SEZÓNA 2014/2015

SOBOTA  21.03. 2015 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK PÚCHOV  1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Góly BR: 91 KRIŽAN Andrej (12 KAFRÍK Dušan)

Mužstvo ôsmakov ukázalo v záverečných šiestich zápasoch sezóny novú tvár. Chlapci hrali uvoľnenejšie a hra mala oveľa krajší tvar. Preto to môže tento kolektív napĺňať optimizmom pred sezónou, ktorá bude vyvrcholením ich žiackeho snaženia. Posledný zápas sme prehrali, ale bola to dráma do konca, kedy sme tretí gól inkasovali do prázdnej brány pri powerplay. Mrzí nás prostredná časť hry, v ktorej sme nemali ofenzívnu časť hry, vystrelili sme v nej len raz na súperovu bránu, ostatné príležitosti sme nezakončili, v tejto tretine dvomi gólmi súper otočil skóre vo svoj prospech.

SOBOTA  14.03. 2015 - Zimný štadión Liptovský Mikuláš
MHK 32 LIPTOVSKÝ MiIKULÁŠ - HK BREZNO 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Góly BR: 10 KOVÁČIK Milan (90 REPKA Matej)

SOBOTA  07.03. 2015 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK ISKRA PARTIZÁNSKE 8:7 (4:0, 3:5, 1:2)
Góly BR: 90 REPKA Matej (16 MIHALY Oto, 10 KOVÁČIK Milan), 91 KRIŽAN Andrej (12 KAFRÍK Dušan, 77 BELKO Matej), 10 KOVÁČIK Milan (90 REPKA Matej, 9 ORAVKIN Ján), 91 KRIŽAN Andrej (12 KAFRÍK Dušan, 77 BELKO Matej), 12 KAFRÍK Dušan (77 BELKO Matej), 10 KOVÁČIK Milan (16 MIHALY Oto, 19 ŽIFČÁK Michal), 10 KOVÁČIK Milan (90 REPKA Matej, 16 MIHALY Oto), 59 NIKEL Adrián (12 KAFRÍK Dušan, 19 ŽIFČÁK Michal)

Chlapci si preniesli formu a pohodu z predchádzajúcich stretnutí a v úvodnom dejstve na ľade dominovali, strelili štyri pekné góly a zdalo sa, že ďalší priebeh by mal mať jednoznačný smer. Opak bol pravdou, naši hráči zareagovali na pokyn z prestávky o nepoľavení a sústavnom pohybe akosi opačne. Menej sme sa pohybovali, súper to vycítil a postupne prebral iniciatívu, zrazu sa nám nedarili veci tak jednoducho ako pred tým. Síce sme strelili tri góly, ale slabo sme pristupovali k súperovi v obrane a až päť krát sme inkasovali. Po druhej tretine už skóre nebolo až také jednoznačné. V tretej tretine sme v jej polovici najskôr inkasovali, pozitívne bolo, že za necelú minútu sme opäť viedli o dva góly, čo sa ukázalo ako rozhodujúce, nakoľko súper ešte strelil jeden gól v samom závere. Napokon sme uhájili tretie víťazstvo v rade.

SOBOTA 28.02. 2015 - Zimný štadión Lučenec
HC LUČENEC - HK BREZNO 1:8 (1:2, 0:2, 0:4)
Góly BR: 10 KOVÁČIK Milan (87 BALCAR Tomáš, 9 ORAVKIN Ján), 19 ŽIFČÁK Michal (88 PILIAR Lukáš, 87 BALCAR Tomáš), 59 NIKEL Adrián (87 BALCAR Tomáš), 15 SZÖKE Adam (28 BRUCHÁČ Pavol, 87 BALCAR Tomáš), 12 KAFRÍK Dušan (10 KOVÁČIK Milan, 65 BELKO Peter), 87 BALCAR Tomáš (9 ORAVKIN Ján), 59 NIKEL Adrián (12 KAFRÍK Dušan), 22 MIKOVÍNY Dominik (12 KAFRÍK Dušan)

Kolektív ôsmakov podal opäť dobrý kolektívny výkon. Od prvej tretiny dominovali aj keď gólovo museli byť trpezlivý, súpera predčili vo všetkých herných činnostiach, najmä pohyb bol oveľa živší a z neho pramenil dlhodobý tlak na súpera. Chlapcom treba pogratulovať a popriať nech im takáto výkonnosť vydrží čo najdlhšie.

