 2:1, 2:3)
Góly BR: TURŇA Oliver (MELICHER Patrik), ŠVEC Dominik (LUKAČOVIČ Hugo, VALLO Timotej), KOŽUCH Jakub (KOVÁČIK Richard), KOVÁČIK Richard (KOŽUCH Jakub), MELICHER Patrik (TURŇA Oliver), MELICHER Patrik
 
K víťazstvu viedla náročná cesta, ale ustrážili sme si emócie aj do záveru stretnutia. Chválim celý tím za príkladnú bojovnosť a odhodlanie byť v zápase úspešní. Odviedli sme výbornú prácu a úplne zaslúžene sme zdolali v kvalitnom zápase družstvo Prešova. 
 
SOBOTA  09.03. 2019 - Steel Aréna Košice
HC KOŠICE - HK BREZNO 10:1 (2:0, 6:1, 2:0)
Góly BR: LUKAČOVIČ Hugo

Do zápasu sme nastupovali sebavedomo, chceli sme hrať dobrý hokej a Košiciam byť nepríjemným sparingom. Napriek snahe sa postupom času strelecky súper presadzoval a naše útočné aktivity končili neúspešne. Kvalita hráčov a šírka kádra domácich sa prejavila aj na skóre. Pre väčšinu našich hráčov, bolo toto zrkadlo zistenia hokejovej reality, veľmi poučné. 

NEDEĽA  03.03. 2019 - Zimný štadión Banská Bystrica
HC BANSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 10:1 (0:1, 4:0, 6:0)
Góly BR: LUKAČOVIČ Hugo
 
Chceli sme hrať hokej veľmi aktívny, s vysokým napádaním a svojim pohybom nútiť súpera k chybám. Vstup do zápasu aj prvá tretina sa niesli v tomto duchu a vyhrali sme ju 0:1. Bojovný výkon, obetavosť a podpora kolektívu boli na najvyššom možnom stupni. V druhom dejstve sme nevyužili dobré príležitosti na navýšenie gólového skóre a v rýchlom slede súper otočil zápas po našich zaváhaniach. V tretej tretine sme už nenašli silu pracovať na ľade. Hlavne prvá časť zápasu niesla známky kvality. Neskôr sa prejavila únava a po piatom góle aj frustrácia. 
 
STREDA  27.02. 2019 - Aréna Brezno - Predohrávka 28. kolo
HK BREZNO - HKM ZVOLEN 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
Góly BR: MELICHER Patrik (NOVYSEDLÁK Samuel, ŠARINA Tomáš), NOVYSEDLÁK Samuel (VALLO Timotej), MELICHER Patrik , MELICHER Patrik
 
NEDEĽA  24.02. 2019 - Zimný štadión Zvolen
HKM ZVOLEN -  HK BREZNO 10:4 (4:1, 3:2, 3:1)
Góly BR: ZLÚKY Kristián (MURÍN Sebastián), LUKAČOVIČ Hugo (NOVYSEDLÁK Samuel, ŠVEC Dominik), 
ŠVEC Dominik (VALLO Timotej, LUKAČOVIČ Hugo), MURÍN Sebastián (VALLO Timotej, LUKAČOVIČ Hugo)

Príliš ľahko sme inkasovali po našom nedôraznom obsadzovaní hráčov, skoro sme cúvali a darovali sme Zvolenu priestor na zakončenie. Vo fázach hry, keď sme boli aktívni a hrali sme hokej s rýchlym prístupom, darilo sa nám strieľať góly a pôsobili sme na ľade hokejovo. Po osobných zlyhaniach sme však dostali zbytočné góly a nemohli sme pomýšľať na víťazstvo.

SOBOTA  23.02. 2019 - Zimný štadión Martin
MHA MARTIN -  HK BREZNO 5:1 (1:0, 4:0, 0:1)
Góly BR: LUKAČOVIČ Hugo

Veľa dobrých hokejových momentov sme ukázali, no nestačilo to na lepší výsledok. Súper nám v druhej tretine gólovo odskočil a my sme sa nepresadili v útoku. Veľmi nás limitoval počet hráčov, ktorí nastúpili na zápas. S dvanástimi korčuliarmi sme 60 minút predvádzať kvalitný hokej nedokázali, aj keď sme hrali na maxime možného. 

