HOKEJOVÝ KLUB BREZNO

----- unum corpus una anima una theam -----




KADETI

LIGA KADETOV 2017/2018

TOP SKUPINA

HC 05 BANSKÁ BYSTRICA, HC SLOVAN BRATISLAVA, HK DUKLA TRENČÍN, HK POPRAD, HKM ZVOLEN
HC KOŠICE, MsHKM ŽILINA, MHA MARTIN, HK TRNAVA, HK MLÁDEŽ MICHALOVCE, HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES, MŠK PÚCHOV

REGIONÁLNA SKUPINA

HK BREZNO, MMHK NITRA, P.H.K. PREŠOV, HC TOPOĽČANY, HK PIEŠŤANY, HOBA BRATISLAVA, ŠKP BRATISLAVA, HK RUŽINOV 99 BRATISLAVA, MHKM SKALICA, HKM RIMAVSKÁ SOBOTA, HKM 46 BARDEJOV, HK LEVICE, HK ISKRA PARTIZÁNSKE, HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA

I. časť - základná ( "TOP" skupina)
Každé družstvo odohrá v základnej časti 22 kôl (1x doma, 1x vonku).

Družstvá umiestnené na 1.-6. mieste postupujú do II. časti o Majstra SR.

Družstvá umiestnené na 7.-10. mieste pokračujú do II. časti play- out.

Družstvá umiestnené na 11. a 12. mieste zostupujú do III. časti regionálna baráž.

I. časť - základná ( regionálna skupina )
Každé družstvo odohrá v regionálnej skupine 26 kôl (1x doma, 1x vonku).

Do časti play- out postupujú družstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v regionálnej skupine.

II. časť – O MAJSTRA SR
Družstvá umiestnené na 1. – 6. mieste odohrajú spolu 20 kôl (2x doma, 2x vonku).

Družstvá si neprenášajú získané body zo základnej časti ! Začína sa od 0 bodov.

II. časť - PLAY OUT
Družstvá, ktoré skočili v základnej časti ´´TOP´´ skupiny na 7.-10. mieste a družstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v regionálnej skupine.

Družstvá medzi sebou odohrajú 20 kôl (2x doma, 2x vonku).

Hracie dni budú v sobotu a v nedeľu.

Družstvá umiestnené po skončení II. časti play- out na 1.- 4. mieste budú v sezóne 2018/2019 nasadení v ´´TOP´´ skupine.

Družstvá umiestnené na 5.- 6. mieste budú v sezóne 2018/2019 začínať v regionálnej skupine.

II. časť - REGIONÁLNA BARÁŽ
Družstvá, ktoré po základnej časti skupiny ´´TOP´´ skončili na
11. resp. 12. a družstvá regionálnej skupiny, ktoré skončili na 3.-14. mieste.

Družstvá budú rozdelené geograficky do dvoch skupín. V rámci svojej skupiny odohrajú 14 kôl.

Víťazi oboch skupín budú nasadení v sezóne 2018/2019 do ´´TOP´´ skupiny.

Hracie dni:
nedeľa 13:30 (I. časť - základná "TOP" skupina, regionálne skupiny; II. časť regionálna nadstavba, III. časť regionálna baráž),
sobota 17:00, nedeľa 13:30 (III. časť o majstra SR, III. časť play- out)

Bodovanie:
2 body - výhra , 
1 bod - remíza, 
0 bodov prehra.

Družstvo môže nastúpiť s neobmedzenými počtom desiatakov ročníka 2002.

   

H E A D L I N E S