ŠTVRTOK 19.02. 2015 - Zimný štadión Partizánske
HK ISKRA PARTIZÁNSKE - HK BREZNO 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
Góly BR: 91 KRIŽAN Andrej, 10 KOVÁČIK Milan (12 KAFRÍK Dušan), 88 PILIAR Lukáš (65 BELKO Peter, 15 SZÖKE Adam), 10 KOVÁČIK Milan (77 BELKO Matej)

Oproti „rozobratého“ kolektívu deviatakov, pôsobí v tejto časti súťaže celok ôsmakov oveľa kompaktnejšie, aj keď sa mu to nedarí v každom zápase po celých šesťdesiat minút. V tomto zápase boli chlapci od začiatku zdravo drzí, výborne sa pohybovali a súpera v prvej tretine predčili, tlak využili na dvojgólové vedenie. V úvode druhej časti však poľavili a súper bol v tlaku, aby sme jeho rozlet pribrzdili zobrali sme si time-out. Podarilo sa a napokon sme pridali tretí gól. V závere tejto časti sme trochu nerozvážne dovolili domácim znížiť na rozdiel jediného gólu. V tretej tretine sme hrali aktívne a nedovolili domácim súvislý tlak. Ojedinelé situácie vyriešil pozorný brankár Laurinc. V závere sme strelili gólovú poistku a zaslúžene sme vyhrali

SOBOTA  14.02. 2015 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO 10:3 (1:0, 4:0, 5:3)
Góly BR: 27 ŠKORVÁNEK Šimon (71 DRUGÁR Svetozár), 10 KOVÁČIK Milan (12 KAFRÍK Dušan), 91 KRIŽAN Andrej

Oveľa lepšie začal mladší kolektív, ktorý v prvej tretine predvádzal sympatický hokej. Druhá časť ale priniesla góly šikovných individualít Púchova, ktoré sme dovtedy držali na uzde. Po druhej tretine bol už náskok vysoký. V tretej tretine sme začali sťahovať manko súpera, ale poľavili sme v koncentrácii v defenzíve a tak sme domácim dovolili streliť desiatku. Tak ako na deviatakoch, tak aj na ôsmakoch sa prejavil výpadok zavinený chorobami súperov.

SOBOTA  18.03. 2015 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 4:5 (1:1, 2:0, 1:4)
Góly BR: 91 KRIŽAN Andrej (77 BELKO Matej, 12 KAFRÍK Dušan), 12 KAFRÍK Dušan (77 BELKO Matej, 18 SZÖKE Štefan), 16 MIHALY Oto (15 SZÖKE Adam, 59 NIKEL Adrián), 71 DRUGÁR Svetozár (12 KAFRÍK Dušan)

SOBOTA  24.01. 2015 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC 4:6 (3:3, 0:3, 1:0)
Góly BR: 16 MIHALY Oto (28 BRUCHÁČ Pavol), 12 KAFRÍK Dušan (10 KOVÁČIK Milan), 10 KOVÁČIK Milan, 87 BALCAR Tomáš (27 ŠKORVÁNEK Šimon)

SOBOTA  17.01. 2014 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2:7 (2:3, 0:0, 0:4)
Góly BR: 91 KRIŽAN Andrej (10 KOVÁČIK Milan, 71 DRUGÁR Svetozár), 15 SZÖKE Adam (59 NIKEL Adrián)

V zápase ôsmakov poznačil úvod Faul Piliara, ktorý za zranenie súpera putoval do šatne a v päť minútovej presilovke strelil súper dva góly. Následne sme odpovedali. Súper ale opäť využil presilovku, ale my sme sa nechceli dať a vzápätí sme opäť znížili na rozdiel gólu. V druhej časti sa nám rozpadla koncepcia, hráči nedodržali systém a najmä nepresne kombinovali. Súper to nevyužil na góly, ale tlak ktorý vyvinul, vyústil do dominancie v tretej tretine, kedy štyrmi gólmi rozhodol.

