HOKEJOVÝ KLUB BREZNO

----- unum corpus una anima una theam -----
6. ROČNÍK  "U12" / REPORTY - ČLÁNKY

NADSTAVBOVÁ ČASŤ TOP 8 

SOBOTA 29.02.2020 - Zimný štadión Zvolen 12. Kolo
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 5:8 (2:4, 2:3, 1:1)

Súboj Rytierov lepšie začali tí Zvolenskí a v 5.minúte viedli 2:0. Našťastie sa nám podarilo rýchlo streliť kontaktný gól na 2:1 a v rozmedzí od 10. do 15. minúty pridať ďalšie tri a razom bolo 2:4. O prvé štyri góly sa postaral Matej Multán, ktorému hokej najme v prvej tretine veľmi chutil. V druhej i tretej časti sme umne bránili nebezpečný priestor pred našou bránou a skvele blokovali dorážky. Veľmi nás podržali obaja brankári (pomer striel 57:22) a to dalo základ úspešnému výsledku. Tiež sa nám darilo presadzovať pred bránkoviskom v útočnom pásme a po zisku pukov pri dobrom napádaní sme domácich doslova mučili našou efektivitou a dôrazom. Bodovo zažiarili najmä už spomínaný Multán (5+1), ktorému sekundovali Kán (1+3) a Štulrajter (0+3). Chválime celý tím za nasadenie, bojovnosť a kolektívny výkon, za obetavosť pri blokovaní striel a ochotu pomáhať jeden druhému. Skvelápráca! 

Matej “Mulťo” MULTÁN (12r.): “Zápas nám zo začiatku nevyšiel, dostali sme dva rýchle góly. Potom sme vybojovali puk a dali sme gól. O pár minút neskôr sme dali gól na 2:2.Potom sme strelili dva rýchle góly. Druhá tretina nám od začiatku nevyšla dostali sme dva rýchle góly. Neskôr sme sa spamätali dali sme tri góly. Tretia tretina bola vyrovnaná. Zápas sa skončil 8:5 v náš prospech”

Marián “Štulo” ŠTULRAJTER (11r.): “Dnešný zápas nám vyšiel podľa našich predstáv na začiatku sme síce dostali 2 rýchle góly ale bojovali sme ďalej nevzdávali sme sa a rýchlo sme otočili na 4:2 a bojovali sme až do konca a nakoniec sme vyhrali 8:5.”

Martin “Zemo” ZEMKO (10.r): “Zápas medzi HKM Zvolen a HL Brezno bol ako na ,,hojdačke”. Úvodné dva góly domácich nás znervóznili, ale náš spánok zbudil dvoma gólmi Multán. Pridali sme ďalšie dva góly a bolo po tretine. Druha tretina skončila 2 : 3 a stav bol 4 : 7. Tretia tretina zápasu skončila nerozhodne 1 : 1. Strelci golov: Multan - 5 , Giertl -1 , Kan - 1 a Zemko - 1 . Hviezda zápasu Multan Matej ( 5 + 1 ), pochvala však patrí aj brankárom (Cibuľa, Makuša), ktorí vo veľkej miere podržali celý tím.”

ŠTVRTOK 27.02.2020 - Zimný štadión Žilina 11. Kolo
MsHKM ŽILINA - HK BREZNO 10:0 (7:0, 2:0, 1:0)

K lídrovi súťaže sme vycestovali v oklieštenej zostave, no s odhodlaním potvrdiť hernú formu z posledných zápasov. Z prvých štyroch striel sme však inkasovali 3 góly. Cibuľu v bráne vymenil Makuša, no gólostroj domácich nezastavil ani on a po šarvátke sa musel porúčať pod sprchy. V prvej časti sme pôsobili veľmi nevýrazne, ospalo, odovzdane...zaostávali sme vo všetkých činnostiach. Do druhej tretiny sme nastúpili s jasným cieľom- zachrániť našu hokejovú česť...Rytieri vyrovnali hru (pomer striel 14:-14) no napriek tomu sa nám náskok Vlkov znížiť nepodarilo. Tretie dejstvo herne opäť patrilo domácim, no výrazne nás podržal brankár Cibuľa (od druhej tretiny 37 úspešných zákrokov!). Verme, že zo zbabraného úvodu sa poučíme a do ďalšieho zápasu nastúpime omnoho sústredenejší a pripravenejší. 