NEDEĽA  17.02. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MMHK NITRA 1:10 (0:4, 1:3, 0:3)
Góly BR: TURŇA Oliver
 
SOBOTA  16.02. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MšHKM PRIEVIDZA 11:4 (1:1, 8:2, 2:1)
Góly BR: TURŇA Oliver (NOVYSEDLÁK Samuel), VALLO Timotej (LUKAČOVIČ Hugo), MELICHER Patrik (KOVÁČIK Richard, BROZMAN Dušan), MELICHER Patrik (KOVÁČIK Richard, MALECKÝ Martin), URŇA Oliver (KOŽUCH Jakub), KOŽUCH Jakub (TURŇA Oliver, KOVÁČIK Richard), MELICHER Patrik, TURŇA Oliver (MELICHER Patrik, KOVÁČIK Richard), MORONG Marián, 
TURŇA Oliver (MELICHER Patrik, KOVÁČIK Richard), ŠVEC Dominik (VALLO Timotej, NOVYSEDLÁK Samuel)

Veľmi sme chceli prelomiť nepriaznivé výsledky z posledných zápasov. Veľmi zodpovedne sme sa pripravili a chceli sme zvíťaziť. Od úvodu sme boli aktívnejší, aj keď súper sa ujal vedenia. Po prestávke sme pokračovali v dobrej útočnej hre a tlačili sme sa do zakončenia. Odmenou za sústavný tlak boli utešené strelené góly. Dominovali sme pohybom a totálnou deštrukciou súperovej obrany bolo 8 gólov. Do konca zápasu sme ovládali dianie na ľade a inkasovali sme po nevynútených chybách. Chlapci predviedli ofenzívne divadlo a zaslúžene deklasovali Prievidzu výborným výkonom.

NEDEĽA  03.02. 2019 - Zimný štadión Poprad
HK ŠKP POPRAD -  HK BREZNO 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Góly BR: LUKAČOVIČ Hugo

Veľmi sme sa tešili na ďalší kvalitný zápas v tejto fáze súťaže. Bojovali sme, veľa korčuľovali, ale v individuálnych herných činnostiach sme za súperom zaostávali. Len ťažko sme sa presadzovali v súbojoch 1:1 a širší káder Popradu mal viac síl na nátlakový hokej ako my. Jedine zvýšenou osobnou disciplínou v tréningu dokážeme svoje výkony zlepšovať.

SOBOTA  02.02. 2019 - Titan Aréna LM
HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ -  HK BREZNO 6:4 (1:1, 1:2, 4:1)
Góly BR: TURŇA Oliver (MELICHER Patrik), KOVÁČIK Richard (KOŽUCH Jakub), ŠVEC Dominik (FAŠKO Michal, KOVÁČIK Richard), MEŠŤAN Adrián (KOŽUCH Jakub, MELICHER Patrik)

Vyrovnaný prieeh zápasu v prvej tretine sme si v druhej časti naklonili na našu stranu. Presadili sme sa dobrým pohybom a početnou streľbou. Do záverečnej tretiny sme šli s jednogólovým náskokom a odhodlaním zvíťaziť. Súper však využil naše zaváhania, strelil rozdielové góly a my sme neskórovali ani pri hre bez brankára

NEDEĽA  27.01. 2019 - Zimný štadión Pavla Demitru
HK DUKLA TRENČÍN -  HK BREZNO 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)
Góly BR: MELICHER Patrik 

Zahodili sme v kabíne rešpekt zo súpera zvučného mena a boli sme odhodlaní na zimnom štadióne Pavla Demitru bojovať zo všetkých síl. Odohrali sme najvydarenejší zápas z pohľadu defenzívy, s ktorou si Dukla nevedela poradiť. O gólové vedenie sme prišli v oslabení 9 min. pred koncom zápasu. Vypracovali sme si aj ďalšie možnosti na gól, ale skóre sa už nezmenilo. Po vynikajúcom výkone si vezieme bod a teší aj uznanie súpera, že sme hrali výborný hokej. Presne takou hrou sa chceme prezentovať aj v ďalšom priebehu súťaže. 