SOBOTA 10.01. 2014 - Zimný štadión Lučenec
HC LUČENEC - HK BREZNO 0:8 (0:6, 0:1, 0:1)
Góly BR: 10 KOVÁČIK Milan (12 KAFRÍK Dušan), 71 DRUGÁR Svetozár (12 KAFRÍK Dušan), 71 DRUGÁR Svetozár (91 KRIŽAN Andrej), 12 KAFRÍK Dušan (88 PILIAR Lukáš), 16 MIHALY Oto (87 BALCAR Tomáš, 59 NIKEL Adrián), 27 ŠKORVÁNEK Šimon, 88 PILIAR Lukáš, 91 KRIŽAN Andrej

Toto stretnutie bolo pre mnohých hráčov Brezna motiváciou, nakoľko vedeli, že si môžu vylepšiť osobné štatistiky a získať sebavedomie. Podľa toho to aj vyzeralo v prvej tretine. Súpera sme napádali a ten mal veľké problémy opustiť obranné pásmo. Postupne sme nastrieľali šesť gólov a rozhodli stretnutie. Druhá časť sa niesla v podobnom duchu, ale už v nej sme strácali tempo a koncovka bola menej dôrazná. Tretia časť bola totálnym prejavom empatie, kedy sa naši hráči namiesto toho, aby súpera prevalcovali, prispôsobili jeho tempu a pokojne stretnutie dohrali.

STREDA 07.01. 2014 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO 10:3 (5:1, 2:0, 3:2)
Góly BR: 90 REPKA Matej, 91 KRIŽAN Andrej (90 REPKA Matej), 87 BALCAR Tomáš (27 ŠKORVÁNEK Šimon)

Po obojstranne vlažnom úvode sme strelili úvodný gól stretnutia a ten akoby nahneval domácich, ktorí začali na ľade dominovať, my sme sa stiahli ku svojej bráne a „zhrbili chrbát“ no a súper nás bil. Do prestávky sa nám nepodarilo zmeniť herný prejav. Druhú a tretiu časť sme už odohrali o čosi bojovnejšie, ale napriek tomu to bol jeden z najslabších výkonov tohto celku v sezóne, miestami to vyzeralo, že hráči by po skorom rannom vstávaní radšej ležali v posteli ako korčuľovali na ľade.

PONDELOK  22.12. 2014 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA  4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Góly BR: 10 KOVÁČIK Milan (90 REPKA Matej, 16 MIHALY Oto), 12 KAFRÍK Dušan (16 MIHALY Oto, 90 REPKA Matej), 59 NIKEL Adrián (12 KAFRÍK Dušan, 27 ŠKORVÁNEK Šimon), 10 KOVÁČIK Milan (90 REPKA Matej)

Partie s Bystricou sú vyrovnané a našou výhodou je sebavedomie, ktoré máme ešte z prípravy, ktorú u nás Bystričania kvôli rekonštrukcii ich štadióna absolvovali. V nej sme absolvovali viacero tréningových zápasov a chlapci zistili, že je súper zdolateľný. Prvú tretinu sme síce prehrali, ale potom sa nám začala dariť kombinácia, súperovi sme postupne strelili štyri góly. Keď sme už súperovi veľa nedovolili v útoku, dokázali sme ho zdolať druhý krát z troch vzájomných zápasov

SOBOTA  20.12. 2014 - Zimný štadión Žilina
MsHK ŽILINA - HK BREZNO 10:0 (1:0, 4:0, 5:0)

Mladší zo starších žiakov odohrali výborne prvú tretinu, v ktorej inkasovali len jeden "lacný" gól po strele z diaľky a hrozili aj v útoku. Potom nešťastne rozohrali druhú časť a v jej úvode inkasovali dva rýchle góly. To ich pribrzdilo a naopak súper sa uvoľnil a začal dominovať. Naši chlapci namiesto zvýšeného pohybu začali upadať a súperovi dovoľovali čoraz viac hry. Naše ofenzívne snahy už boli len ojedinelé. Celkovo sme tak pokazili dojem z prvej časti, v ktorej chlapci ukázali, že vedia hrať hokej, ale v ďalšom priebehu ukázali psychickú nevyzretosť.

