----- unum corpus una anima una theam -----

7. ROČNÍK  "U13" - REPORTY/ČLÁNKY

STREDA  22.03. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MsHKM ŽILINA 4:2 (2:1, 0:1, 2:0))
Góly BR: 8 SUROVÝ Šimon (16 MUNDIER Richard, 12 MORONG Marián), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo), 10 VALLO Timotej (19 MELICHER Patrik), 22 KLAJBAN Peter (88 TURŇA Oliver, 19 MELICHER Patrik)

Zápas sa pre nás nevyvíjal dobre. Súper strelil gól, no toto mužstvo má vybudovaný pracovitý charakter a dokázali sme neraz v sezóne trpezlivou hrou otočiť skóre v náš prospech. Hrali sme nátlakovo a súpera sme nútili k chybám. Podarilo sa nám streliť ďalšie góly a zápas sme kontrolovali aj v napätom závere. Som hrdý, že som mohol trénovať tieto tímy starších žiakov. Obe družstvá majú talent, silu a vôľu sa neustále zlepšovať. Dokázali sme počas ťažkých zápasov a tréningov stále hľadať energiu na poctivú prácu, za čo si hráčov veľmi vážim. Ďakujem HK Brezno a rodičom za podporu.

SOBOTA  18.03. 2017 - Zimný štadión Banská Bystrica
HC 05 BANSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO  1:8 (0:4, 0:3, 1:1)
Góly BR: 52 BARTAKOVICS Alex René (91 LUKAČOVIČ Hugo), 88 TURŇA Oliver (22 KLAJBAN Peter, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 91 LUKAČOVIČ Hugo (22 KLAJBAN Peter, 77 ĎÖRDÍK Jakub), 91 LUKAČOVIČ Hugo (77 ĎÖRDÍK Jakub, 88 TURŇA Oliver), 12 MORONG Marián (10 VALLO Timotej, 8 SUROVÝ Šimon), 19 MELICHER Patrik, 91 LUKAČOVIČ Hugo (88 TURŇA Oliver, 11 ŠARINA Tomáš), 71 NOVYSEDLÁK Samuel (52 BARTAKOVICS Alex René, 11 ŠARINA Tomáš)

Splnili sme viac menej do bodky všetko, čo sme si v šatni dali za cieľ. Hrali sme od úvodu veľmi aktívne a súper nás nevedel zastaviť. Naša hra nám prinášala pozitívne emócie, odmakali sme tímovo celý zápas, predviedli sme vynikajúci  kombinačný hokej, chutilo nám útočenie a v bránení sme boli dôslední. Poradili sme si hravo aj v zložitých situáciách. Veríme si, podporujeme sa a neprestajne sa chceme zlepšovať.

SOBOTA  11.03. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK PÚCHOV 6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
Góly BR: 91 LUKAČOVIČ Hugo (88 TURŇA Oliver, 38 MALECKÝ Martin), 52 BARTAKOVICS Alex René (38 MALECKÝ Martin, 11 ŠARINA Tomáš), 87 FAŠKO Michal (19 MELICHER Patrik), 91 LUKAČOVIČ Hugo (22 KLAJBAN Peter), 87 FAŠKO Michal (38 MALECKÝ Martin), 22 KLAJBAN Peter (52 BARTAKOVICS Alex René)

Vyrovnaný zápas sme začali aktívne, no gól strelil súper. Naše sebavedomie neutrpelo, nebol dôvod meniť v našom prejave nič, pretože sme robili na ľade dobrú prácu. V druhej tretine sme sa presadili aj strelecky a zápas sme ovládli. Neustávajúca túžba ísť za spoločným cieľom, nápaditá spolupráca, komunikácia a kreativita pri riešení situácií nás sprevádzala ďalším výborným zápasom.

SOBOTA  04.03. 2017 - Zimný štadión Martin
MHA MARTIN - HK BREZNO 3:3 (1:0, 2:2, 0:1)
Góly BR: 22 KLAJBAN Peter (91 LUKAČOVIČ Hugo, 88 TURŇA Oliver), 22 KLAJBAN Peter (91 LUKAČOVIČ Hugo, 88 TURŇA Oliver), 52 BARTAKOVICS Alex René (87 FAŠKO Michal, 19 MELICHER Patrik)

Do zápasu sme vstúpili so zbytočným rešpektom, bez kontaktu a súperovi sme dávali veľa priestoru. Po prvej prestávke sa nám konečne vrátilo sebavedomie, pribudla v našom prejave hra do tela a riešenia situácií boli dôraznejšie. Otočili sme na 1:2. Ešte raz sme vedenie stratili, ale znova sa nám podarilo vyrovnať skóre. V priebehu hry sme boli síce menej strelecky aktívni, o to však sme boli efektívnejší v zakončení. Podporený výborným výkonom nášho brankára, sme zobrali lídrovi tabuľky bod.