SOBOTA  26.01. 2019 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV -  HK BREZNO 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Góly BR: MELICHER Patrik 

Napriek obrovskej snahe o gól sme viacero dobrých šancí nevyužili. Chýbal nám agresívnejší prejav pred súperovou bránkou a tým sme sa pripravili o lepší výsledok. 

NEDEĽA  20.01. 2019 - Zimný štadión Trnava
HK GLADIATORS TRNAVA -  HK BREZNO 6:2 (3:1, 1:1, 2:0)
Góly BR: MELICHER Patrik, KOVÁČIK Richard

Ľahkovážny vstup do zápasu nás stál prvú tretinu. Zmenami v zostave a zlepšenou hrou sme sa snažili vývoj zvrátiť v náš prospech, ale naše útočné snahy súper otupil. Trnava bola lepšia na puku a my sme často len puk naháňali. Jedine výkon v druhej časti zápasu znesie lepšie hokejové hodnotenia. Boli to veľmi náročné zápasy, súperi majú štyri vyrovnané formácia a svoju kvalitu. Pre nás je to veľká škola a sme  za tieto konfrontácie veľmi vďační, lebo nás posúvajú vpred.

SOBOTA  19.01. 2019 - Slovnaft Aréna
HC SLOVAN BRATISLAVA -  HK BREZNO 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
Góly BR: ŠVEC Dominik (NOVYSEDLÁK Samuel)

Zápas so Slovanom mal takmer totožný priebeh ako meranie síl s Košicami. Slovan bol lepším tímom počas celého zápasu a držať krok s ním sa nám znova podarilo len v prvej a poslednej tretine, ktoré sme remizovali. Tri inkasovaného góly v druhej tretine nám zobrali nádej na lepší výsledok. Slovan sa nedokázal kombinačne presadiť, ale profitoval z osobných súbojov, kde mal silovú prevahu a individuálne sa dostali do zakončenia. Treba však športovo uznať kvalitu súpera a vyzdvihnúť našu bojovnosť. 

NEDEĽA  13.01. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC PREŠOV PENGUINS 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)
Góly BR: MELICHER Patrik (TURŇA Oliver), ŠVEC Dominik (MEŠŤAN Adrián), BROZMAN Dušan (MEŠŤAN Adrián), MEŠŤAN Adrián (KOVÁČIK Richard), MELICHER Patrik (LUKAČOVIČ Hugo), MORONG Marián (VALLO Timotej)

Všetko čo nebolo  ideálne v sobotu proti HC Košice,  sa nám podarilo otočiť s HC Prešov. Perfektná práca celého tímu, prevaha vo všetkých činnostiach a znova výborný hokej. Vo všetkých činnostiach sme dominovali a veľkým plusom sú body aj sporadických strelcov. Veľké poďakovanie patrí rodičom a všetkým fanúšikom ktorí vytvorili výbornú hokejovú kulisu. Teraz nás čaká týždeň tvrdej prípravy, po ktorej nastúpime 19.01.2019 u jedného z najväčších favoritov na titul majstra SR a to HC SLOVAN BRATISLAVA. 

SOBOTA  12.01. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC KOŠICE 1:5 (0:1, 0:4, 1:0)
Góly BR: MALECKÝ Martin

Ak by sa hokej hral na dve tretiny v našom prípade na prvú a tretiu, mohli by sme pomýšľať na veľmi slušný výsledok, Vzdialenejšia striedačka v druhej tretine, z toho plynúce dlhšie striedania a  vylúčenia spôsobili, že druhá tretina rozhodla bohužiaľ v náš neprospech. Opäť sa však hral výborný hokej, Z vecí ktoré sa nám nepodarili sa pokúsime  poučiť a skúsenosti zúročiť v zápase s ďalším súperom z východu