SOBOTA  13.12. 2014 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM ZVOLEN 2:7 (0:1, 2:3, 0:3)
Góly BR: 16 MIHALY Oto (90 REPKA Matej), 90 REPKA Matej (10 KOVÁČIK Milan)

Ôsmaci odohrali defenzívne podarené stretnutie, ktorého celkový dojem pokazila až záverečná časť, ktorú sme prehrali 0:3. Základom dobrej defenzívy bol brankár Laurinc na ktorého smerovalo až 52 striel. V druhej časti sme po dvoch stretnutiach bez gólu konečne zlomili streleckú smolu a dva krát sme sa presadili. V tej chvíli sme viedli a v polovici zápasu bolo skóre nerozhodné. Favorizovaný súper zvládol lepšie druhú polovicu stretnutia a pre nás až kruto navýšil záverečné skóre. Určite sa musíme zlepšiť v útočnej fáze hry, ak chceme uspieť.

SOBOTA 06.12. 2014 - Zimný štadión Martin
MHA MARTIN - HK BREZNO 7:0 (2:0, 4:0, 1:0)

Podobne ako starší kolegovia, aj ôsmaci boli mierne oslabení. Aj keď robili čo sa dalo, tak sa opäť nedokázali strelecky presadiť. V útočnej fáze im chýbalo trochu viac ľahkosti a chytrosti, všetky snahy boli príliš čitateľné a upracované, keď sa k tomu pridala výborne fungujúca obrana súpera, bol z toho ďalší zápas bez streleného gólu. V obrane podali priemerný výkon, napriek niektorým jednotlivcom, ktorých výkon by zniesol aj prísnejšie kritériá. Takže budeme musieť tvrdo pracovať v tréningu, aby sme sa mohli vyrovnať súperom tohto formátu.

SOBOTA  29.11. 2014 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MsHK ZILINA 0:9 (0:4, 0:3, 0:2)

V úvode zápasu začali mladíci Brezna dobre, pohybovali sa a súpera nepúšťali k ničomu, boli aktívnejší. Ako blesk z jasného neba prišiel prvý gól súpera, prvá strela a hneď gólová, žiaľ my sme hrali, ale bez agresívnejšieho ataku súperovej brány a efektivita súpera bola neuveriteľná, prvé štyri góly strelil z ôsmich striel, ktoré ani nemali prívlastok gólové. Potom sme opäť zvýšili aktivitu, ale nevedeli sme sa presadiť gólovo. Tento trend trval až do záveru, naša mizerná koncovka a vysoká efektivita súpera. Po stretnutí nám bolo hráčov ľúto, pretože si takú vysokú prehru vzhľadom k predvedenej hre nezaslúžili.

SOBOTA  22.11. 2014 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO  5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
Góly BR: 13 DRUGÁR Svetozár, 16 MIHALY Oto

Po dvoch predchádzajúcich výhrach sme chceli dobrú formu potvrdiť aj v Púchove. Prvú tretinu sme síce prehrali o gól, ale cítili sme, že zápas je hrateľný. Druhé dejstvo prinieslo len náš jeden gól a sľubný vstup do záverečnej dvadsaťminútovky. Osudnými sa nám stali 45. a 49. minúta, kedy súper dokázal potrestať naše individuálne chyby. Tento úder bol pre náš tím tak silný, že sme sa z neho už neotriasli a v závere sme ešte raz inkasovali. Nepodarilo sa nám teda predĺžiť úspešnú šnúru, môžeme sa o to pokúsiť o týždeň doma so Žilinou.

