HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)

HK BREZNO - HC BANSKÁ BYSTRICA 1:12 (0:7, 1:4, 0:1)
Góly:ŠVEC Dominik (MAKUŠA Štefan)

SOBOTA 24.11.2018 - Zimný štadión
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 10:0 (3:0, 3:0, 4:0)

V prvej tretine bol súper lepší po všetkých stránkach,mal veľa striel ,PS 22:8,ale gĺy sme dostávali po strelách z diaľky. V tretine druhej sa opakoval scenár 1.tretiny,dostávali sme lacné góly z diaľky,čo náš brankár nekryl. PS 26:6 V tretiej tretine išiel do bránky  Mastiš,no v priebehu 16s dostal 2 góly,takže Longauer sa vrátil do bránky.PS 16:6.

Hráči nepristúpili k zápasu zodpovedne a prvá päťka,ktorá mala podržať družstvo inkasovala 8 gĺov z desiatich !!! Slabý výkon oboch brankárov,útočníci si nedržali strieľajúcich obrancov,to bol dôsledok vysokejprehry.

SOBOTA 17.11.2018 - JL Aréna L. Mikuláš
HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - HK BREZNO 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Góly: ŠVEC Dominik

Súper bol v prvej tretine jednoznačne lepší, zatlačil nás do defenzívy, no tentoraz hráči ukázali bojovné srdce a plnili si svoje úlohy až v 18 min. sme dostali druhý gól, čo súpera značne upokojilo. PS 19:5. 2 tretina bola o niečo vyrovnanejšia, súper mal herne navrch. V 23 min. strelil po samostatnej akcii gól na 1:2 Švec. V 29 a 34 min. strelil súper dva skoro identické góly, keď zaspali pri bránení útočníci 2.päťky a nechali súpera streliť tri góly.PS 17:8. V tretej tretine hráči pozorne bránili, bojovali a inkasovali jeden gól. PS 16:9. Na to, že hrávame s 5 dievčatami, čo je ojedinelé v tejto vekovej kategórii sme súperovi sťažili jeho cestu za víťazstvom. Hráči ukázali, že pri dôslednom plnení si povinností môžu súperiť i so silnými družstvami v tejto súťaži. Hrali sme na dve päťky, kde 2.päťke sa striedali 7 hráči. V 3.tretine odstúpila pre bolesti hlavy Smidová. Za dobrý výkon musím pochváliť hráčov 1.päťky,ktorá potiahla družstvo a hrala svoj mikrozápas 1:1/Kánová, Makuša, Švec, Kováčik, Vilmon/.

NEDEĽA 11.11.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MsHKM ŽILINA 1:10 (0:6, 1:1, 0:3)
Góly: ŠVEC Dominik (KOVÁČIK Filip)

SOBOTA 10.11.2018 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO  15:0 (4:0, 3:0, 8:0)

SOBOTA 04.10.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC 7:2 (4:0, 1:1, 2:1)
Góly: ŠVEC Dominik (MAKUŠA Štefan), DEBNÁR Patrik Roman (MAKUŠA Štefan), DEBNÁR Patrik Roman (ŠVEC Dominik), MURÍN Sebastián, ŠVEC Dominik (BELKOVÁ Tereza), ŠVEC Dominik (MAKUŠA Štefan, VILMON Vladimír), ŠVEC Dominik

Súpera sme v prvej tretine nepustili do gólovej šance,hrali sme dobrý hokej.PS 14:9. V druhej časti hry sme prestali hrať bod dojmom náskoku,čo súperovi vyhovovalo,hrali sme pomalý hokej, s množstvom sólových akcií,bez výsledku.Dali sme gól na 5:0,no súper znížil v 40 min. na 5:1 po strele z medzi kruhov,hráči stáli v chumáči pred brankárom a ten strelu nevidel.PS 10:12. V tretej tretine šiel do bránky Mastiš. Hru sme trochu zrýchlili a v 48 min.sme dali veľmi pekný gól po najkrajšej akcii zápasu,keď Makuša vrátil prihrávku Švecovi a ten dal gól do prázdnej bránky.V 53 min.sme znovu nechali voľného hráča a súper znížil na 6:2,no v 55 min. po sólovej akcii zvýšil Švec svojím štvrtým gólom na 7:2.PS 36 : 29. Dobre zahral iba prvá päťka,ktorá dala 6 gólov/ Švec,Debnár,Kováčik,Kánová,Makuša/ a brankár Longauer/mal 95 %-nú úspešnosť /. Ostatní zaostali za svojimi výkonmi,prispôsobili sa hre súpera.