ŠTVRTOK  02.03. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 11:3 (4:2, 2:1, 5:0)
Góly BR: 10 VALLO Timotej (87 FAŠKO Michal, 19 MELICHER Patrik), 22 KLAJBAN Peter (91 LUKAČOVIČ Hugo), 22 KLAJBAN Peter (88 TURŇA Oliver, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo, 11 ŠARINA Tomáš), 87 FAŠKO Michal (19 MELICHER Patrik), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo, 22 KLAJBAN Peter), 88 TURŇA Oliver (22 KLAJBAN Peter, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo), 91 LUKAČOVIČ Hugo (59 BROZMAN Dušan), 22 KLAJBAN Peter (88 TURŇA Oliver)

Nebolo pochýb počas zápasu, že sme hokejovejším a lepším tímom. Naša hra spĺňala všetky atribúty modernej hry. Mali sme výborný pohyb, kombináciu, úspešnú streľbu a súčinnosť medzi hráčmi fungovala skoro bezchybne. Výsledkovo to síce vyzerá jednoznačne, ale chlapci postupne zvládali ťažké situácie v hre a pracovali na spoločnom víťazstve.

SOBOTA  25.02. 2017 - JL Aréna L. Mikuláš
MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - HK BREZNO  2:10 (0:3, 0:4, 2:3)
Góly BR: 52 BARTAKOVICS Alex René, 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo), 52 BARTAKOVICS Alex René (19 MELICHER Patrik, 38 MALECKÝ Martin), 88 TURŇA Oliver (22 KLAJBAN Peter, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 10 VALLO Timotej (87 FAŠKO Michal), 22 KLAJBAN Peter (88 TURŇA Oliver, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 22 KLAJBAN Peter (88 TURŇA Oliver, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 22 KLAJBAN Peter (91 LUKAČOVIČ Hugo), 10 VALLO Timotej (22 KLAJBAN Peter, 52 BARTAKOVICS Alex René), 22 KLAJBAN Peter (88 TURŇA Oliver, 91 LUKAČOVIČ Hugo)

Chlapci hrali úžasný zápas. Nebolo hráča, ktorý by neodovzdal maximálny a najlepší výkon zo seba. Nič, absolútne nič domáci nemohli robiť, ich bezradnosť bola aj po zápase evidentná. Hýrili sme aktivitou, boli sme veľmi nebezpeční, hrozili sme ofenzívnou silou a tvrdou defenzívou. K prvému gólu sme sa prepracovali po mnohých sľubných šanciach. Túžba po hokeji neutíchla pri viacerých nezdaroch a každá podarená akcia nás nabudila k ďalšej aktivite. Dosiahnuté góly boli ukážkou hráčskej kreativity, spolupráce z tréningu, herného systému a charakteru tohto tímu. Peter Klajban: Po úvodnom buly sme hneď začali naplno makať, všetci sa snažili pre logo a nie meno na drese. Tímová práca sa nám obrátila aj na skóre. Po prvej tretine sme vyhrávali 3:0. Keď sme nastúpili na druhú tretinu, svoje tempo sme ešte zvýšili. Súpera sme nepúšťali do vyložených šancí, obrana pristupovala ku hráčom a útočníkom sme nič nedovolili. V tretej tretine sme tiež hrali naplno, aj keď sme dostali dva náhodné góly. V zápase sme dodržiavali disciplínu a bavili sa hokejom.

SOBOTA  18.02. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM ZVOLEN 2:2 (0:2, 2:0, 0:0)
Góly BR: 22 KLAJBAN Peter (10 VALLO Timotej), 91 LUKAČOVIČ Hugo (88 TURŇA Oliver, 71 NOVYSEDLÁK Samuel)

Chlapci odohrali za sedem dní tretí náročný zápas. Zvolen má ofenzívnu silu a ich hra vzbudzuje rešpekt. Práve tento fakt zohrával v našich hlavách negatívnu úlohu v prvej tretine. Napriek dobrému nastaveniu v šatni, bojazlivo sme naskočili do zápasu a súper to využil. Po prestávke sme prepli na vyšší level, vyrovnali sme po skvelých a nacvičených herných situáciách, prebrali sme aktivitu my a bola radosť sa pozerať na hru oboch družstiev. Tretia tretina bola o jednom góle, vypracovali sme si viac gólových šancí ako súper, no nepodarilo sa nám streliť víťazný gól. Život je už taký, neprestaneme však pracovať naplno. Chlapci, všetci chlapci, si zaslúžia pochvalu, predvádzali obdivuhodné predstavenia.