NEDEĽA  06.01. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA 2:2 (1:1, 0:0, 1:1)
Góly BR: TURŇA Oliver (MELICHER Patrik), ŠARINA Tomáš 

Ak by som mal hľadať rozdiely medzi kvalitným seniorský hokejom a a týmto zápasom bolo by ich málo...Pomyselný klobúk dole... Výborný vstup do boja o titul majstra SR. Taktický výkon na oboch stranách so streleckou prevahou domácich.Aj napriek streleckej prevahe sa od polovice tretej tretine skóre vyvíjalo v neprospech domácich. Obrovská pracovitosť a vôla po góle, celého tímu, sa pretavila do úžasného momentu, keď po obrovskom tlaku a doslovnej bitke pred branou súpera v powerplay skončil puk v súperovej bráne, sekundu pred koncom, a domáci si odniesli aspoň bod, aj keď by si zaslúžili za predvedenú hru viac.Nedá mi nespomenúť výbornú divácku kulisu ktorá určite prispela ku kvalite tohto horehronského mládežníckeho derby. 

ZÁKLADNÁ ČASŤ
 
NEDEĽA  16.12. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC 07 DETVA 12:1 (4:0, 3:0, 5:1)
Góly BR:MELICHER Patrik (LUKAČOVIČ Hugo, MALECKÝ Martin), MELICHER Patrik, MELICHER Patrik (TURŇA Oliver), TURŇA Oliver (MELICHER Patrik, LUKAČOVIČ Hugo), MELICHER Patrik (TURŇA Oliver, LUKAČOVIČ Hugo), TURŇA Oliver (11)ŠARINA Tomáš), TURŇA Oliver (MELICHER Patrik), TURŇA Oliver (MELICHER Patrik, LUKAČOVIČ Hugo), MALECKÝ Martin, MORONG Marián (ĎÖRDÍK Jakub), MEŠŤAN Adrián (MALECKÝ Martin), VALLO Timotej (MEŠŤAN Adrián, KOVÁČIK Richard)

Posledné kolo základnej časti zmenilo poradie postupujúcich do Top 14. V konečnej tabuľke sme skončili za Zvolenom, B. Bystricou a pred LM. Naše družstvo si poradilo hravo s Detvou, keď sa najviac bodovo presadila prvá formácia: Melicher, Turňa, Lukačovič. Od úvodu zápasu sme súperovi vnútili náš spôsob hry a dominovali sme počas celého stretnutia. Chlapci však vedia, že cieľom nebolo len zdolať Detvu, ale aj pripravovať sa na druhú časť sezóny v bojoch o Majstra SR v kategórii Kadetov. 

NEDEĽA  09.12. 2018 - Zimný štadión Rimavská Sobota
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA -  HK BREZNO 1:8 (0:1, 0:5, 1:2)
Góly BR: TURŇA Oliver (LUKAČOVIČ Hugo), ŠVEC Dominik (MEŠŤAN Adrián), KOVÁČIK Richard (MEŠŤAN Adrián), TURŇA Oliver (MORONG Marián), MORONG Marián (MALECKÝ Martin), MALECKÝ Martin (KOVÁČIK Richard), ŠVEC Dominik, TURŇA Oliver (ZLÚKY Kristián)
 
Bolo to náročné a dnešný zápas nás stál množstvo síl. Od úvodu sme aktívne pristupovali k hráčom súpera, dobrým pohybom sme im odoberali puky, z ktorých sme si vypracovali šance na gól. Presadzovali sme sa po výborných, rýchlych kombináciách. 
MALECKÝ Martin:  Dnešný zápas sa mi páčil. Hrali sme dobre, dobre sme korčuľovali, mali sme veľa streľby a padlo nám to. Som rád, že som dal gól. Rýchlo som spracoval puk, hneď som vystrelil a padlo mi to tam. 
 