Jakub POLAKOVIČ“Prvú tretinu sme hrali veľmi zle a preto sme dostali 7 gólov. Druhú tretinu sme začali hrať o veľa lepšie, no chýbalo nám trošku šťastia dať aspoň ten jeden gól. 3 tretinu sme hrali trošku horšie ako druhú mali sme aj zopár šancí ale gól sa nám dať nepodarilo.” 

Martin GIERTL: “Dnešný zápas sme hrali 1. tretinu veľmi slabo, začali sme zle, dostali sme 3 góly. Boli sme veľmi zaspatí a dali nám ďalšie góly. 2.tretina sa hrala skoro tak isto ale sme sa z toho dňa prebudili a začali sme hrať o niečo lepšie. Ale šťastie nám neprialo mali sme aj strely na bránu, ale ani jedna strela sa nám nepodarila dostať za bránkovú čiaru. 3. tretinu sme hrali dobre mali sme zopár striel na bránu ale nič a tak sme prehrali 10:0 so Žilinou.”

PIATOK  21.02.2020 - Aréna Brezno 10. Kolo
HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA "WHITE"  4:4 (2:1, 0:0, 2:3)

Pre diváka pútavé a dramatické stretnutie odohrali v piatok naši Rytieri proti bystrickým Baranom. Podali oduševnený a kolektívny výkon, opäť podporený skvelými brankármi. Strelecky to sypalo najmä Multánovi, ktorý zaznamenal hetrik. Tiež treba vyzdvihnúť skvelú prácu celého tímu v defenzíve a pred oboma bránami, kde sme mali prevahu. Aj vďaka tomu sa zápas skončil spravodlivou remízou.

SOBOTA 15.02.2020 - Zimný štadión Banská Bystrica 9. Kolo
HC 05 BANSKÁ BYSTRICA "WHITE" - HK BREZNO 5:8 (1:2, 2:3, 2:3)

V sobotu Rytieri vycestovali na horúci banskobystrický ľad, aby si zmerali sily so súperom, ktorý nás v základnej skupine dva krát porazil.  Veľkou zaujímavosťou bolo, že v piatok, vďaka ústretovosti trénerov HC 05, naši šiestaci trénovali spolu s tými banskobystrickými, keďže Aréna Brezno bola od stredy prenajatá. Tento tréningový experiment viac prospel našim Rytierom, keď sa im podarilo prečkať úvodný tlak Baranov a následne ho dvoma gólmi utlmiť. Domáci síce do prestávky znížili, no do šatní sa šlo za stavu 1:2. Úvod druhej časti bol opäť v znamení náporu Baranov a podarilo sa im otočiť na 3:2. V tejto fáze zápasu nás výrazne podržal brankár Cibuľa, keď zneškodnil niekoľko tutoviek domácich. Keď tlak Baranov vrcholil, do breju sa dostal s chuťou hrajúci Belička, hodená hokejka obrancu mu znemožnila zakončenie a nariadené TS chladnokrvne premenil Surový - 3:3. V 39. resp. 40. minúte nám vyšlo vysoké napádanie a po zakončení z blízka sme šli opäť do dvojgóloveho vedenia. Tretia časť bola ako na hojdačke. Ofenzívne v nej zažiaril najmä Kaniarik (4+1), ktorí ku gólu z prvej tretiny pridal ďalšie tri. Rytieti si aktívnou hrou náskok ustrážili a zaslúžene zvíťazili. 

