----- unum corpus una anima una theam -----

DORAST - REPORTY/ČLÁNKY

STREDA  22.02. 2017 - Aréna Brezno  ŠTVRŤFINÁLE PLAY OFF 3. kolo
HK BREZNO - HC TOPOĽČANY  2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
Góly BR: 19 MATZENAUER Alex (27 MIKOVÍNY Adam), 88 MAREK Filip (19 MATZENAUER Alex)

NEDEĽA  19.02. 2017 - Zimný štadión Topoľčany  ŠTVRŤFINÁLE PLAY OFF 2. kolo
HC TOPOĽČANY - HK BREZNO 9:4 (4:1, 2:3, 3:0)
Góly BR: 52 AUXT Benjamín (15 BURČÍK Marek, 18 BUŠOVSKÝ Michal), 52 AUXT Benjamín, 19 MATZENAUER Alex (65 KOBELA Filip), 38 SVITEK Róbert (87 STYK Róbert)

SOBOTA  18.02. 2017 - Zimný štadión Topoľčany ŠTVRŤFINÁLE  PLAY OFF 1. kolo
HC TOPOĽČANY - HK BREZNO 10:0 (2:0, 3:0, 5:0)

NEDEĽA  05.02. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC 13:0 (1:0, 7:0, 5:0)
Góly BR: 71 KOVÁČIK Milan (38 SVITEK Róbert), 18 BUŠOVSKÝ Michal (88 MAREK Filip), 38 SVITEK Róbert (18 BUŠOVSKÝ Michal, 71 KOVÁČIK Milan), 52 AUXT Benjamín (27 MIKOVÍNY Adam), 56 ŠKAMLA David (28 VALKO Filip, 91 JABLONSKÝ Matúš), 12 ZEMANČÍK Matúš (10 BELKO Matej, 38 SVITEK Róbert), 16 ŠVANTNER Jakub (90 BALŠIANOK Bohuš), 18 BUŠOVSKÝ Michal (10 BELKO Matej, 38 SVITEK Róbert), 56 ŠKAMLA David, 52 AUXT Benjamín (27 MIKOVÍNY Adam), 87 STYK Róbert (56 ŠKAMLA David), 38 SVITEK Róbert (71 KOVÁČIK Milan, 88 MAREK Filip), 9 SZÖKE Štefan (11 BALCAR Tomáš)

SOBOTA  04.02. 2016 - Zimný štadión Lučenec
HC LUČENEC - HK BREZNO 3:9 (1:2, 0:3, 2:4)
Góly BR: 56 ŠKAMLA David (91 JABLONSKÝ Matúš, 28 VALKO Filip), 71 KOVÁČIK Milan (38 SVITEK Róbert, 18 BUŠOVSKÝ Michal), 28 VALKO Filip (65 KOBELA Filip, 77 KOCHLICA Filip), 59 PILIAR Lukáš (12 ZEMANČÍK Matúš, 16 ŠVANTNER Jakub), 11 BALCAR Tomáš (12 ZEMANČÍK Matúš, 9 SZÖKE Štefan), 77 KOCHLICA Filip (88 MAREK Filip, 71 KOVÁČIK Milan), 90 BALŠIANOK Bohuš (27 MIKOVÍNY Adam, 52 AUXT Benjamín), 56 ŠKAMLA David (71 KOVÁČIK Milan), 91 JABLONSKÝ Matúš (87 STYK Róbert, 56 ŠKAMLA David)

NEDEĽA  29.01. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK HUMENNÉ 7:2 (3:0, 2:2, 1:0)
Góly BR: 27 MIKOVÍNY Adam (19 MATZENAUER Alex), 19 MATZENAUER Alex, 19 MATZENAUER Alex (90 BALŠIANOK Bohuš, 27 MIKOVÍNY Adam), 12 ZEMANČÍK Matúš (28 VALKO Filip), 65 KOBELA Filip (71 KOVÁČIK Milan), 19 MATZENAUER Alex (71 KOVÁČIK Milan), 11 BALCAR Tomáš (18 BUŠOVSKÝ Michal, 19 MATZENAUER Alex)