NEDEĽA  02.12. 2018 - Zimný štadión Zvolen
HKM ZVOLEN -  HK BREZNO 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Góly BR: TURŇA Oliver (MELICHER Patrik), MEŠŤAN Adrián (KOVÁČIK Richard)

Obe družstvá hrali aktívny a kombinačný hokej. Ujali sme sa vedenia 1:0, po skvelej práci v útočnom pásme. Súper sa presadil tečovaným pukom pred bránou. Skóre bolo 1:1 po prvej tretine. Aj v druhej tretine sme chceli streliť gól a podarilo sa nám v prečíslení vyrovnať na 2:2. Dokázali sme si vypracovať dobré šance na gól, ale nepremenili sme ich. V závere sme inkasovali v oslabení a body ostali vo Zvolene. Za výkon a predvedenú hru sa nemusíme hambiť. Čakajú nás ešte dva zápasy, ktoré chceme aj výsledkovo zvládnuť. 

NEDEĽA  25.11. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3:4 (0:2, 1:0, 2:2)
Góly BR: TURŇA Oliver, LUKAČOVIČ Hugo, VALLO Timotej (ŠVEC Dominik)

Vedeli sme, že to bude ťažký zápas a že rozhodnú maličkosti. Súper v prvej tretine využil naše chyby a dostal sa do psychickej výhody. Zlepšeným prístupom sme vyrovnali hru aj skóre a chceli sme ísť za výhrou. Záver nám však nevyšiel a súper strelil víťazný gól pár sekúnd pred koncom. Ak nás táto prehra nemá motivovať k lepším výkonom, tak bola zbytočná. Náš prejav by mal byť kolektívnejší.

NEDEĽA  18.11. 2018 - Zimný štadión Banská Bystrica
HC BANSKÁ BYSTRICA -  HK BREZNO 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Góly BR: MELICHER Patrik (TURŇA Oliver , KOVÁČIK Richard), ŠVEC Dominik (LUKAČOVIČ Hugo)
 
Michael ĎURIŠ:
Hrali sme aktivny hokej bez vypusteného súboja, aj neuznaný gól nás nezastavil. Pod neustálym tlakom dal Paťo gól brankárovi do protismeru. Bohužiaľ, ku koncu tretiny sme dostali gól. Ale to nás nezlomilo a bojovali sme ďalej. Pred bránou sme boli drzí a dôrazní, kvôli tomu padol gól na 2:1. Padol až na 4 dorážku. Tento zápas bol náročný na psychiku.
Vedeli sme, že potrebujem ukázať zo svojho umenia všetko dobré a že bude nutné ísť na dno síl. Všetci hráči s podporou brankára odviedli výbornú prácu a zvolili si alternatívu, že všetko je možné, ak budeme chcieť. Bolo skvelé byť súčasťou dnešného zápasu pre každého, kto mal víťaznú mentalitu.
 
NEDEĽA  04.10. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK RUŽOMBEROK 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
Góly BR: MELICHER Patrik (TURŇA Oliver, KOVÁČIK Richard), KOVÁČIK Richard (MELICHER Patrik)
 
Obrali sme sa o víťazstvo nepremenenými príležitosťami na gól. Trvalý tlak v útočnom pásme nám nepriniesol góly, pretože súper “zabetónoval” svoju bránku. S obrovskou dávkou šťastia odolávali a ustáli aj záver, keď sme hrali presilovku so šiestimi hráčmi. Na výhru je nutné dať svoj diel do tímového puzzle. Martin MALECKÝMiestami nám chýbala lepšia spolupráca a tímovosť. Boli sme snaživí, mali sme veľa šancí, ale nevyužili sme ich. Pohoreli sme na sebeckosti a v zakončení našich akcií.
 
NEDEĽA  28.10. 2018 - Zimný štadión Nowy Targ
PODHALE NOWY TARG (POL) -  HK BREZNO 3:3 (1:0,1:3,1:0)
Góly BR: VALLO (ŠVEC), VALLO (MORONG), LUKAČOVIČ (NOVYSEDLÁK)

Domáci veľmi dobre korčuľovali a ich fyzický hokej nám nerobil dobre. Tvrdo nás dohrávali a mali lepší pohyb. Len veľmi ťažko sme sa dokázali presadiť, viazla nám kombinácia, chýbala nám ľahkosť v zakončení. Neprehrali sme, ale domáci si bod zaslúžili. Do najbližšieho zápasu nastúpime s väčšou ochotou poctivo pracovať.