ŠTVRTOK 16.02. 2017 - Zimný štadión Lučenec (predohrávka)
HC LUČENEC - HK BREZNO 2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
Góly BR: 22 KLAJBAN Peter (91 LUKAČOVIČ Hugo), 22 KLAJBAN Peter (11 ŠARINA Tomáš, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 22 KLAJBAN Peter (11 ŠARINA Tomáš), 91 LUKAČOVIČ Hugo (22 KLAJBAN Peter)

Aktivita a nasadenie zdobili výkon našich hráčov počas celého zápasu. Pracovali sme takticky a veľmi zodpovedne. Zvládli sme náročné momenty v úvode zápasu a na konci, keď sa súper nadychoval k záverečnému tlaku. Oplatili sme Lučencu domácu prehru kvalitným hokejom a poctivým prístupom. Jakub Ďordík: Prvú tretinu sme začali aktívne, ale nevedeli sme sa dostať do zakončenia, v obrane sme boli opatrní a prvá tretina skončila bezgólovo. Druhú tretinu sme sa rozbehli a začali sme strieľať, robiť tlak na bránu a dokázali sme sa presadiť. Tretiu tretinu sme pokračovali so streľbou a dali sme ďalšie góly. Potom sme spravili niekoľko chýb v obrane a boli sme potrestaní dvoma gólmi.

SOBOTA  11.02. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC 3:4 (0:3, 0:0, 3:1)
Góly BR: 91 LUKAČOVIČ Hugo (22 KLAJBAN Peter, 52 BARTAKOVICS Alex René), 10 VALLO Timotej (22 KLAJBAN Peter, 87 FAŠKO Michal), 19 MELICHER Patrik (22 KLAJBAN Peter, 87 FAŠKO Michal)

Po prehratej prvej tretine sme sa snažili zápas zvrátiť v náš prospech. Druhá tretina bezgólová sme sa zlepšili v korčuľovaní aj v streľbe len to nepadalo do bránky. V poslednej tretine sme sa zahryzli do súpera a zvrátili nepriaznivý stav. Rozhodujúci gól sme dostali, keď sme sa snažili rozhodnúť zápas na našu stranu.

ŠTVRTOK  02.02. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 6:5 (1:3, 2:1, 3:1)
Góly BR: 19 MELICHER Patrik (87 FAŠKO Michal, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 19 MELICHER Patrik (91 LUKAČOVIČ Hugo), 19 MELICHER Patrik, 19 MELICHER Patrik (91 LUKAČOVIČ Hugo, 87 FAŠKO Michal), 8 SUROVÝ Šimon (91 LUKAČOVIČ Hugo, 19 MELICHER Patrik), 87 FAŠKO Michal (91 LUKAČOVIČ Hugo, 19 MELICHER Patrik)

Zápas veľmi dobrej úrovne sme zvládli aj fyzicky a hlavne psychicky. Hralo sa vovysokom tempe a v permanencii boli obaja brankári. V prvej časti sa viac darilo hosťom, ale neskladali sme zbrane. Po prestávke sme pridali na dôraze a zvýšili aktivitu smerom dopredu. Začali sme premieňať šance a viera v naše sily nás doviedla k víťazstvu. Timotej Vallo: Do zápasu sme nastúpili v dvoch päťkách a hneď od začiatku všetci vedeli, že to bude ťažký zápas. Už od prvej sekundy sme sa do nich pustili v snahe skórovať prvý, no našou nepozornosťou sme dovolili, že hráč LM sa presadil ako prvý. No to nás neodradilo od snahy vyhrať zápas. Celý zápas prebiehal vyrovnane a v tom nám veľmi pomohol Patrik Melicher, ktorý strelil 4 góly. Všetci hráči nášho tímu sa snažili a to sa nám vyplatilo, lebo sme ťažkou cestou vyhrali zápas.

SOBOTA  28.01. 2017 - Zimný štadión Žilina
MsHKM ŽILINA - HK BREZNO 7:6 (1:3, 4:1, 2:2)
Góly BR: 91 LUKAČOVIČ Hugo (11 ŠARINA Tomáš), 19 MELICHER Patrik (52 BARTAKOVICS Alex René), 10 VALLO Timotej (22 KLAJBAN Peter), 91 LUKAČOVIČ Hugo (87 FAŠKO Michal, 52 BARTAKOVICS Alex René), 52 BARTAKOVICS Alex René (91 LUKAČOVIČ Hugo), 87 FAŠKO Michal (22 KLAJBAN Peter, 19 MELICHER Patrik