UTOROK 30.10.2018 - Zimný štadión Ružomberok
MHK RUŽOMBEROK - HK BREZNO 10:3 (3:0, 6:3, 1:0)
Góly: MURÍN Sebastián (GIERTLOVÁ Lea), ŠVEC Dominik, BÁLINT Alex (MURÍN Sebastián)

SOBOTA 27.10.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHA MARTIN 0:10 (0:3, 0:3, 0:4)

Súper nás v prvej tretine nepustil k ničomu,hralo sa prakticky v našom obrannom pásme.PS 4:29 !!! Hoci sme hru v druhej tretine vyrovnali,súper nás držal pod tlakom.Za stavu 0:4 v 33 min.išiel do brány  brankár Mastiš.Pri našej PH 5-3 v 36 min.sme po zlom založení útoku inkasovali gól. Na strelu pod hornú tyčku nemal brankár šancu.PS 6:17. V tretej tretine sme hru čiastočne vyrovnali,no paradoxne sme v nej štyrikrát inkasovali. PS 6:14. Pod tlakom sme už nevládali,hlavne naši 4 obrancovia boli už na dne.Zápas ukázal rozdiel v kvalite hráčov,kým mi sme hrali na 12 hráčov,súper mal tri vyrovnané päťky a to bolo rozhodujúce.Dvakrát sme sami korčuľovali na bránku/Švec/,no čestný gól sa nám nepodaril streliť.Hráči sa snažili a zahrali lepšie ako v Martine/14:2/,no na tohto súpera sme jednoznačne nemali.

SOBOTA 20.10.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK 95 PANTERS POVAŽSKÁ BYSTRICA
Góly: ŠVEC Dominik (KOVÁČIK Filip, DEBNÁR Patrik Roman), KUBÁNEK Maroš (ČÍŽ Tomáš), ŠVEC Dominik (PÚCHY Marek), ŠVEC Dominik (FAŠKOVÁ Andrea), ŠVEC Dominik (DEBNÁR Patrik Roman), DEBNÁR Patrik Roman (ŠVEC Dominik), KOVÁČIK Filip (ŠVEC Dominik)

V prvej tretine súper lepšie korčuľoval a strieľal. Pomohol nám výborný výkon brankára Longauera,ktorý si udržal čisté konto.PS 8 : 26. V druhej tretine sme hru  vyrovnali a strelili sme tri góly najmä zásluhou kapitána družstva Šveca,ktorý družstvo potiahol.PS 11:14. V tretej tretine nás súper znovu zatlačil,viac strieľal,no opäť náš kapitán dvoma gólmi nás dostal do trojgólového vedenia,ktoré sme si postrážili a ubránili sme sa tlaku súpera.PS 6:16. Musím pochváliť celé družstvo za bojovnosť,a aj keď súper mal viac striel nepodľahli panike.Bránili na hranici svojich možností a strelili 7 gólov,čo svedčí o tom,že sme sa snažili hrať aj dopredu.
Brankár Longauer mal cca 93 %-nú úspešnosť a spolu so Švecom /dal 4 góly/ boli našimi najlepšími hráčmi v zápase.

SOBOTA 13.10.2018 - Zimný štadión Banská Bystrica
HC BANSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 17:0 (3:0, 4:0, 10:0)

Na zápas sme nastúpili s 10 hráčmi,čo proti takémuto silnému súperovi nestačí. Od začiatku nás zatlačil do našeho pásma a prakticky sa hralo len na jednu bránku.PS 23 : 3. Súper aj v druhej tretine pokračoval v nátlakovej hre a mi sme sa iba bránili.PS 24 : 4. Od vyššieho výsledku nás zachránil výkon brankára Longauera, ktorý jediný podal veľmi dobrý výkon.Chytil 40 striel a jeho úspešnosť bola 85,11 %-ná. Zo zápasu odstúpila obrankyňa Kánová/bolesti hlavy/.V zápase nehrala Smídová pre zranenie. V tretej tretine do  bránky nastúpil Mastiš a hráči mu vôbec nepomohli.Súper nás zasypal strelami,pretože sme nekorčuľovali a poslednú tretinu sme doslova odflákli. PS 28 : 1 !!! Takýto výkon družstva sa nedá komentovať.Hráči 1.päťky inkasovali 11 gólov! Hráči z hosťovania z B.Bystrice inkasovali 6 gólov. Prečo kmeňoví hráči zabalili zápas sa nedá ospravedlniť a je to iba v ich hlavách.

