----- unum corpus una anima una theam -----

HK BREZNO - 6. ROČNÍK - "U12" - REPORTY/ČLÁNKY-ARCHÍV - 2012/2013

SOBOTA 23.3.13 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHK Dolný Kubín 10:6 (2:2,4:3,4:1)
Góly BR: Križian 4+0, Auxt 3+0, Szöke Š., Zemko 0+2, Brucháč 1+0, Mihály 1+0, Belko M., Škorvánek a Pecník 0+1

Úvod nám vyšiel a hneď prvá strela skončila v súperovej bráne. Počas prvej časti sme boli aktívnejší, ale súper sa vďaka trestným strieľaniam držal v hre. V druhej časti sa začala prejavovať naša prevaha a dvakrát sme viedli o tri góly, súper sa ale nevzdával a do prestávky znížil na rozdiel jediného gólu. Tretiu tretinu sme ale ovládli a rozhodli o svojom zaslúženom víťazstve. Vo štvrtok čaká chlapcov posledný tohtosezónny zápas v Lučenci.

SOBOTA 16.3.13 - Aréna Brezno
HK Púchov - HK Brezno 5:4 (1:0,2:2,2:2)
Góly BR: Michal (Auxt), Mihály, Auxt (Paulovič), Auxt

Púchov patrí v šiestakoch medzi najkvalitnejších súperov a tak sme očakávali náročný zápas. V prvej tretine sme boli málo aktívni a nevedeli sme sa s ľahkosťou dostávať do šancí,všetko bolo upracované a pomalé. Od druhej tretiny sme zvýšili pohyb a konečne prišli aj naše góly, najmä prvý po prihrávke Auxta bol ukážkový. Našu vlajku počas celého zápasu dvíhal Auxt, ktorý exceloval. Za stavu 4:4 nám nie celkom férovým rozhodnutím odpískal faul a z nariadeného trestného strieľania sme inkasovali rozhodujúci gól, na ktorý sme už nestačili odpovedať.