Výsledok zápasu ovplyvnili viaceré objektívne faktory. Naši hráči po týždňovom lyžiarskom výcviku nemali dostatok energie, absentoval tréningový proces a na zápas cestovalo len 11 korčuliarov. V prvej časti zápasu sme hýrili aktivitou, bol nás plný ľad a hra nám chutila. Postupne vplyvom vyčerpanosti klesala úroveň koncentrácie a spravili sme viacero chýb v defenzíve, ktoré sme dlhodobo odstraňovali v tréningu. Nedosledované maličkosti, dôraz v osobných súbojoch, rýchlejší pohyb, to všetko boli chyby prameniace z úbytku z energie. Frustráciu zvyšovalo aj tendenčné posudzovanie rozhodcov. Nevyhovárame sa, tento zápas nám ukázal, že bez tréningu a regenerácie síl nemožno počas celého zápasu podať konzistentný výkon. Na chlapcov som hrdý, hrali s chuťou, v danej situácii sme hrali statočne. Novysedlák Samo, Lukačovič Hugo: Prvú tretinu sme začali vo vysokom tempe, dobre sme napádali a preto sme dali tri góly. V druhej sme poľavili, dostávali sme góly z bránkoviska a nesústredili sme sa na hru, málo sme strieľali na bránu. V tretej tretine bolo veľa nezmyselných vylúčení, ku koncu nám došli sily, zápas sme sa snažili otočiť, ale nevyšlo nám to.

SOBOTA  21.01. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA 11:1 (3:0, 3:1, 5:0)
Góly BR: 52 BARTAKOVICS Alex René (22 KLAJBAN Peter, 27 KOTRÍK Roman), 87 FAŠKO Michal (91 LUKAČOVIČ Hugo), 11 ŠARINA Tomáš (52 BARTAKOVICS Alex René, 22 KLAJBAN Peter), 27 KOTRÍK Roman (52 BARTAKOVICS Alex René), 52 BARTAKOVICS Alex René (22 KLAJBAN Peter), 22 KLAJBAN Peter (52 BARTAKOVICS Alex René), 91 LUKAČOVIČ Hugo (52 BARTAKOVICS Alex René), 19 MELICHER Patrik (22 KLAJBAN Peter, 10 VALLO Timotej), 19 MELICHER Patrik (22 KLAJBAN Peter), 52 BARTAKOVICS Alex René (91 LUKAČOVIČ Hugo), 22 KLAJBAN Peter (19 MELICHER Patrik)

Bez rešpektu a so sebavedomím sme začali zápas proti BB. Tím hral s nasadením a kolektívne. Myslenie hráčov bolo nastavené pozitívne a milovanou hrou žila celá striedačka. Musíme pochváliť súpera, že bojoval naozaj veľmi statočne, srdnato, ale aj pri ich dobre hre, pod tlakom robili chyby.  My sme boli kreatívni a z tréningu sme si preniesli viaceré nacvičené kombinácie. Teší ma, že všetci veríme spôsobu a štýlu v našej hre.

SOBOTA  14.01. 2017 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Góly BR: 88 TURŇA Oliver (52 BARTAKOVICS Alex René, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 91 LUKAČOVIČ Hugo (88 TURŇA Oliver, 52 BARTAKOVICS Alex René), 88 TURŇA Oliver (52 BARTAKOVICS Alex René, 91 LUKAČOVIČ Hugo)

Siedmaci na rozdiel od ôsmakov vstúpili do zápasu veľmi aktívne, tvrdo pracovali v ofenzíve a veľmi zodpovedne v defenzíve. Hru sme v prvej a druhej tretine mali jasne pod kontrolou, boli sme lepším tímom. V tretej tretine prišiel vytúžený gól, ktorý znamenal poistenie víťazstva a priniesol potrebný pokoj na naše hokejky. Súpera z Púchova sa nám podarilo zdolať túto sezónu prvý krát, o to je výhra cennejšia.

SOBOTA  07.01. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHA MARTIN 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)

Hokej je hra chýb a v rámci tohto pravidla sme urobili štyri , súper ani jednu. Celý zápas nás ku ničomu nepustil, naopak my sme boli  maximálne nedôrazný pred vlastnou bránou a dovolili sme mu upratať do našej brány odrazené puky aj streľbu z miest ktoré stavajú brankára do role štatistu . Ani zmeny v zostave , ani zvýšená snaha v závere nepriniesli góly, boli sme síce v držaní puku lepší, ale vačšinou v miestach odkiaľ sme neboli nebezpeční.