SOBOTA  28.01. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK MLÁDEŽ TREBIŠOV  9:6 (1:1, 4:1, 4:4)
Góly BR: 27 MIKOVÍNY Adam (90 BALŠIANOK Bohuš, 19 MATZENAUER Alex), 19 MATZENAUER Alex (71 KOVÁČIK Milan), 87 STYK Róbert (27 MIKOVÍNY Adam), 19 MATZENAUER Alex (10 BELKO Matej), 27 MIKOVÍNY Adam (19 MATZENAUER Alex), 27 MIKOVÍNY Adam (90 BALŠIANOK Bohuš),19 MATZENAUER Alex (65 KOBELA Filip), 19 MATZENAUER Alex (65 KOBELA Filip), 90 BALŠIANOK Bohuš (65 KOBELA Filip, 27 MIKOVÍNY Adam)

NEDEĽA  22.01. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHC 46 BARDEJOV  5:4 x (1:1, 2:2, 1:1, 1:0)
Góly BR: 18 BUŠOVSKÝ Michal (71 KOVÁČIK Milan), 18 BUŠOVSKÝ Michal (77 KOCHLICA Filip), 91 JABLONSKÝ Matúš (28 VALKO Filip), 19 MATZENAUER Alex (77 KOCHLICA Filip, 15 BURČÍK Marek), 65 KOBELA Filip (19 MATZENAUER Alex)

NEDEĽA  15.01. 2017 - Zimný štadión Považská Bystrica
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO 7:1 (1:0, 3:0, 3:1)
Góly BR: 9 SZÖKE Štefan (19 MATZENAUER Alex, 71 KOVÁČIK Milan)

SOBOTA  14.01. 2017 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO 7:3 (1:1, 1:1, 5:1)
Góly BR: 71 KOVÁČIK Milan (19 MATZENAUER Alex, 56 ŠIMKO Jakub), 18 BELKO Matej (27 MIKOVÍNY Adam, 19 MATZENAUER Alex), 88 MAREK Filip (59 PILIAR Lukáš)

NEDEĽA  08.01. 2017 - Zimný štadión Humenné
MHK HUMENNÉ - HK BREZNO 4:3 (1:0, 0:2, 3:1)
Góly BR: 71 KOVÁČIK Milan (65 KOBELA Filip), 90 BALŠIANOK Bohuš (91 JABLONSKÝ Matúš), 88 MAREK Filip (77 KOCHLICA Filip)

SOBOTA  07.01. 2017 - Zimný štadión Trebišov
MŠKM TREBIŠOV - HK BREZNO 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Góly BR: 11 BALCAR Tomáš (19 MATZENAUER Alex, 12 ZEMANČÍK Matúš), 71 KOVÁČIK Milan (65 KOBELA Filip, 38 SVITEK Róbert)

NEDEĽA  11.12. 2016 - Zimný štadión Bardejov
MHC 46 BARDEJOV - HK BREZNO 2:1 x (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Góly BR: 19 MATZENAUER Alex (88 MAREK Filip, 27 MIKOVÍNY Adam)

Zápas vo svižnom tempe začali šťastnejšie domáci, keď nastrelili breznianskeho obrancu tak nešťastne, že dobre chytajúca brankárka Štofankova nemala šancu. Po minúte naši chalani odpovedali pekným gólom a začínalo sa od začiatku. Celý zápas boli naši Rytieri lepším mužstvom no nie šťastnejším. Nastrelili sme 5 tyčiek no gól nie a nie dať. Zápas sa nakoniec rozhodol v predĺžení, kde po dvojnásobnom neodpískanom  faule na nášho hráča pri hre 3 na 3, dali bardejovčania šťastný gól.

Je priam nemysliteľné, aby takýto zápas pískali len dvaja rozhodcovia a obaja z Bardejova. Dokonca jeden z rozhodcov je bývalý zverenec vedúceho družstva tímu Bardejov.