Roman CIBUĽA (11r. brankár): “Úvod zápasu sme začali veľmi dobre strelili sme im dva rýchle góly. Ale super sa nezlomil a strelil jeden rýchly gól na 2:1 . V druhej tretine otočil súper zápas má 3:2 , ale s výsledkom sme sa nechceli zmieriť a v zápätí sme vyrovnali po pekno nájazde na 3:3 . Do konca zápasu sme držali opraty a odmenou nám bola výhra 5:8”

Tomáš KÁN (12r. útočník): “Úvod zápasu sme začali dobrým výkonom. Strelili sme im dva góly. Ale potom sme poľavili a dali nám gól na 2:1. Na začiatku druhej tretiny sme dostali dva rýchle góly dostali sme ho preto lebo sme ich púštali do striel. Ale potom sme išli nájazd a výsledok bol 3:3 po góle sme sa zobudili a dali sme dva rýchle góly na 5:3. Tretiu tretinu sme stále nepoľavili a dali sme dva góly na 7:3. Ale súper neprestal hrať a dali nám gól na 7:4 ale hneď na to sme strelili gól ktorý nám veľmi pomohol lebo B.Bystrica dala už posledný gól v zápase na 8:5. Zápas proti Bánskej Bystrici sme zvládli dobrým kolektívnym výkonom.”

Marián ŠTULRAJTER (11r. útočník): “Prvú tretinu sme začali veľmi dobre dali sme 2 góly v úvode zápasu to nám pomohlo a snažili sme sa ešte viac v druhej tretine sme dostali na 2:3 ale nezdavali sme sa išli sme si po víťazstvo v 3 tretine to bolo náročné snažili sme sa vyhrať, ale súper mam to nechcel dovoliť, ale aj tak sme sa cez neho dokázali presadiť a nakoniec sme vyhrali 8:5.”
 

SOBOTA 08.02.2020 - Aréna Brezno 8. Kolo
HK BREZNO - HK ALTIS ORAVA 7:7 (2:2, 2:2, 3:3)

Kvalitný, dramatický, veľmi férový a pre divákov naozaj pohľadný zápas odohrali v sobotu naši šiestaci. Dva krát sme viedli, dva ktát však aj museli doťahovať dvojgólové manko, napokon sa nám podarilo otočiť stav z 4:6 na 7:6, no súper vyrovnal a zápas tak skončil spravodlivou remízou. Chválime hráčov za nasadenie, bojovnosť a tímový výkon. Želáme si čo najviac podobných zápasov. 

Maroš ŠKODA (obranca 11r.):“ Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre a preto sme dali náš prvý gól v prvej minúte. Ale potom po chybe sme dostali gól za pomerne rýchly čas potom po chybách Altis strelil ešte dva góly. V druhej tretine sme hrali vyrovnaný zápas a góly padali na obidvoch stranách. V tretej tretine sme prehrávali 4:6 ale verili sme že to stále môžme otočiť a tak sa aj stalo vyhrávali sme 7:6 ale na konci tretiny sme spravilili chybu a dostali sme gól. Zápas skončil spravodlivou remízou.”

Roman BELIČKA (obranca 11r.):“ Zápas sme začali gólom, ale hneď sme dostali další gól. Neskôr sme inkasovali další gól, ale sa nám podarilo vyrovnať na 2:2. Druhú tretinu sme začali zle a dostali sme dva góly. No do skončenia tretiny sme vyrovnali. V tretej tretine sme dostali ďalšie dva góly, ale sme dali ďalšie tri. No súper neprestal hrať a dali gól na 7:7,zápas sa skončil nerozhodne.”

Matej MULTÁN (útočník 12r.):“ Na začiatku v 28 sekunde sme strelili gól na 1:0 potom sme dostali gól na 1:1 za chvíľu sme inkasovali ďalší gól na 2:1 neskôr sme strelili vyrovnávajúci gól na 2:2 v druhej tretine sme dostali dva rýchle góly ktoré nás zlomili v zápeti sme neprestali hrať a vyrovnali sme na 4:4 znova sme inkasovali ďalšie dva goli no stále sme bojovali a neprestali sme hrať dali sme im tri góly na 7:6 no super sa nedal a zápas skončil nerozhodne 7:7”

