HK 95 PANTERS POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 6:5 (0:0, 3:3, 3:2)

HK BREZNO - HC BANSKÁ BYSTRICA 5:8 (1:2, 2:1, 2:5)

HKM ZVOLEN - HK BREZNO 7:3 (2:2, 3:0, 2:1)

HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - HK BREZNO 5:7 (0:1, 2:1, 3:5)

STREDA  26.09. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MsHK ŽILINA 5:5 (1:3, 3:0, 1:2)

SOBOTA 22.09.2018 - Zimný štadión Púchov
MŠK PÚCHOV - HK BREZNO 10:8 (1:4, 1:2, 8:2)

Do Púchova sme vycestovali v sobotu  ráno už o 4:30! Skóre vstávanie sa však nepodpísalo na našom vstupe do zápasu a v prvej tretine sme si vybudovali trojgólový náskok. Húževnatí Púchovčania však neskladali zbrane a neustále hrozili protiútokmi. Na začiatku druhej tretiny znížili na 2:4, no keď skvele hrajúci Pančík do konca druhého dejstva strelil ďalšie dva góly, zdalo sa, že odpor domácich sme definitívne zlomili.  Avšak hneď na začiatku tretej tretiny sa Púchovčania dostali do skvelej šance a opäť znížili. Ešte raz sme viedli o štyri góly (3:7) no domáci sériou piatich gólov otočili zápas na svoju stranu. Ich nápor sme mohli zastaviť, keď za stavu 5:7 prekvapil púchovskú obranu manévrom spoza bránky Berčík, no jasný gól rozhodca neuznal a z následného útoku domáci znížili na 6:7. Tento moment nás rozladil, venovali sme mu príliš veľa pozornosti a rozbehnutý super sa "dostal na koňa." Skvelému zápasu by zrejme viac svedčala remíza, no v závere nám už neostali psychické ani fyzické sily na vyrovnanie a 10ty gól sme dostali do prázdnej brány v našej "Power play." Opäť musíme pochváliť hráčov za bojovnosť a skvelé nasadenie. Predviedli krásne individuálne akcie a pár krát dokázali aj pekne zakombinovať. Už v stredu nás čaká další zápas v domácom prostredí na ktorí vás srdečne pozývame.

SOBOTA  15.09. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC LUČENEC / HKM R. SOBOTA 8:3 (4:0, 0:0, 4:3)

SOBOTA 08.09.2018 - Zimný štadión Dolný Kubín
MHK RUŽOMBEROK - HK BREZNO 5:7 (2:0, 2:2, 1:5)

SOBOTA  01.09. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHA MARTIN 1:11 (0:2, 0:4, 1:5)

Prvá polovica zápasu nenasvedčovala  výsledkovému debaklu. Dokázali sme si vypracovať množstvo streleckých príležitostí no skvelý brankár hostí všetky pohodlne likvidoval a nakoniec bol rozdielovým hráčom. V druhej tretine sme v rozmedzí šiestich minút 4 krát inkasovali a to Rytierov zlomilo. Oťaželi nám nohy, prestali sme kombinovať, príležitostí ubudlo a Martinčania dostali zápas pod kontrolu. V tretej tretine sa nám konečne podarilo skórovať, zdalo sa že nás to nakopne, no prišla ďalšia šesťminútovka hostí, v ktorej nastrieľali 5 gólov a debakel bol na svete.  Stretnutie ukázalo naše rezervy i to, že krátka strata koncentrácie môže znamenať trpkú prehru. Aj pomer striel 29:33 vypovedá o tom, že herne to bol vyrovnanejší zápas, ako ukazuje konečný výsledok.