NEDEĽA  04.12. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK 95 PANTERS POVAŽSKÁ  BYSTRICA 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Góly BR: 18 BUŠOVSKÝ Michal (77 KOCHLICA Filip), 71 KOVÁČIK Milan (88 MAREK Filip, 27 MIKOVÍNY Adam)

SOBOTA  03.12. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK PÚCHOV 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)
Góly BR: 71 KOVÁČIK Milan (77 KOCHLICA Filip, 19 MATZENAUER Alex)

NEDEĽA  27.11. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Góly BR: 19 MATZENAUER Alex (12 ZEMANČÍK Matúš, 16 ŠVANTNER Jakub), 28 STYK Róbert (12 ZEMANČÍK Matúš, 16 ŠVANTNER Jakub), 19 MATZENAUER Alex (27 MIKOVÍNY Adam, 88 MAREK Filip), 16 ŠVANTNER Jakub (18 BUŠOVSKÝ Michal, 65 KOBELA Filip), 11 BALCAR Tomáš (19 MATZENAUER Alex, 65 KOBELA Filip)

SOBOTA  26.11. 2016 - Zimný štadión Humenné
MHK HUMENNÉ - HK BREZNO 3:5 (1:2, 2:3, 0:0)
Góly BR: 12 ZEMANČÍK Matúš (90 BALŠIANOK Bohuš), 8 ZEMKO Andrej (16 ŠVANTNER Jakub, 12 ZEMANČÍK Matúš, 11 BALCAR Tomáš (18 BUŠOVSKÝ Michal, 91 JABLONSKÝ Matúš), 38 SVITEK Róbert (91 JABLONSKÝ Matúš, 90 BALŠIANOK Bohuš), 18 BUŠOVSKÝ Michal (15 BURČÍK Marek, 11 BALCAR Tomáš)

SOBOTA  19.11. 2016 - Zimný štadión Bardejov
MHC 46 BARDEJOV - HK BREZNO 5:4 gws (3:3, 1:1, 0:0, 0:0)
Góly BR: 71 KOVÁČIK Milan (88 MAREK Filip), 88 MAREK Filip (11 BALCAR Tomáš, 71 KOVÁČIK Milan), 9 SZÖKE Adam (27 MIKOVÍNY Adam), 19 MATZENAUER Alex (88 MAREK Filip, 59 PILIAR Lukáš)

NEDEĽA  13.11. 2016 - Zimný štadión Trebišov
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV - HK BREZNO 6:4 (2:1, 1:2, 3:1)
Góly BR: 28 VALKO Filip (11 BALCAR Tomáš), 65 KOBELA Filip (77 KOCHLICA Filip, 71 KOVÁČIK Milan), 27 MIKOVÍNY Adam, 27 MIKOVÍNY Adam (12 ZEMANČÍK Matúš, 15 BURČÍK Marek)

V zápase v ktorom sa rozhodovalo o lídrovi tabuľky bolo vidno, že ide o stretnutie dvoch najlepších tímov skupiny. Do Trebišova sme odcestovali oslabení o päticu kľúčových hráčov, ktorí z dôvodu choroby nemohli posilniť náš tím.  Aj napriek oslabeniu sme do 58 minúty držali vyrovnané skóre 4:4.  Keď sme v 29 minúte nepremenili vyloženú šancu a nastrelili konštrukciu brány,  potvrdilo sa známe, nedáš dostaneš. Pri veľkom chcení sme však urobili ešte jednu chybu, po ktorej nás Trebišovčania potrestali gólom. Aj keď sme mali možnosť vyrovnať v podobe dvoch trestných nájazdov, nevyužili sme to a tak východu odchádzame bez jediného bodíka. Veľké absolutórium patrí brankárovi Filipovi Žiliakovi, ktorý aj napriek šiestim inkasovaným gólom chytal vynikajúco. Nebyť jeho, tak by sa počet gólov v našej bránke mohol týkať dvoch cifier.

SOBOTA  12.11. 2016 - Zimný štadión Lučenec
HC LUČENEC - HK BREZNO 4:7 (2:2, 2:3, 0:2)
Góly BR: 16 ŠVANTNER Jakub (56 ŠIMKO Jakub, 19 SOCHA Lukáš), 9 SZÖKE Štefan (56 ŠIMKO Jakub), 11 BALCAR Tomáš (88 MAREK Filip), 9 SZÖKE Štefan (56 ŠIMKO Jakub), 28 VALKO Filip (87 STYK Róbert, 27 MIKOVÍNY Adam), 28 VALKO Filip (56 ŠIMKO Jakub, 27 MIKOVÍNY Adam), 11 BALCAR Tomáš (18 BUŠOVSKÝ Michal)

Chlapci s pocitom, že ide o súpera zo spodku tabuľky, mali pocit, že si s ním poľahky poradia. No priebeh hry ukázal, že ich pocity boli chybné. Súper bol húževnatý a s veľkou chuťou získať všetky tri body. Aj keď sa naši hráči poriadne natrápili, nakoniec si z Lučenca odviezli všetky body.