PONDELOK  17.11. 2014 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC 6:1 (0:0, 3:0, 3:1)
Góly BR:  22 BELKO Peter (21 KOVÁČIK Milan), 25 PILIAR Lukáš (19 DĚDEČEK Ľubomír), 13 DRUGÁR Svetozár (1 BUŠNIAK Samuel, 22 BELKO Peter), 3 BELKO Matej (10 KRIŽAN Andrej, 13 DRUGÁR Svetozár), 11 BALCAR Tomáš (21 KOVÁČIK Milan, 16 MIHALY Oto), 21 KOVÁČIK Milan (11 BALCAR Tomáš, 25 PILIAR Lukáš)

Dobrý pohyb a kombinácia zdobili hru ôsmakov v tomto zápase, len nie a nie streliť góly. Ostali sme však pokojní, vedeli sme, že keď budeme trpezliví, góly sa dostavia. Keď už puk niekoľko krát skákal na bránkovej čiare, zvonili tyčky, museli zobrať ofenzívu do vlastných rúk naši zadáci. Postarali sa postupne o tri úvodné góly. Keď sa k nim neskôr pridali inak dobre hrajúci útočníci zrodilo sa zaslúžené víťazstvo, ktoré mohlo byť pri lepšej efektivite oveľa výraznejšie.

SOBOTA  15.11. 2014 - Zimný štadión Banská Bystrica
HC 05 BANSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO  2:4 (0:2, 0:2, 2:0)
Góly BR: 12 KAFRÍK Dušan (3 BELKO Matej), 16 MIHALY Oto, 10 KRIŽAN Andrej (3 BELKO Matej), 3 BELKO Matej (10 KRIŽAN Andrej, 12 KAFRÍK Dušan)

Najlepší výkon ôsmakov v doterajšom priebehu sezóny. Vyšiel nám úvod, strelili sme dva rýchle góly a keď sa k tomu pridala precízna defenzíva podporená dobrými výkonmi brankárov úspech sa dostavil. Chlapci predviedli kompaktný výkon počas celých šesťdesiatich minút, čo sa nám v predchádzajúcich zápasoch nedarilo. Mierne sme znervózneli v závere kedy sme museli zvládnuť najťažší posledný krok, keď súper vystupňoval svoj tlak, ale zvládli sme to a tešili sa zo zaslúženého víťazstva.

SOBOTA  08.11. 2014 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM ZVOLEN  1:7 (0:3, 0:2, 1:2)
Góly BR: 24 NIKEL Adrián (9 ŠKORVÁNEK Šimon, 12 KAFRÍK Dušan)

V zápase sa súper prezentoval lepšou hrou prakticky od úvodu, bol aktívnejší strelecky a vytvoril si aj množstvo šancí. Aj naďalej zápas pokračoval v podobnom duchu a súper po tretinách 0:3, 0:2, 1:2 zaslúžene vyhral.  Spokojní môžeme byť snáď len s treťou tretinou, kde sme sa priblížili hráčom súpera a konečne sme sa aj strelecky presadili. Na body, či lepší výsledok však musíme odohrať väčšiu časť zápasu v podobnom duchu ako poslednú tretinu.

STVRTOK 30.10. 2014 - Zimný štadión Martin
MHA MARTIN - HK BREZNO  10:0 (1:0, 5:0, 4:0)

Prvá tretina zápasu ôsmakov vôbec nenaznačovala, že by malo ísť o takto jednoznačnú záležitosť. Žiaľ psychika tohto kolektívu je napriek vynaloženému úsiliu stále veľmi krehká. Keď sa k tomu pridá oslabenie v podobe troch dôležitých hráčov, je ťažké chlapcov presvedčiť o ich hokejových kvalitách. V druhom dejstve sa zápas zlomil tromi rýchlymi gólmi za dve a pol minúty a ako sa neskôr ukázalo, už nebolo cesty späť. Ťažko povedať, ktorí z týchto chlapcov budú ochotní tvrdo pracovať v tréningu na tom, aby sa podobné zápasy neopakovali.