NEDEĽA  21.10. 2018 - Zimný štadión Detva
HC 07 DETVA -  HK BREZNO 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
Góly BR: MELICHER Patrik (LUKAČOVIČ Hugo), LUKAČOVIČ Hugo (KÁNOVÁ Daniela), KOVÁČIK Richard (MORONG Marián), KOVÁČIK Richard (BROZMAN Dušan), MORONG Marián (ŠVEC Dominik), KOVÁČIK Richard)
 
Dušan Brozman: Cez prvú tretinu sme boli jednoznačne viac útoční a a pri bránení sme sa zapájali všetci. Na začiatku druhej tretiny sme vypustili a hrali sme pomalý hokej, ku koncu druhej tretiny sa nám podarilo zaútočiť a tlačiť ich. V tretej tretine sme ukončili zápas peknými akciami.
JC:
Hrali sme veľmi dobre a súpera sme k ničomu nepustili. Počas druhej tretiny sme mali veľa vylúčených hráčov, ktoré vyplynuli z nášho slabšieho pohybu. V tretej tretine sme hrali dosciplinovane a kontrolovali sme celú hru. 
 
NEDEĽA  14.10. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 6:1 (4:0, 0:0, 2:1) 
Góly BR: MURÍN Sebastián (FAŠKO Michal), MELICHER Patrik (KOVÁČIK Richard), MELICHER Patrik (KOVÁČIK RichardTURŇA Oliver)MELICHER PatrikĎÖRDÍK Jakub (FAŠKO Michal)
 
Jakub Ďordík:
Do zápasu sme nastúpili naštartovane a dokázali sme sa prezadiť. V tomto tlaku sme pokračovali aj v druhej tretine. Hrali sme dobrý hokej, ale veľa sme kombinovali, mohli sme viac strieľať. V tretej tretine sme urobili pár chýb v systéme a súper nás potrestal. Môj gól vyzeral asi takto: dostal som prihrávku na kraji tretiny, vystrelil som takú bombu, že brankár sa nestihol presunúť a skončilo to v bráne.
 
Z našej strany dobrá hra, kontrolovali sme priebeh a ukázali sme veľa peknej roboty. Zapojili sme všetkých hráčov z lavičky a zápas sme si užili. Vieme, že budú náročnejšie zápasy, kde budeme musieť na úspech dodržiavať taktické pokyny celých 60 minút.
 
UTOROK  02.10. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM ZVOLEN 
Góly BR: VALLO Timotej (MORONG Marián, ŠVEC Dominik), TURŇA Oliver, MORONG Marián, VALLO Timotej (ŠARINA Tomáš , TURŇA Oliver), MORONG Marián (ŠVEC Dominik, KOVÁČIK Richard)

Marián MORONG: Celý zápas sme hrali aktívne a nevzdali sme sa, aj keď súper na chvíľu otočil stav. Na ľade sme hrali naplno až do konca. Celý kolektív mal na dnešnom zápase zásluhy, či to boli obrancovia či útočníci, všetci mali chuť do dnešného zápasu. Celému tímu, aj trénerom chcem poďakovať za dnešný zápas. Mojou asistenciou na Tima Valla sa mu podarilo dať v 2. tretine otvárací gól zápasu. Moje góly boli 3. a 5. Tretí som dal z dorážky po dobrej akcii a piaty som strelil na súperovu bránu po otočke do horného rohu.

Čakali sme náročný zápas a priebeh tomu aj nasvedčoval. Veľmi zodpovednou hrou a s vypätím všetkých síl sme ukázali, že dokážeme hrať proti hocikomu dobrý hokej.