NEDEĽA  30.10. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK HUMENNÉ 10:6 (1:2, 7:4, 2:0)
Góly BR: 27 MIKOVÍNY Adam (87 STYK Róbert, 38 ŠIMKO Samuel), 27 MIKOVÍNY Adam (91 JABLONSKÝ Matúš), 88 MAREK Filip (18 BUŠOVSKÝ Michal, 19 MATZENAUER Alex), 71 KOVÁČIK Milan (87 STYK Róbert), 27 MIKOVÍNY Adam (28 VALKO Filip), 38 ŠIMKO Samuel (28 VALKO Filip), 19 MATZENAUER Alex (18 BUŠOVSKÝ Michal), 27 MIKOVÍNY Adam (65 KOBELA Filip, 38 ŠIMKO Samuel), 71 KOVÁČIK Milan (15 BURČÍK Marek), 27 MIKOVÍNY Adam (88 MAREK Filip)

Zápas sa začal zo strany breznianskych chlapcov veľmi nezodpovedne a ľahkovážne čo vyústilo v zaslúžené vedenie Humenného 0:2 Do konca prvej tretiny sa podarilo skorigovať výsledok na 1:2. Po katastrofálnom začiatku, keď v druhej tretine súper už viedol 2:5 tréner Brezna si zobral oddychový čas a skorigoval štyri hrajúce päťky na dve a neskôr na tri útoky dve obrany. Zápas do konca tretiny chlapci s veľkým nasadením otočili a do šatní po druhej tretine išli z výsledkom 8:6 pre Brezno . V poslednej tretine už sústredeným výkonom zvýšili náskok na 10:6 a zaslúžene vyhrali. Veľkou mierou k výhre domácich prispel piatimi gólmi Adam Mikovíny.

NEDEĽA  23.10. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHC 46 BARDEJOV 5:6 x (2:2, 3:1, 0:2, 0:1)
Góly BR: 9 SZÖKE Štefan (8 ZEMKO Andrej), 88 MAREK Filip (27 MIKOVÍNY Adam), 28 VALKO Filip, 18 BUŠOVSKÝ Michal (90 BALŠIANOK Bohuš), 28 VALKO Filip (91 JABLONSKÝ Matúš),

SOBOTA  22.10. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK MLÁDEŽ TREBIŠOV  2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Góly BR: 56 ŠIMKO Jakub (19 MATZENAUER Alex, 52 AUXT Benjamín), 38 SVITEK Róbert (27 MIKOVÍNY Adam, 91 JABLONSKÝ Matúš)

NEDEĽA  16.10. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC 11:2 (2:0, 6:1, 3:1)
Góly BR: 27 MIKOVÍNY Adam (19 MATZENAUER Alex, 88 MAREK Filip), 88 MAREK Filip (19 MATZENAUER Alex, 27 MIKOVÍNY Adam), 38 SVITEK Róbert (16 ŠVANTNER Jakub), 88 MAREK Filip (19 MATZENAUER Alex), 28 VALKO Filip (90 BALŠIANOK Bohuš), 18 BUŠOVSKÝ Michal (90 BALŠIANOK Bohuš, 87 STYK Róbert), 27 MIKOVÍNY Adam (88 MAREK Filip, 19 MATZENAUER Alex), 59 PILIAR Lukáš (90 BALŠIANOK Bohuš, 87 STYK Róbert), 88 MAREK Filip (19 MATZENAUER Alex, 8 ZEMKO Andrej), 90 BALŠIANOK Bohuš (28 VALKO Filip, 18 BUŠOVSKÝ Michal), 19 MATZENAUER Alex (88 MAREK Filip, 27 MIKOVÍNY Adam)