 
SOBOTA 01.02.2020 - Aréna Brezno 7. Kolo
HK ALTIS ORAVA - HK BREZNO 5:(0:1, 2:0, 3:1)

Další kvalitný zápas v skupine o 1.-8.miesto odohrali naši šiestaci v Námestove. Od úvodu sme boli aktívny, tlačili sme sa do brány, skvele sme si pomáhali v defenzíve. Z niekoľkých dobrých šancí sa nám podarilo jednu premeniť po individuálnej akcii Krupčíka. V druhej časti domáci pridali a pár krát nás dostali pod tlak. Naši skvelí brankári (Makuša, od 36.min. Cibuľa) však stále Rytietov držali v hre o body. V úvode tretej časti super odskočil na dva góly, no v presilovej hre opäť Krupčík strelil kontaktý gól. V tretej časti šli Rytieri za vyrovnaním, no domácim sa podarilo skórovať po tečovanej strele a krátko na to využili presilovku (5:2) v závere napriek veľkej snahe sa nám už gól nepodarilo streliť. Rytierom patrí pochvala za kolektívny a bojovný výkon, a aktívny herný prejav, ktorí pochválili aj tréneri a rodicia z Námestova. 

Maroš KANIARIK (12r.) “Proti Altisu sme od úvodu zápasu chceli streliť gól. V 1.tretine sa to aj podarilo.V druhej tretine sme tiež hrali dobre až na 2 góly co sme dostali, a to nás zlomilo. V 3. tretine mali nad nami väčšiu prevahu a strelili 1 gól, potom sme znížili na 3:2. A ku koncu zápasu nam dali ďalšie 2 góly, a prehrali sme 2:5."

Tomáš KRUPČÍK (11r.)“ Proti Altisu sme hrali už od začiatku veľmi dobre a v štvrtej minúte sme strelili gól. V útoku sme mali veľa šancí ale nepremenili sme ich. V obrane nás podržali brankári. V druhej tretine sme nehrali tak dobre ako v prvej tretine a dostali sme dva góly. V tretej tretine sme strelili kontaktný gól no súper strelil do konca ešte dva góly.”

Martin GIERTL (11r.)“Proti Altisu sme 1.tretinu hrali vyrovnane až bol stav 0:1. Cez 2.tretinu sme bojovali, ale šťastie sme nemali a dali sme len 1gól a bol stav 2:1. 3.tretinu sme hrali každý sám a mali sme málo prihrávok. Altis potom strelil  3 góly a výsledok skončil 2:5 a my sme prehrali.“

 
SOBOTA 25.01.2020 - Aréna Brezno 6. Kolo
HK BREZNO - MHA MARTIN 1:9 (0:5, 0:1, 1:3)

V sobotu narazili Horehronskí Rytieri na tých z Turca a narazili poriadne tvrdo. Hostia boli od začiatku aktívnejší a po štyroch hrúbkach v našej obrane a jednom excelentnom teči pod hornú žŕďku bol stav 0:5. Od druhej treriny sme zlepšili pohyb i nasadenie, no rozbehnutého súpera už bolo veľmi ťažké zastaviť. Martinčania nás predčili vo všetkých parametroch a zaslúžene zvíťazili. 

MAKUŠA Patrik (11r. Brankár) "Začiatok zápasu vôbec nebol podľa našich predstáv. Hrali sme veľmi zľahka a to hráči Martina využili vo svoj prospech a za stavu 0:5 sme sa už mohli len veľmi ťažko vrátiť do zápasu. Druhá tretina už bola lepšia, len sa nám nedarilo streliť gól a za stavu 0:1 sme zápas nemohli otočiť. V tretej tretine sme strelili 1 gól a preto sme zápas prehrali.”

ŠIŠKA Vlado (10r. Obranca) “Začiatok zápasu sme úplne pokazili. Až druhú tretinu sme začali hrať lepšie, na striedačke sme sa aj začali povzbudzovať, ale už sa to dalo dotiahnuť len ťažko.”