SOBOTA  23.10. 2014 - Zimný štadión Liptovský Mikuláš
MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - HK BREZNO  6:3 (1:0, 3:2, 2:1)
Góly BR: 12 KAFRÍK Dušan (10 KRIŽAN Andrej), 10 KRIŽAN Andrej (12 KAFRÍK Dušan), 10 KRIŽAN Andrej (12 KAFRÍK Dušan)

Zápas sa začal z oboch strán veľmi opatrne a v pomalom tempe. Postupne sa zrýchľovalo a mierne aktívnejší bol súper. Lepší bol najmä v pohybe okolo brány a v dôraze pri nej, takto sa dostal aj k prvému gólu. Druhá časť sa niesla v tlaku domácich a našich výpadov do protiútokov. Najskôr sa presadil súper a viedol už 3:0, potom sme dokázali zužitkovať presilovku a po nej sme aj my predviedli príkladný dôraz a dorazili strelu na 3:2. Škoda, že po tomto góle sme hneď inkasovali a súper sa znovu upokojil. Tú istú chybu sme urobili aj po znížení na 5:3, znovu sme následne po buly inkasovali na konečných 6:3. Progres v hre je badateľný, ale musíme sa dokázať koncentrovať celých šesťdesiat minút.

SOBOTA  18.10. 2014 - Zimný štadión Žilina
MsHK ŽILINA - HK BREZNO 8:4 (1:2, 5:1, 2:1)
Góly BR: 21 KOVÁČIK Milan (10 KRIŽAN Andrej), 3 BELKO Matej, 3 BELKO Matej (14 RUSKO Jakub), 12 KAFRÍK Dušan (10 KRIŽAN Andrej, 21 KOVÁČIK Milan)

Stretnutie sme začali veľmi dobre, prvá strela bola gólová, súper ale hneď vyrovnal. Následne náš ďalší individuálny útok skončil v bráne a tak sme aj dohrali prvú tretinu. V druhej súper pridal dôraz v napádaní, čo nás zaskočilo natoľko, že sme opäť spadli späť do starých chýb, zahadzovali sme puky, nikto neoplýval sebavedomím. Napravil to potom gól pred koncom druhej časti, ktorý nás vrátil do hry, najmä  psychicky. V úvode tretej časti sme znížili na 4:6 a vyzeralo to, že sme definitívne späť, vtedy sa súper presadil opäť a odobral nám nádej. Potom ešte pečatil na konečných 4:8, po našom trestnom strieľaní, ktoré sme nepremenili. Chlapci podali dobrý výkon smerom dopredu, musíme popracovať na defenzívnej hre.

SOBOTA  11.10. 2014 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK PÚCHOV  5:9 (0:2, 2:3, 3:4)
Góly BR: 10 KRIŽAN Andrej (3 BELKO Matej), 10 KRIŽAN Andrej (22 BELKO Peter), 25 PILIAR Lukáš (12 KAFRÍK Dušan), 10 KRIŽAN Andrej (25 PILIAR Lukáš), 23 SZÖKE Štefan (16 MIHALY Oto)

V stretnutí ôsmakov veľmi potešil ofenzívny prejav, konečne sme sa presadili častejšie a zvýšili sme aj početnosť streľby, na druhej strane sme vyprodukovali príliš veľa individuálnych chýb v defenzívnej časti hra a tak nám nestačilo našich päť gólov na body. Musíme popracovať na precíznosti v prevedení jednotlivých herných činností a nauči

SOBOTA  04.10. 2014 - Zimný štadión Lučenec
HC LUČENEC - HK BREZNO 1:9 (0:0, 1:4, 0:5)

Góly BR: 12 KAFRÍK Dušan, 21 KOVÁČIK Milan (11 BALCAR Tomáš), 10 KRIŽAN Andrej, 11 BALCAR Tomáš (10 KRIŽAN Andrej), 10 KRIŽAN Andrej (25 PILIAR Lukáš, 21 KOVÁČIK Milan), 19 DĚDEČEK Ľubomír (17 SZÖKE Adam), 23 SZÖKE Štefan (25 PILIAR Lukáš), 10 KRIŽAN Andrej (19 DĚDEČEK Ľubomír),17 SZÖKE Adam

Osmička sa trápi v koncovke, aj keď sa chlapci vedia dostať do šancí, nevedia sa rozhodnúť pre správny čas na streľbu. Tento súper nám pomohol vylepšiť si bilanciu, schuti si zastrieľali všetky tri formácie a poľahky sme dokráčali rovnako ako deviataci k prvému tohto sezónnemu víťazstvu.