ŠTVRTOK  05.01. 2017 - Zimný štadión Považská Bystrica
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 3:12 (0:5, 0:4, 3:3)
Góly BR: 52 BARTAKOVICS Alex René, 91 LUKAČOVIČ Hugo (19 MELICHER Patrik), 22 KLAJBAN Peter (91 LUKAČOVIČ Hugo), 10 VALLO Timotej (52 BARTAKOVICS Alex René), 19 MELICHER Patrik (91 LUKAČOVIČ Hugo, 87 FAŠKO Michal), 52 BARTAKOVICS Alex René (22 KLAJBAN Peter, 10 VALLO Timotej),38 MALECKÝ Martin (91 LUKAČOVIČ Hugo), 22 KLAJBAN Peter (52 BARTAKOVICS Alex René, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 22 KLAJBAN Peter (52 BARTAKOVICS Alex René, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 10 VALLO Timotej (11 ŠARINA Tomáš, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 38 MALECKÝ Martin (71 NOVYSEDLÁK Samuel, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 19 MELICHER Patrik (11 ŠARINA Tomáš)

Inak ako hokejová paráda sa účinkovanie siedmakov z Brezna ani nedá nazvať. Hneď prvé tri góly boli ako z hokejovej učebnice,súperov brankár bol v úlohe štatistu a trikrát zvoniaca vnútorná konštrukcia a tyčky brány spôsobila, že si súper už v piatej minúte bral Timeout. Pomohlo, ale iba na desať minút. Ďalej sme sa bavili hokejom a súkali góly a akcie, za ktoré by sa nehanbil ani seniorský team. V závere, keď sme pokorili 10-ku, sme vyrotovali hráčov a príležitosť v útoku dostali obrancovia a naopak.Tri góly na záver v našej sieti boli dôsledkom až prílišnej snahy ešte pridať gól dva,nič však nezmenili na peknom dojme, ktorý sme v Považskej Bystrici zanechali svojou hrou.

SOBOTA  17.12. 2016 - Zimný štadión Zvolen
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 7:3 (0:2, 3:0, 4:1)
Góly BR: 52 BARTAKOVICS Alex René (91 LUKAČOVIČ Hugo), 52 BARTAKOVICS Alex René (91 LUKAČOVIČ Hugo), 87 FAŠKO Michal (22 KLAJBAN Peter, 38 MALECKÝ Martin)

Siedmaci začali zápas veľmi zle. Neboli sme vôbec nebezpeční, pôsobili ustráchane a odovzdane.Taktické pokyny ostali v šatni a na to, aby sme vôbec opustili obranné pásmo, sme sa narobili viac, ako je potrebné.
Aj napriek snahe a celkom dobrému výkonu v druhej tretine, sme si odniesli prehru, ktorú sme si za predvedený výkon jednoznačne  zaslúžili.

SOBOTA 11.12. 2016 - Zimný štadión Lučenec
HC LUČENEC - HK BREZNO 4:5 (1:2, 2:0, 1:3)
Góly BR: 22 KLAJBAN Peter (11 ŠARINA Tomáš), 19 MELICHER Patrik (87 FAŠKO Michal, 22 KLAJBAN Peter), 22 KLAJBAN Peter (87 FAŠKO Michal), 19 MELICHER Patrik (22 KLAJBAN Peter), 10 VALLO Timotej (8 SUROVÝ Šimon)

Prechádzka lesoparkom to nebola, každú minútu sme potrebovali spoločne pracovať naplno. Presvedčili sme sa, že všetci môžu fungovať, len ak je ochota obetovat časť z vlastných cieľov v prospech spoločných. Veľmi ma potešil výkon Novysedláka, který šiel príkladom a bol pre nás oporou. Svoje miesto si zastali v bránke Banko aj Černák, ofenzívne aktívni boli Melicher s Klajbanom a Faškom. Chválim Šarinu a Mundiera, ktorý hral veľmi spoľahlivo. Súperov brankár dlho odolával, ale pri góle Valla nemal nárok na nič. Všetci hráči v tíme záver zvládli veľmi rozumne a takticky. Verili sme v šťastný koniec a naša snaha, zručnosti aj nasadenie bolo odmenené. Teší ma, že aj pri neúčasti viacerých hráčov, tento tím zabral naplno a nových úloh sa zhostili hráči viacmenej úspešne. Potrebujeme však ešte veľa trpezlivosti v dennej práci na tréningoch a vytrvalosti v učení sa.

SOBOTA  26.11. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MsHKM ŽILINA 15:1 (2:0, 7:1, 6:0)
Góly BR: 19 MELICHER Patrik, 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo), 88 TURŇA Oliver (87 FAŠKO Michal, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 71 NOVYSEDLÁK Samuel, 22 KLAJBAN Peter (19 MELICHER Patrik), 19 MELICHER Patrik (22 KLAJBAN Peter), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo, 77 ĎÖRDÍK Jakub), 27 KOTRÍK Roman (71 NOVYSEDLÁK Samuel), 28 BELAŇ Matúš (52 BARTAKOVICS Alex René), 77 ĎÖRDÍK Jakub (19 MELICHER Patrik), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo, 87 FAŠKO Michal), 52 BARTAKOVICS Alex René, 22 KLAJBAN Peter (77 ĎÖRDÍK Jakub, 19 MELICHER Patrik), 91 LUKAČOVIČ Hugo (77 ĎÖRDÍK Jakub, 11 ŠARINA Tomáš)

Prvú tretinu predvádzali obe družstvá dobrý hokej, ale viac z hry sme mali my. Postupne sme ovládli celú ľadovú plochu svojim pohybom a hokejový koncert si užívalo už len naše družstvo. Žilina pri našich nacvičených kombináciách vyzerala na ľade bezradne.