 
NEDEĽA 19.01.2020 - ZImný štadión Považská Bystrica 5. Kolo
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 8:2 (4:0, 1:2, 3:0)
 
SOBOTA 18.01.2020 - Aréna Brezno 4. Kolo
HK BREZNO - MsHKM ŽILINA 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
 
SOBOTA 11.01.2020 - Aréna Brezno 3. Kolo
MHA MARTIN - HK BREZNO 6:3 (3:1, 1:2, 2:0)
 
SOBOTA 21.12.2019 - Aréna Brezno 2. Kolo
HK BREZNO - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 3:6 (2:3, 0:2, 1:1)
 
SOBOTA 14.12.2019 - Aréna Brezno 1. Kolo
HK BREZNO - HKM ZVOLEN 9:2 (3:1, 1:0, 5:1)

ZÁKLADNÁ ČASŤ

SOBOTA 30.11.2019 - Zimný štadión Banská Bystrica 12. Kolo
HC 05 BANSKÁ BYSTRICA "RED" - HK BREZNO 2:6 (1:3, 1:1, 0:2)

Šiestaci nastúpili v BB proti tímu Red, ktorý je rezervou tímu White. Horehronci mali super úvod, tri rýchle góly a parádne presilovky. To v konečnom dôsledku rozhodlo celý zápas a náš tím dokráčal za dôležitým víťazstvom 2:6 a potvrdením štvrtej postupovej priečky. Ako jediný žiačky tím budú šiestaci nastupovať v Top8 skupine, z južnej vetvy nám ostávajú Zvolen, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš a na sever budeme cestovať do Považskej Bystrice, Žiliny, Martina a na Oravu do Altisu. Tímu šiestakov gratulujeme a v ťažkej skupine držíme palce, aby ukázali oprávnenosť svojej kvalifikácie medzi najlepších. 

SOBOTA 23.11.2019 - Aréna Brezno 11. Kolo
HC 07 WPC DETVA - HK BREZNO 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
 
SOBOTA 16.11.2019 - Aréna Brezno 10. Kolo
HK BREZNO - MŠHKM PRIEVIDZA 2:5 (1:1, 1:4, 0:0)
 
NEDEĽA 10.11.2019 - Zimný štadión Banská Bystrica 14. Kolo
HC 05 BANSKÁ BYSTRICA "WHITE" - HK BREZNO 6:2 (5:0, 0:2, 1:0)

Úvod ako zo zlého sna sa nám “podaril” v Banskej Bystrici. V čase 7:57 na tabuli svietilo hrozivé skóre 5:0. Rytieti však neostali svojej bojovnej povesti nič dlžní...dokázali sa otriasť, vyburcovať a vo zvyšných 52 minútach predviedli naozaj parádny výkon. Potrápili favorita i keď na body to už nestačilo. Napriek prehre a zbabranému úvodu skladáme hráčom poklonu za to, že nezložili zbrane a uhájili svoju Rytiersku česť. Tomáš KRUPČÍK 11 rokov (kapitán tímu): “Prvá tretina nám vôbrec nevyšla. Za prvých osem minút sme dostali až päť gólov. Od druhej tretiny sme  začali hrať a dali sme už aj dva góly. V tretej tretine sme pokračovali v dobrom výkone ale už sme nevyrovnali a dostali sme ešte jeden gól.”

SOBOTA 09.11.2019 - Aréna Brezno 9. Kolo
HK BREZNO - HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2:2 (0:1, 2:0, 0:1)

Ospalý úvod využili hostia na získanie náskoku a nebyť skvelých zákrokov Makušu, mohol byť rozdiel skóre aj vyšší. Po nevýraznej 10minútovke sa Rytieri zobudili a začali hrať oveľa aktívnejšie. Prostredná časť hry bola v našej réžii. Skóre sme otočili na 2:1 a škoda, že sme nevyužili viaceré vyložené príležitosti. V tretej tretine sme predviedli kompaktný defenzívny výkon podporený skvelým brankárom Cibuľom (od 30.minúty). V závere však prišli dve prísne vylúčenia a jedno z nich hostia využili. Rytierom patrí pochvala za predvedenú hru a treba povedať, že remíza bola zaslúžená. Stanislav HODA 11. rokov: “Sobotňajší zápas s LM skončil remízou. V prvej tretine sme inkasovali  1 gól, čo nás trochu rozhodilo. V druhej tretine sa nám podarilo streliť 2 góly, no v tretej tretine LM vyrovnal a do konca zápasu sa stav nezmenil.” 

