HK ALTIS ORAVA - HK BREZNO
Góly BR:

SOBOTA  09.12. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHC 46 BARDEJOV 6:1 (0:1, 2:0, 4:0)
Góly BR: BURČÍK Marek (BELKO Matej), MICHAL Samuel (MATZENAUER Alex, KOVÁČIK Milan), MICHAL Samuel, KOVÁČIK Milan (MATZENAUER Alex), BELKO Matej (KAFRÍK Dušan, BALCAR Tomáš), BURČÍK Marek (KOVÁČIK Milan)

ZÁKLADNÁ ČASŤ

NEDEĽA  03.12. 2017 - Zimný štadión Dubnica
MHK DUBNICA - HK BREZNO 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Góly BR: KAFRÍK Dušan, KOVÁČIK Milan (HELC Adam, MATZENAUER Alex

Nič sme nechceli nechať na náhodu a ako prvý sme strelili gól. Do polovice  zápasu druhej tretiny sme duel kontrolovali a súper sa stále snažil dotiahnuť na naše skóre.  Podarilo sa mu to na 2-2.  Po tomto skóre sme však už vedenie stratili sme stratili a to pri nešťastnom góle na 3-2.  Po tomto góle sme sa už do zápasu vrátiť nedokázali a prehrali sme tak aj druhé víkendové stretnutie.

SOBOTA  02.12. 2017 - Zimný štadión Dubnica
MHK DUBNICA - HK BREZNO 6:4 (3:1, 2:1, 1:2)
Góly BR: LASHEEN Marwan Mohamed (MATZENAUER Alex, KOVÁČIK Milan), MATZENAUER Alex (KOVÁČIK Milan, KAFRÍK Dušan), KAFRÍK Dušan (ŠTOFANKOVÁ Adriána, KUCEJ Viktor), KOVÁČIK Milan (MATZENAUER Alex, LASHEEN Marwan Mohamed)

Zápas sa pre nás nevyvíjal v náš prospech, ale po malých krôčkoch sme sa dostavali zo zlej prvej tretiny a dobiehali sme gólovo súpera. Do poslednej tretiny sme nastúpili 10 hráčmy, kde sme sa chceli pokúsiť o skorigovanie výsledku. No po smolnom góle v presilovke nás to úplne položilo a z väčším šťastím náš super vyhral.

NEDEĽA  19.11. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 3:10 (2:4, 1:5, 0:1)
Góly BR: SZÖKE Štefan (HELC Adam), MATZENAUER Alex (SZÖKE Štefan), MATZENAUER Alex (KRIŽAN Andrej)

Druhy zápas  proti Považským Panterom začal svižne.  Už po 4 minútach hry sme prehrávali 0-2. Zaspali sme úvod stretnutia a ťahalo sa to s nami  až do konca duelu. Aj keď sme sa neustále snažili do stretnutia vrátiť, Panteri nás k ničomu nepustili. Dnes sme podali výkon, po ktorom nemôžeme očakávať úspech. Hostia nás prehrali vo všetkých činnostiach a tak úplne zaslúžene vyhrali.

SOBOTA  18.11. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 3:6 (1:1, 0:2, 2:3)
Góly BR: MATZENAUER Alex (PECNÍK Filip), KAFRÍK Dušan (MATZENAUER Alex), KRIŽAN Andrej

Na domácej pôde Arény Brezno sme privítali hokejistov  dorastu z považskej bystrice.Hra v prvej tretine bola príliš opatrná, čakalo sa na prvú chybu, ktorú sme urobili a super išiel do vedenia 1-0. Do konca tretiny sme vyrovnali na 1-1 a druhá tretina bola v réžii súpera. Panteri mali väčšiu časť z hry, prišli 2 vylúčenia, za čo sme inkasovali 2 góly.   Stav 1-3 a išli sme do tretej tretiny. V nej nám bola ponúknutá presilovka 5-3, čo sme zužitkovali už 10 sekunde, stav 2-3. Súper však znova navýšil stav o 1 gól na stav 2-4. Aj keď sme sa dotiahli  znova na rozdiel jedného gólu  3-4, bolo to z našej strany všetko.  Do konca tretiny sme ešte dva krát inkasovali a tak sme toto stretnutie prehrali rozdielom 3:6.