SOBOTA  19.11. 2016 - Zimný štadión Banská Bystrica
HC 05 BANSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 0:7 (0:1, 0:2, 0:4)
Góly BR: 91 LUKAČOVIČ Hugo (88 TURŇA Oliver, 87 FAŠKO Michal), 87 FAŠKO Michal (71 NOVYSEDLÁK Samuel), 19 MELICHER Patrik (10 VALLO Timotej), 88 TURŇA Oliver (91 LUKAČOVIČ Hugo, 87 FAŠKO Michal), 52 BARTAKOVICS Alex René, 11 ŠARINA Tomáš (52 BARTAKOVICS Alex René, 8 SUROVÝ Šimon),87 FAŠKO Michal

Obe družstvá prispeli svojou kvalitou k výbornému zápasu. Skvele nám však fungoval brankár a všetci korčuliari si poctivo plnili svoje úlohy na ľade. Pracovali sme veľmi zodpovedne v defenzíve a veľmi kreatívne pri hre s pukom. V tretej tretine nám súper nestačil konkurovať a náš výborný výkon sme ukončili víťazstvom.

UTOROK  15.11. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MŠK PÚCHOV 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Góly BR: 91 LUKAČOVIČ Hugo (38 MALECKÝ Martin), 91 LUKAČOVIČ Hugo (52 BARTAKOVICS Alex René, 22 KLAJBAN Peter)

Hral sa dobrý hokej a dve tretiny sme mali navrch. V tretej tretine sme z ojedinelej akcie a nedosledovanej dorážky dostali rozdielový gól. Pri usilovaní o vyrovnanie a snahe vziať si zápas pre nás, sme vrhli všetku aktivitu do ofenzívy. Nepremenili sme viaceré dobré šance na gól a v úplnom závere súper svoj dobrý výkon korunoval ďalším gólom. V tomto zápase sme neboli trpezliví v defenzíve tak vytrvalo, ako náš súper.

SOBOTA  12.11. 2016 - Zimný štadión Martin
MHA MARTIN - HK BREZNO 7:1 (0:0, 5:0, 2:1)
Góly BR: 52 BARTAKOVICS Alex René (27 KOTRÍK Roman, 91 LUKAČOVIČ Hugo)

Vedeli sme, že zápas bude vyrovnaný a rozhodnú detaily. Obe družstvá v prvej tretine predvádzali výbornú hru v ofenzíve a obrany na čele s brankármi sa nenudili. V úvode druhej tretiny sme dvoma individuálnymi zlyhaniami dostali Martin na hokejového koňa a frustráciu z inkasovaných gólov sme zahodili až v tretej tretine, keď sa už z výsledkom nedalo nič robiť. V kľúčových momentoch sme nepremenili dobré šance na gól a súper využil každú situáciu, keď sme netakticky opustili herný systém. Ak chceme byť do budúcna úspešní, nemôžme si alibisticky hrať na vlastné tričko, ale tímovo a s jedným, rovnakým cieľom.

SOBOTA  05.11. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK 95 PANTERS POVAŽSKÁ BYSTRICA 12:0 (4:0, 2:0, 6:0)
Góly BR: 87 FAŠKO Michal (10 VALLO Timotej, 52 BARTAKOVICS Alex René (27 KOTRÍK Roman, 28 BELAŇ Matúš), 91 LUKAČOVIČ Hugo (19 MELICHER Patrik), 19 MELICHER Patrik (22 KLAJBAN Peter, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 8 SUROVÝ Šimon (38 MALECKÝ Martin, 87 FAŠKO Michal), 87 FAŠKO Michal (38 MALECKÝ Martin), 19 MELICHER Patrik (87 FAŠKO Michal, 91 LUKAČOVIČ Hugo), 10 VALLO Timotej (22 KLAJBAN Peter), 10 VALLO Timotej (22 KLAJBAN Peter), 28 BELAŇ Matúš (52 BARTAKOVICS Alex René, 27 KOTRÍK Roman), 91 LUKAČOVIČ Hugo (87 FAŠKO Michal, 22 KLAJBAN Peter), 19 MELICHER Patrik (91 LUKAČOVIČ Hugo, 38 MALECKÝ Martin)

Ako výsledok napovedá , zápas mal jednoznačný priebeh, mierne sme poľavili  len v druhej tretine. Pozitívom bolo, že sme sa dokázali dať góly zo streľby a následných dorážok rovnako ako po pekných kombináciách. S prvou menovanou činnosťou sme mali problém v minulom zápase a tak potešilo, že po zdokonalení tejto činnosti v tréningu cez týždeň, sme boli schopní zakončiť viacero akcií aj týmto spôsobom. Rovnako tešia aj fakty, že pri dvanástich góloch si body podelilo až desať hráčov a 100% úspešnosť obidvoch našich brankárov.