SOBOTA 06.10.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM ZVOLEN 0:11 (0:3, 0:4, 0:4)

Po celý zápas sme boli sparingom súpera,ktorý si s nami robil čo chcel. V prvej tretine bol pomer striel 4:23,ukázalo,že zaostávame vo všetkých činnostiach. V druhej tretine sme dlho odolávali súperovi a zlomil nás kuriózny gól, ktorí rozhodcovia nevideli a nechali pokračovať v hre. Po asi minúte, keď bola hra prerušená, súperovi hráči obstáli rozhodcu a ten napokon uznal gól, že asi bol!! Tento moment ovplyvnil vývoj zápasu,lebo oslabené naše družstvo,ktorému chýbali 4 hráči/nemoc/a bolo doplnené 2 hráčmi 7.HT, už nenašlo síl vzdorovať. PS 4:14. Do bránky v tretej tretine išiel brankár Mastiš, no ani on nezastavil kanonádu súpera.PS 1:25 !! V zápase sa zranil Švec D.,po strele do lakťa odstúpil z hry. Musím pochváliť hráča 7.HT Kvietok J., ktorý bol náš najaktívnejší hráč a z 9 striel, ktoré sme vyslali do priestoru súperovej bránky bol autorom 5 striel

SOBOTA 29.09.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2:9 (1:1, 0:4, 1:4)
Góly: ŠVEC Dominik (BELKOVÁ Tereza, MURÍN Sebastián), MURÍN Sebastián (ŠVEC Dominik, BELKOVÁ Tereza)

V prvej tretine sme sa držali veľmi dobre.Súper nás prestrieľal PS 4:13.V 11 min.sme viedli 1:0,súper vyrovnal v 19 min. V druhej časti hry do 34 min. sme sa držali, ale v rozpätí 5 min. nám súper strelil 4 góly a bolo po zápase.V 37 min. vymenil brankára Longauera Mastiš, ale chytil  jednu strelu/dostal dva góly.PS 4:17. V tretej tretine v 42 min.išiel do brány opäť Longauer, no rozbehnutý súper nám nič už nedovolil.PS 5:16. Pri druhom góle bola naša 1.päťkaktorá v tomto zápase inkasovala 5 gólov a nepodržala ostatných hráčov.Ani obranná dvojica Kánová-Belková /boli pri 6 góloch/ nepodala lepší výkon,takže ťažko môžeme očakávať,že hráči druhého a tretieho útoku,ktorí sú hokejovo slabší môžu urobiť zázraky.Očakávam od hráčov,ktorý majú mužstvo potiahnúť ďaleko lepší prístup k zápasom ,ktoré nás čakajú/toto som im jasne povedal pred zápasom/.

STREDA 26.09.2018 - Zimný štadión Žilina
MsHKM ŽILINA - HK BREZNO 6:2 (3:1, 3:1, 0:0)
Góly: MURÍN Sebastián (ŠVEC Dominik), ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián)

Nevyšiel nám úvod stretnutia a po dvoch strelách sme už na začiatku tretej minúty prehrávali 2:0.Brankára Longauera vymenil brankár Mastiš. Ten družstvo podržal a jediný gól dostal nechytateľnou strelou do vinkľa  v 18 min.na 3:1. Naše dve paťky/ zložené zo 7 hráčov a 4 dievčat/ nemali šancu na 3 vyrovnané paťky súpera.PS 16:3. Priebeh druhej tretiny sa podobal 1.tretine,PS 17:3 a prehrali sme ju tiež 3:1.V 32 min.sa vrátil do bránky Longauer,ktorý inkasoval ešte 2 góly,no potom spustil roletu a dokonca stretnutia už nepustil za chrbát ani jeden puk. Posledná tretina bola naša najlepšia,boli sme pod tlakom,PS 17:1,no hráči bojovali a nedovolili súperovi aj vďaka brankárovi skórovať Súper bol jednoznačne lepší,ale niektorí hráči nehrali optimálny zápas.Je nás málo a každý hráč ak chceme uhrať lepší výsledok musí hrať na doraz.