NEDEĽA  11.11. 2017 - Zimný štadión Nové Zámky
HK LOKOMOTÍVA NOVÉ ZÁMKY - HK BREZNO 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Góly BR: PECNÍK Filip (LASHEEN Marwan Mohamed), PONČÁK Richard Alexander (MAREK Filip)

SOBOTA  11.11. 2017 - Zimný štadión Nové Zámky
HK LOKOMOTÍVA NOVÉ ZÁMKY - HK BREZNO 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
Góly BR: LASHEEN Marwan Mohamed, MAREK Filip (KOVÁČIK Milan), MAREK Filip (KOVÁČIK Milan),
MAREK Filip, HELC Adam (KOVÁČIK Milan , PONČÁK Richard Alexander)

NEDEĽA  05.11. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC TOPOĽČANY 4:3 sn(1:1, 2:1, 0:1, 0:0)
Góly BR: MAREK Filip (SZÖKE Štefan), MAREK Filip (HELC Adam, KOVÁČIK Milan), DRZEWIECKI Michal (MICHAL Samuel), KAFRÍK Dušan

SOBOTA  04.11. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC TOPOĽČANY  4:6 (2:1, 0:4, 2:1)
Góly BR: BÁLINT Marek (MIHALY Oto), PECNÍK Filip (BELKO Matej), MAREK Filip (KOVÁČIK Milan), MAREK Filip (KOVÁČIK Milan)

NEDEĽA  29.10. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK DUBNICA 4:5 pp (1:0, 3:3, 0:1, 0:1)
Góly BR: KOVÁČIK Milan (MATZENAUER Alex, MICHAL Samuel), MICHAL Samuel (BURČÍK Marek),
BÁLINT Marek (BELKO Matej, KAFRÍK Dušan), KOVÁČIK Milan (MATZENAUER Alex, MICHAL Samuel)

SOBOTA  28.10. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK DUBNICA 5:4 sn (1:1, 1:1, 2:2, 0:0)
Góly BR: KOVÁČIK Milan (MATZENAUER Alex), MICHAL Samuel (MATZENAUER Alex),
MICHAL Samuel (MATZENAUER Alex, PILIAR Lukáš), BÁLINT Marek, MICHAL Samuel

NEDEĽA  22.10. 2017 - Zimný štadión Považská Sobota
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 4:3 (0:2, 4:1, 0:0)
Góly BR: MATZENAUER Alex (KOVÁČIK Milan), MATZENAUER Alex (KOVÁČIK Milan), KOVÁČIK Milan (MICHAL Samuel)

SOBOTA  21.10. 2017 - Zimný štadión Považská Sobota
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
Góly BR: KOVÁČIK Milan (KRIŽAN Andrej)

NEDEĽA  08.10. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK LOKOMOTÍVA NOVÉ ZÁMKY 7:1 (3:0, 4:0, 0:1)
Góly BR: MATZENAUER Alex (KOVÁČIK Milan), KAFRÍK Dušan, MICHAL Samuel (SZÖKE Adam, ZUBÁK  Adrián), PILIAR Lukáš, BALCAR Tomáš (MATZENAUER Alex, PILIAR Lukáš), BELKO Matej (KAFRÍK Dušan),
PILIAR Lukáš (BURČÍK Marek)

SOBOTA  07.10. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK LOKOMOTÍVA NOVÉ ZÁMKY 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)
Góly BR: BELKO Matej (DRZEWIECKI Michal), KOVÁČIK Milan (MATZENAUER Alex), KRIŽAN Andrej (KOVÁČIK MilanMICHAL Samuel), BELKO Matej (HANČÁK Samuel), BALCAR Tomáš (DRZEWIECKI Michal),
BELKO Matej (BALCAR TomášPILIAR Lukáš)

NEDEĽA  01.10. 2017 - Zimný štadión Topoľčany
HC TOPOĽČANY - HK BREZNO 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Góly BR: BELKO Matej

SOBOTA  30.09. 2017 - Zimný štadión Topoľčany
HC TOPOĽČANY - HK BREZNO 6:4 (4:2, 1:0, 1:2)
Góly BR: KOVÁČIK Milan, BELKO Matej (ZUBÁK Adrián), BELKO Matej, KOVÁČIK Milan (KOCHLICA Filip, MATZENAUER Alex)