SOBOTA  15.10. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK HUMENNÉ 10:1 (2:1, 4:0, 4:0)
Góly BR: 22 TVRDOŇ Daniel Ján, 91 JABLONSKÝ Matúš (38 SVITEK Róbert), 19 MATZENAUER Alex (27 MIKOVÍNY Adam), 11 BALCAR Tomáš (19 MATZENAUER Alex, 27 MIKOVÍNY Adam), 90 BALŠIANOK Bohuš (28 VALKO Filip, 18 BUŠOVSKÝ Michal), 28 VALKO Filip (18 BUŠOVSKÝ Michal, 59 PILIAR Lukáš), 28 VALKO Filip (18 BUŠOVSKÝ Michal, 59 PILIAR Lukáš), 19 MATZENAUER Alex (27 MIKOVÍNY Adam, 88 MAREK Filip), 8 ZEMKO Andrej (87 STYK Róbert), 91 JABLONSKÝ Matúš (15 BURČÍK Marek)

SOBOTA  08.10. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC 46 BARDEJOV 6:1 (4:1, 2:0, 0:0)
Góly BR: 56 ŠIMKO Jakub (52 AUXT Benjamín, 11 BALCAR Tomáš), 90 BALŠIANOK Bohuš (22 TVRDOŇ Daniel Ján, 71 KOVÁČIK Milan), 52 AUXT Benjamín (56 ŠIMKO Jakub, 38 SVITEK Róbert), 71 KOVÁČIK Milan (15 BURČÍK Marek, 90 BALŠIANOK Bohuš), 52 AUXT Benjamín (56 ŠIMKO Jakub, 10 HUSENICA Denis), 71 KOVÁČIK Milan (59 PILIAR Lukáš)

NEDEĽA 02.10. 2016 - Zimný štadión Trebišov
MŠK MLÁDEŽ TREBIŠOV - HK BREZNO  5:4 gws (2:3, 2:1, 0:0, 0:0)
Góly BR: 91 JABLONSKÝ Matúš (19 MATZENAUER Alex), 18 BUŠOVSKÝ Michal (28 VALKO Filip), 88 MAREK Filip (19 MATZENAUER Alex, 27 MIKOVÍNY Adam), 27 MIKOVÍNY Adam

Stretnutie malo solídnu úroveň. Horehronci mali navrch celé stretnutie, no nedokázali to využiť v počte strelených gólov. Boli to aj také malé preteky v zahadzovaní vyložených šancí. Tak isto v predĺžení sme mali súpera už pár krát na lopatkách no strelecky sa nám dnes vôbec nedarilo.A keďže v riadnom hracom čase a ani v predĺžení sa o víťazovi nerozhodlo, prišli na rad samostatné nájazdy. A tak ako v priebehu celého stretnutia sme nedokázali využiť stopercentné šance, tak sme ani v samostatných nájazdoch domáceho gólmana neprekonali. Domácim sa to podarilo jedenkrát a tak si domov vezieme iba jeden bod.

SOBOTA 01.10. 2016 - Zimný štadión Lučenec
HC LUČENEC - HK BREZNO 0:11 (0:2, 0:6, 0:3)
Góly BR: 88 MAREK Filip (18 BUŠOVSKÝ Michal), 88 MAREK Filip (65 KOBELA Filip), 90 AUXT Benjamín (27 MIKOVÍNY Adam), 88 MAREK Filip (77 KOCHLICA Filip, 15 BURČÍK Marek), 56 ŠIMKO Jakub (15 BURČÍK Marek, 90 AUXT Benjamín), 27 MIKOVÍNY Adam (88 MAREK Filip, 10 HUSENICA Denis), 90 AUXT Benjamín (22 SZÖKE Adam), 88 MAREK Filip (27 MIKOVÍNY Adam, 19 MATZENAUER Alex), 88 MAREK Filip (19 MATZENAUER Alex, 77 KOCHLICA Filip), 18 BUŠOVSKÝ Michal (91 JABLONSKÝ Matúš, 28 VALKO Filip), 56 ŠIMKO Jakub (90 AUXT Benjamín, 22 SZÖKE Adam)