SOBOTA 22.09.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK PÚCHOV 3:7 (0:1, 1:3, 2:3)
Góly: MURÍN Sebastián (KOVÁČIK Filip, ŠVEC Dominik), ŠVEC Dominik, MURÍN Sebastián

V prvej tretine mal súper jasnú prevahu,len vďaka dobrému výkonu brankára Longauera sme neinkasovali viac gólov.PS 3 : 21.Súper mal tri vyrovnané päťky,výborne kombinoval a korčuľoval.Našich 12 hráčov,z toho 4 dievčatá,statočne odolávali.Gól sme dostali až v závere tretiny v 17 min. Hneď v úvode druhej  tretiny sme vyrovnali,no obraz hry sa nezmenil.PS 5:20.Škoda gólu,ktorý sme dostali v závere tretiny na 1:4 / 4s pred sirénou/.Úspešnosť br.Longauera bola 91,11 %-ná,chytil 41 striel.Bol Najlepším hráčom zápasu. Do tretej tretiny nenastúpila hráčka Giertlová/obranca - zranená ruka po strele pukom/. V tejto tretine nastúpil do brány brankár Mastiš,dostal síce 3 góly/2x vlastné teče od spoluhráčov a jeden po súperovom slalome cez našich 3 hráčov/.Jeho úspešnosť bola 85%-ná.PS 3:17.V 49 min.dostal vyšší trest hráč Makuša za bitku a zápas sme dohrávali 10 min.s 9 hráčmii.Bitku nezačal,no neudržal si nervy na uzde.Pri našej slabej streľbe sme strelili 2 góly a hráči nezabalili zápas a držali sa statočne.6 gól sme dostali v OS 3-5.Spoliehať sa na hru iba 1.päťky je veľmi ťažké/svoj mikro zápas hrala 3:3/ a druhá päťka dostala 4 góly a nedala ani jeden.Osobne si myslím,že hráči bojovali a podali proti silnému súperovi dobrý výkon.

SOBOTA 15.09.2018 - Zimný štadión Lučenec
HC LUČENEC - HK BREZNO 6:11 (0:1, 1:6, 5:4)
Góly: MURÍN Sebastián (ŠVEC DominikPÚCHY Marek), KOVÁČIK Filip (ŠVEC Dominik ), ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián), ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián), MURÍN Sebastián (ŠVEC Dominik)MURÍN Sebastián (ŠVEC DominikSMIDOVÁ Emma), KOVÁČIK Filip (KÁNOVÁ DanielaBELKOVÁ Tereza), MURÍN Sebastián (KOVÁČIK Filip)ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián)KOVÁČIK Filip (ŠVEC Dominik)MURÍN Sebastián

Od začiatku zápasu sme  boli lepším tímom, jednoznačný dojem z priebehu stretnutia sme si pokazili len výpadkom v defenzíve v úvode tretej tretiny, ked sme inkasovali v priebehu piatich minút štyri góly.

SOBOTA 08.09.2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK RUŽOMBEROK 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
Góly: MURÍN Sebastián, ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián), MURÍN Sebastián (MAKUŠA Štefan),
ŠVEC Dominik (MURÍN Sebastián)

V prvej tretine mal súper prevahu a viac strieľal /PS 3:12/, no nemal také čisté šance ako hráči hlavne našej 1.formácie. Výborne zachytal brankár Longauer /7.roč./. Naša 2.formácia iba bránila, čo mala za úlohu a splnila si ju dobre. Gól dal po samostatnej akcii Murín. Druhá tretina  bola vyrovnanejšia, /PS 8:9/, no presadila sa opäť naša 1.formáci, ktorá strelila 3 góly po spolupráci Šveca /2góly a 1 asist./ a Murína /1 gól a 1 asist./. Gól sme inkasovali za stavu 3:0 po presnej strele z medzi kruhov z prvej, kde si hráči 2.formácie nepokryli strelca. V záverečnej tretine bol súper aktívnejší v streľbe /PS 8:11/,kde znovu hráči 2.formácie si nepokryli hráča pred bránkou. V tejto päťke sa vystriedalo 7 hráčov, z toho 4 dievčatá, čo súper využíval na väčší tlak. Napriek tomu musím hráčov a hráčky pochváliť za predvedenú hru, hoci sme v tejto tretine hrali dosť na sólové akcie, čo nám veľmi nepomohlo, hlavne pri koncovke/málo sme strieľali.