SOBOTA  29.10. 2016 - SE Aréna L. Mikuláš
MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - HK BREZNO 8:3 (4:1, 2:2, 2:0)
Góly BR: 10 VALLO Timotej (19 MELICHER Patrik), 52 BARTAKOVICS Alex René (12 MORONG Marián), 19 MELICHER Patrik (10 VALLO Timotej)

Zápas na užšom ihrisku vyhovoval viac domácim, ktorý našu kombinačnú hru kazili a svoje rýchle výpady do útoku efektívne využívali. Súperovho brankára sme ani vo vyložených šanciach nevedeli prekonať. Na druhej strane, náš prístup nebol dobrý. Snaha o individuálnu hru niektorých našich hráčov nám všetkým vzala šancu na výhru. Do ďalšieho zápasu sú zmeny v zostave nutné.

SOBOTA  22.10. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM ZVOLEN 5:3 (3:0, 1:3, 1:0)
Góly BR: 88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik), 27 KOTRÍK Roman (38 MALECKÝ Martin), 22 KLAJBAN Peter (27 KOTRÍK Roman), 27 KOTRÍK Roman, 88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik)

Zvolenu sme chceli oplatiť prehru z prvého kola a podarilo sa. Prvú polovicu zápasu sme hrali veľmi dobre. V závere druhej tretiny sme mali herný výpadok, ale ukázala sa sila kolektívu a v zlomových momentoch sme tlak zvládli. Toto družstvo môže ísť veľmi ďaleko na hokejovej ceste.

SOBOTA  15.10. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC 9:1 (4:0, 2:0, 3:1)
Góly BR: 19 MELICHER Patrik (11 ŠARINA Tomáš, 88 TURŇA Oliver), 77 ĎÖRDÍK Jakub (91 LUKAČOVIČ Hugo, 87 FAŠKO Michal), 87 FAŠKO Michal (91 LUKAČOVIČ Hugo), 88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik), 88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik), 91 LUKAČOVIČ Hugo (77 ĎÖRDÍK Jakub, 87 FAŠKO Michal), 87 FAŠKO Michal (91 LUKAČOVIČ Hugo, 77 ĎÖRDÍK Jakub),10 VALLO Timotej (19 MELICHER Patrik, 88 TURŇA Oliver),  88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik)

Už pred zápasom sme sa v šatni nevedeli dočkať úvodného buly. Lučenec sa nezmohol na žiaden odpor a chalanov nedokázali zastaviť v ceste za víťazstvom. Zápas sme si užívali, ukázali sme veľa oku lahodiacich akcií a teší ma, že v tréningu nadobúdané zručnosti vieme prenášať do zápasov.

SOBOTA  01.10. 2016 - Zimný štadión Žilina
MsHKM ŽILINA - HK BREZNO 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Góly BR: 19 MELICHER Patrik (91 LUKAČOVIČ Hugo, 88 TURŇA Oliver), 91 LUKAČOVIČ Hugo

Odohrali sme veľmi náročný zápas, so zaslúženým víťazstvom pre nás. Tímová práca nás opäť posunula ďalej. Brankári na oboch stranách predvádzali skvelé zákroky. Trpezlivé defenzívy obrali útočníkov o góly. Mysleli sme pozitívne a verili v úspech. Môžem vyjadriť obrovskú spokojnosť s prácou všetkých hráčov, ktorí nešetrili silami. Myslím si, že sme predviedli jeden z najlepších výkonov v tejto sezóne. Toto je cesta, po ktorej chceme ísť ďalej.

SOBOTA  24.09. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
Góly BR: 27 KOTRÍK Roman (52 BARTAKOVICS Alex René, 12 MORONG Marián), 88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik), 88 TURŇA Oliver (87 FAŠKO Michal), 10 VALLO Timotej (88 TURŇA Oliver, 38 MALECKÝ Martin), 52 BARTAKOVICS Alex René (91 LUKAČOVIČ Hugo, 10 VALLO Timotej)

Čakali sme náročný zápas a chceli sme od úvodu dostať súpera pod tlak. Dostali sme však gól a naše šance končili na výborne chytajúcom brankárovi BB. Po prvej tretine sme nepoľavili v snahe. Pripomenuli sme si, že keď budeme aj naďalej robiť na ľade správne veci, prídu aj góly. Podržali nás obaja naši brankári, zabrali všetci hráči a gól Turňu na 2:1 bol veľmi dôležitý. Cítili sme, že zápas kontrolujeme. Tretia tretina bola v našom podaní kvalitná, ustáli sme náročné momenty, aj dlhú presilovku o dvoch hráčov. Pochvala po zápase za poctivú prácu neminula nikoho z družstva.