Do Lučenca sme odchádzali potvrdiť naše doterajšie víťazstvá a nič iné ako výhra neprichádzalo do úvahy. Zdravé sebavedomie chalanov a ich veľkú chuť po hokeji pretavil už v šiestej minúte do prvého gólu Filip MAREK. Tento gól naštartoval totálnu deštrukciu súpera. Na strely sme vyhrali 19:71 a domácim nastrieľali 11 gólov. Výsledok stretnutia však mohol byť ešte vyšší, keby sme boli v koncovke dôraznejší a premieňali množstvo vyložených šancí. Chlapci hrali s chuťou a tak si namiesto mnohých priamočiarych riešení dovoľovali jednú parádu za druhou. Dnešný zápas bol výnimočný pre nášho brankára. Tréner Jablonský sa rozhodol do tretej tretiny nepostaviť do bráni vynikajúceho Žiliaka a dal príležitosť mladučkému kadetovi Dominikovi KOVÁČIKOVI, ktorý si tak v Lučenci odbil debut v 1. Hokejovej lige dorastu. Do bránky nepustil ani jeden puk, zneškodnil všetky na neho idúce strely a tak jeho premiéra mu vyšiel na výbornú. Vynikajúci zápas odohral aj náš pravý útočník Filip MAREK, ktorý si dnešné stretnutie užíval a jeho bilancia bola 5 gólov a 1 asistencia. Doterajšie výsledky nasvedčujú tomu, že tréner Jablonský zostavil dobrú partiu hráčov s tou správnou "chémiou". Aj keď je zbieranie bodov dôležité, pre nás je však teraz dôležitejšie to, že chalanov hokej baví a že ho hrajú s chuťou.

SOBOTA 25.09. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK HUMENNÉ
Góly BR:

NEDEĽA 18.09. 2016 - Zimný štadión Bardejov
MHC 46 BARDEJOV - HK BREZNO  2:3 x (1:1, 0:0, 1:1, 0:1)
Góly BR: 19 MATZENAUER Alex (15 BURČÍK Marek), 88 MAREK Filip (65 KOBELA Filip, 27 MIKOVÍNY Adam), 18 BUŠOVSKÝ Michal (88 MAREK Filip, 19 MATZENAUER Alex)

Zápas začali chlapci veľmi vlažne a domáci nás prestrieľali 18/6. Nebyť brankára Žiliaka, tak po prvej tretine by určite nebol stav 1:1. V šatni padlo cez prestávku od trénera pár tvrdších slov, ktoré padli na úrodnú pôdu. Chlapci sa zobudili a začali hrať hokej. Od druhej tretiny bol na ľade úplne iný mančaft. Herne sme mali navrch čoho výsledkom bol stav 1:2. No žiaľ po nepremenených šanciach prišiel trest v podobe gólu, ktorý padol v pover play Bardejova 15 sekúnd pred koncom. V predĺžení sme pokračovali vo svojej nátlakovej hre, čoho výsledkom bol Bušovského gól, ktorý nám priniesol konečné víťazstvo 2:3.

SOBOTA 17.09. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK MLÁDEŽ TREBIŠOV 5:4 (3:0, 1:1, 1:3)
Góly BR: 28 VALKO Filip (71 PILIAR Lukáš, 90 BALŠIANOK Bohuš), 19 MATZENAUER Alex (27 MIKOVÍNY Adam), 11 SZÖKE Štefan (27 MIKOVÍNY Adam, 22 SZÖKE Adam), 27 MIKOVÍNY Adam (19 MATZENAUER Alex), 91 JABLONSKÝ Matúš (28 VALKO Filip)

Stretnutie pre nás prebiehalo veľmi dobre, pretože sme celý zápas vyhrávali. No prišlo uspokojenie a pocit istého víťazstva. No z tohoto stavu nás hostia začali pomalinky prebúdzať. Prestali sme korčuľovať a plniť pokyny trénera. Výsledkom našej hry bolo 34 trestných minút. No a zo stavu 4:1 po druhej tretine bol zrazu rozdiel len jeden gól. Aj keď sme v tretej tretine vyťahovali puk z našej siete 3 krát, nechceli sme tento zápas stratiť. A keďže sa nám podarilo do brány hostí streliť ešte jeden gól, ktorý bol aj vďaka výbornému výkonu gólmana Žiliaka, tým rozhodujúcim, Trebišov sme porazili a tak 3 body ostali doma.