NEDEĽA  20.10. 2019 - Steel Aréna Košice  10. Kolo

SOBOTA  19.10. 2019 - PSK Aréna Prešov  9. Kolo
HA SLÁVIA PREŠOV - HK BREZNO
Góly BR:

NEDEĽA  13.10. 2019 - Aréna Brezno 8. Kolo
HK BREZNO - HC LUČENEC 7:5 (1:3, 4:1, 2:1)
Góly BR: BÁLINT Marek (ŠVEC Dominik), BÁLINT Marek (MURÍN Sebastián), ŠVEC Dominik (BÁLINT Marek), MURÍN Sebastián (ŠVEC Dominik), RENDEK Šimon (GÉRER Jakub), MURÍN Sebastián (ŠVEC Dominik (BÁLINT Marek), ŠVEC Dominik (NGUYEN Filip)

Zápas sa pre domácich začal vyvíjať dobre, keď po 18s už viedli gólom kapitána Bálinta. Ale prišlo uspokojenie, za ktoré Horehronci zaplatili 3 gólmy vo vlastnej sieti a tak po prvej tretine prehrávali. Cez prestávku padli v šatni domácich tvrdšie slová a po zlepsenom výkone a strelení 4 gólov otočili skóre ešte v druhej tretine. Hostia sa ale nevzdávali a pri menšej koncentrácii domácich sa im v tretej tretine podarilo vyrovnať skóre. Domáci boli stále lepší a hostia hrozili iba z protiútokov. Nakoniec po neustálom dobíjaní brány hostí, sa podarilo streliť Rytierom víťazný gól. Drámu domáci nedovolili, pretože ku koncu zápasu vyuzili presilovku a dotiahli aj tento zápas do víťazného konca.

SOBOTA  12.10. 2019 - Zimný štadión Lučenec 7. Kolo
HC LUČENEC - HK BREZNO 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Góly BR: GÉRER Jakub (PETRISKO Oliver, NOVYSEDLÁK Samuel), ŠVEC Dominik (KOVÁČIK Richard),
BÁLINT Marek (KOVÁČIK Richard, PETRINEC Teodor), PETRISKO Oliver (RENDEK Šimon)

Horehronci boli počas celého zápasu lepším tímom a priamemu konkurentovi o play off nedovolili skoro nič a len slabá efektivita streľby, bola príčinou toho, že gólový rozdiel nenarastal. Poctivým výkonom si hostia odviezli zaslužené tri body.

NEDEĽA  06.10. 2019 - Zimný štadión Zvolen 6. Kolo
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Góly BR: ĎÖRDÍK Jakub (BÁLINT Marek, ŠVEC Dominik)

Zápas sa od začiatku vyvíjal podľa očakávania Zvolen útočil a hostia umnou hrou hrozili z nebezpečných protiútokov. Domáci predsa išli do vedenia po ojedinelej chybe hostí. Brezňania po slabšej prvej tretine ukázali, že vedia hrať vyrovnanú partiu. Škoda len nepremených šancí, kroré by viac zdramatizovali zápas. Nakoniec Zvolen zvýšil náskok pred koncom na konečných 4:1 a tým nepripustil zdramatizovanie zápasu.

SOBOTA  05.10. 2019 - Zimný štadión Prievidza 5. Kolo
MŠHKM PRIEVIDZA - HK BREZNO 5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
Góly BR: ŠVEC Dominik (NOVYSEDLÁK Samuel, PETRINEC Teodor), GÉRER Jakub (RENDEK Šimon)

Dnešné stretnutie bolo zo strany Rytierov skôr o bojovnosti ako o peknom hokeji. Viazla myšlienka ale aj kombinácia. Domáci premenili všetky vyložené šance z ktorých vyťažili vedenie 2:1. Do tretej časti hry tak išli hostia s mankom jedného gólu. Brezňania sa počas celej záverečnej tretiny snažili otočiť zápas vo svoj prospech, no nemali kľud na hokejkách a chýbal im aj pokoj v myslení.  Veľmi zbrklo riešili aj jednoduché herné situácie, čo sa prejavilo aj na ďalších zahodených šanciach. Domáci to umne využili vo svoj prospech a postupne zvýšili náskok na 3 góly, ktory si udržali do konca. Tri body tak dnes ostali "Baníkom". Dnes to Rytierom jednoducho nešlo. Zajtra čaká Horehroncov  jeden z najťažších súperov a tak na dnešné trápenie a neúspech musia čo najskôr zabudnúť.

NEDEĽA  29.09. 2019 - Zimný štadión Bardejov 4. Kolo
MHC 46 BARDEJOV - HK BREZNO 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
Góly BR: PETRISKO Oliver (VALLO Timotej), ŠVEC Dominik (BÁLINT Marek), GÉRER Jakub (PETRISKO Oliver)

NEDEĽA  22.09. 2019 - Aréna Brezno 2. Kolo
HK BREZNO - HC PREŠOV PENGUINS 1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
Góly BR: GÉRER Jakub (RENDEK Šimon)

Stretnutie sa už od začiatku pre domácich nevyvíjalo dobre. Dlho sa nevedeli spamätať z nátlakovej hry súpera. v prvej tretine domáci inkasovali 3 góly. Tento stav si hostia držali aj v druhej časti hry aj keď v nej mali dámaci veľa sľubných príležitosti. Po ťažkom sobotnom zápase  domácim už neostali sily na zvrat a tak si body odviezli hostia.

SOBOTA  21.09. 2019 - Aréna Brezno 1. Kolo
HK BREZNO - HA SLÁVIA PREŠOV 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Góly BR: ĎÖRDÍK Jakub (FARTEL Alex), KOVÁČIK Richard (BÁLINT Marek), ŠVEC Dominik (BÁLINT Marek, KOVÁČIK Richard)

Domáci začali zápas bez rešpektu a hneď sa ujali pohodlného náskoku 2:0. Zaskočeni hostia sa nevedeli vobec proti kompaktnej obrane domácich presadiť. V druhej tretine domáci zvýšili náskok využitím presilovky a do tretej tretiny si urobili pekný náskok. Hostia sa zmohli na korekciu a zdramatizovanie výsledku no na body to už nestačilo. V bránke domácich ukázal svoje výborne kvality brankár Mejsnar a tak body ostali v Brezne.