NEDEĽA  30.09. 2018 - JL Aréna Liptovský Mikuláš
HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ -  HK BREZNO 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)
Góly BR: KOVÁČIK Richard (MALECKÝ Martin, TURŇA Oliver), ŠVEC Dominik (NOVYSEDLÁK Samuel, ĎÖRDÍK Jakub), MELICHER Patrik (KOVÁČIK Richard, TURŇA Oliver), ĎÖRDÍK Jakub (MORONG Marián, ŠVEC Dominik), MELICHER Patrik (TURŇA Oliver, KÁNOVÁ Daniela), TURŇA Oliver (KOVÁČIK Richard, MELICHER Patrik)

Dosiahli sme výborné víťazstvo, ktoré však nemusí znamenať nič, pokiaľ nebudeme pokračovať v dobrej hre aj proti iným súperom. Chlapci tvorili hru, dodržiavali pokyny a poctivou prácou každého hráča sme sebavedomo korčuľovali za výhrou.

Samuel NOVYSEDLÁKDo zápasu sme vstúpili disciplinovane, dokázali sme sa dostať do dobrých šancí, ale spravili sme zopár chýb a jednu chybu súper dokázal potrestať. V druhej tretine sme korčuľovali a dali sme góly. V tretej tretine nám dochádzali sily, zápas sme už iba dohrávali. Hralo sa mi dobre spravil, som zopár chýb a mal som jednu asistenciu.

NEDEĽA  23.09. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC BANSKÁ BYSTRICA 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
Góly BR: TURŇA Oliver (MELICHER Patrik, ŠARINA Tomáš)

Tomáš Šarina: Dnes sa mi hralo dobre, ale mohol som zabrániť druhému gólu. Prvú tretinu sme na začiatku kus zaspali a dostali sme tri góly, ktoré padli po našich nedôrazných súbojoch. Druhú tretinu sme sa prebrali a začali sme hrať ako by sa malo. Mohli sme znížiť počet trestov, ale našťastie sme ich ubránili. Nabudúce musíme hrať na 100% od začiatku, aby sme nemuseli doháňať súperov náskok.

JC: Môžme hrdo povedať, že za predvedenú hru sa nemusíme hanbiť. Mužstvá predvádzali útočný hokej a zápas mal vysokú taktickú úroveň. Momentálne sa sústredíme na lepšie zvládnutie systému hry v obrannom pásme. Budeme s chlapcami sedieť, rozoberieme si jednotlivé situácie na videu a pripravíme sa na ďalší zápas. Trpezlivá práca v tréningu a zápasoch je našou cestou.

NEDEĽA  16.09. 2018 - Zimný štadión Ružomberok
MHK RUŽOMBEROK -  HK BREZNO 2:8 (1:2, 0:2, 1:4)
Góly BR: TURŇA Oliver (KOVÁČIK Richard, MELICHER Patrik), MELICHER Patrik (TURŇA Oliver), KOVÁČIK Richard (KOŽUCH Jakub, MELICHER Patrik), ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián), MORONG Marián (FAŠKO Michal, VALLO Timotej), KOŽUCH Jakub (MURÍN Sebastián, ZLÚKY Kristián), MELICHER Patrik (MALECKÝ Martin, KOVÁČIK Richard), KOVÁČIK Richard (MELICHER Patrik )

Očakávali sme náročný zápas a pristúpili sme k nemu naozaj zodpovedne. Postupom času sme našu dobre organizovanú hru pretavili aj do gólového efektu. Drobné nedostatky vieme odstrániť  v tréningu a pokiaľ budeme všetci trpezlivo dodržiavať systém počas celého zápasu, náš herný prejav sa bude zlepšovať.

NEDEĽA  09.09. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - PODHALE NOWY TARG (POL) 8:5 (3:0, 3:2, 2:3)
Góly BR: KOVÁČIK Richard (TURŇA Oliver), VALLO Timotej (MURÍN Sebastián, ŠVEC Dominik), VALLO Timotej (MURÍN Sebastián), MELICHER Patrik (KOVÁČIK Richard, TURŇA Oliver), VALLO Timotej (MURÍN Sebastián, ŠVEC Dominik), MELICHER Patrik (TURŇA Oliver), ŠVEC Dominik (VALLO Timotej, KOŽUCH Jakub), MALECKÝ Martin (TURŇA Oliver, ŠARINA Tomáš)