SOBOTA  17.09. 2016 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO 6:1 (0:0, 4:1, 2:0)
Góly BR: 87 FAŠKO Michal

Chýbala nám hravosť a energia. V ťažkých podmienkach sme od polovice zápasu ťahali za kratší koniec. Neboli sme v koncovke efektívni, v závere sme sa vyfaulovali a odišli nám sily na zvrat. Bol to náročný zápas pre všetkých, súper bol dnes hokejovejší.

ŠTVRTOK  15.09. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHA MARTIN 6:5 (1:2, 3:0, 2:3)
Góly BR: 19 MELICHER Patrik (28 BELAŇ Matúš), 87 FAŠKO Michal (12 MORONG Marián, 88 TURŇA Oliver), 88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik), 91 LUKAČOVIČ Hugo (52 BARTAKOVICS Alex René), 88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik), 19 MELICHER Patrik (77 ĎÖRDÍK Jakub, 91 LUKAČOVIČ Hugo)

Divákom predviedli obe družstvá pekný hokej s úspešným a zaslúženým víťazstvom pre nás. Zápas bol plný bojovnosti, kreativity v útoku, pozitívnej energie a vysokého nasadenia. Takouto hrou sa snažíme prezentovať vždy. Ostávame naďalej pracovitým tímom a ideme si za spoločným cieľom. Hrať s radosťou a hokejovo napredovať.

SOBOTA  10.09. 2016 - Zimný štadión Považská Bystrica
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 1:16 (0:5, 1:3, 0:8)
Góly BR: 77 ĎÖRDÍK Jakub (88 TURŇA Oliver, 19 MELICHER Patrik), 88 TURŇA Oliver,52 BARTAKOVICS Alex René (28 BELAŇ Matúš, 27 KOTRÍK Roman),  28 BELAŇ Matúš (52 BARTAKOVICS Alex René, 27 KOTRÍK Roman), 19 MELICHER Patrik (12 MORONG Marián, 88 TURŇA Oliver), 52 BARTAKOVICS Alex René, 12 MORONG Marián, 28 BELAŇ Matúš (52 BARTAKOVICS Alex René, 27 KOTRÍK Roman), 91 LUKAČOVIČ Hugo (77 ĎÖRDÍK Jakub, 87 FAŠKO Michal), 27 KOTRÍK Roman (28 BELAŇ Matúš, 52 BARTAKOVICS Alex René), 28 BELAŇ Matúš (27 KOTRÍK Roman, 52 BARTAKOVICS Alex René), 87 FAŠKO Michal (91 LUKAČOVIČ Hugo, 22 KLAJBAN Peter), 88 TURŇA Oliver (19 MELICHER Patrik, 38 MALECKÝ Martin), 10 VALLO Timotej (38 MALECKÝ Martin, 12 MORONG Marián), 52 BARTAKOVICS Alex René (27 KOTRÍK Roman, 12 MORONG Marián), 52 BARTAKOVICS Alex René (28 BELAŇ Matúš, 19 MELICHER Patrik)

SOBOTA  03.09. 2016 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 9:3 (1:1, 2:1, 6:1)
Góly BR: 52 BARTAKOVICS Alex René (27 KOTRÍK Roman, 10 VALLO Timotej), 52 BARTAKOVICS Alex René, 12 MORONG Marián (19 MELICHER Patrik, 52 BARTAKOVICS Alex René), 22 KLAJBAN Peter, 19 MELICHER Patrik (88 TURŇA Oliver), 38 MALECKÝ Martin (52 BARTAKOVICS Alex René, 88 TURŇA Oliver), 91 LUKAČOVIČ Hugo (22 KLAJBAN Peter), 52 BARTAKOVICS Alex René (88 TURŇA Oliver), 91 LUKAČOVIČ Hugo (22 KLAJBAN Peter)

Veľmi rýchlo sme inkasovali a to nám na chvíľu odobralo nadšenie z hry. Postupom času sme preberali iniciatívu, trpezlivo sme pracovali na hrane možností a začali sme sa presadzovať aj strelecky. V závere zápasu sme naplno využili hernú prevahu a zaslúžene sme zvíťazili nad bojovným súperom.

ŠTVRTOK  01.09. 2016 - Zimný štadión Zvolen
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly BR:

Herne sme nezaostávali v ničom, domáci boli efektívnejší v zakončení. Pracovali sme veľmi poctivo, no chýbala nám väčšia razancia a doraz pri streľbe a v následnom tlaku pred bránkou. Za predvedenú hru si zaslúžime rešpekt.