----- unum corpus una anima una theam -----

8. ROČNÍK  "U14" - REPORTY/ČLÁNKY

SOBOTA 08.09.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK RUŽOMBEROK 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
Góly: MURÍN Sebastián, ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián), MURÍN Sebastián (MAKUŠA Štefan),
ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián)

V prvej tretine mal súper prevahu a viac strieľal /PS 3:12/, no nemal také čisté šance ako hráči hlavne našej 1.formácie. Výborne zachytal brankár Longauer /7.roč./. Naša 2.formácia iba bránila, čo mala za úlohu a splnila si ju dobre. Gól dal po samostatnej akcii Murín. Druhá tretina  bola vyrovnanejšia, /PS 8:9/, no presadila sa opäť naša 1.formáci, ktorá strelila 3 góly po spolupráci Šveca /2góly a 1 asist./ a Murína /1 gól a 1 asist./. Gól sme inkasovali za stavu 3:0 po presnej strele z medzi kruhov z prvej, kde si hráči 2.formácie nepokryli strelca. V záverečnej tretine bol súper aktívnejší v streľbe /PS 8:11/,kde znovu hráči 2.formácie si nepokryli hráča pred bránkou. V tejto päťke sa vystriedalo 7 hráčov, z toho 4 dievčatá, čo súper využíval na väčší tlak. Napriek tomu musím hráčov a hráčky pochváliť za predvedenú hru, hoci sme v tejto tretine hrali dosť na sólové akcie, čo nám veľmi nepomohlo, hlavne pri koncovke/málo sme strieľali.