SOBOTA 30.10.2019 - Zimný štadión Rimavská Sobota 8. Kolo
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA - HK BREZNO 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

Vyrovnané stretnutie so skvelými brankármi na oboch stranách odohrali naši Rytieri proti Orlom v Rimavskej Sobote. O našom víťazstve rozhodla opäť skvelá práca pred oboma bránami. Súperovi sme dovolili minimum dorážok i keď hlavne v druhej tretine si domáci vytvorili tlak, no v ťažkých chvíľach nás podržal spoľahlivý brankár Makuša. Prvé dva góly sme strelili ako cez kopirák, keď po dôraznej práci v útočnom pásme sa pred bránkoviskom najlepšie orientoval disponovaný Mundier. Už v deviatej sekunde tretej časti sa po bleskovom prečíslení a skvelej prihrávke presadil Surový a na pár minút sme otupili útočnú snahu domácich. Orlom sa síce podarilo znížiť na 1:3, no po parádne zahranom buly v útočnom pásme vystrelil od modrej Hoda a puk skončil v sieti (1:4) Domáci v závere zo svojich šancí vyťažili len jediný gól a tak si Rytieri udržali potrebný náskok a do tabuľky pripisujú ďalšie víťazstvo.

SOBOTA 26.10.2019 - Aréna Brezno 7. Kolo
HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA RED 8:2 (3:0, 2:2, 3:0)
 
SOBOTA 19.10.2019 - Zimný štadión Zvolen 6. Kolo
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 5:3 (0:0, 4:2, 1:1)
 
SOBOTA 12.10.2019 - Aréna Brezno 5. Kolo
HK BREZNO - HC 07 WPC KOLIBA DETVA 14:1 (5:0, 5:0, 4:1)
 
Rytieri v sobotu podali dominantný výkon. Súpera prevýšili herne, korčuliarsky i v nasadení a bojovnosti. “Čerešničkou na torte” boli krásne kombinačné aj individuálne akcie, pri ktorých muselo zaplesať srdce každého hokejového nadšenca. Napriek výraznému rozdielu skóre neustávali v snažení strielať ďalšie góly. Odmenou bol potlesk tribún a zatiaľ najvyššie víťazstvo v sezóne.
 
SOBOTA 05.10.2019 - Zimný štadión Prievidza 4. Kolo
MŠHKM PRIEVIDZA - HK BREZNO 2:5 (0:1, 1:4, 1:0)

Do Prievidze sme pricestovali v skvelej atmosfére a už rozcvička na “suchu” predznamenala nadšený tímový výkon. Domáci síce začali veľmi aktívne a v prvej 5 minútovke nás nepustili za červenú čiaru. Rytieti však mali v bráne spoľahlivú oporu v podebe Makušu a to nám dávalo istotu. Z úvodného tlaku sme sa otriasli, podarilo sa nám využiť presilovú hru a v druhej časti pridať gól na 2:0. Domáci zo svojej aktivity vyťažili len jeden gól ale zvýšená bojovnosť Rytierov dostala mysky váh na našu stranu. Strelili sme 3 veľmi pekné góly, keď Kaniarik zužitkoval nezištné prihrávky spoluhráčov a zavŕšil čistý hetrik. Po ňom pridal dve presné strely Hoda. V tretej časti domáci vrhli všetky sily do útoku no skvelý Makuša pustil za svoj chrbát už len jeden puk. V závere sme nevyužili niekoľko brejkových situácií a tak si Rytieri odniesli z Prievidze víťazstvo 2:5. 

SOBOTA 28.09.2019 - Aréna Brezno 3. Kolo
HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA 1:13 (1:6, 0:3, 0:4)
 
NEDEĽA 22.09.2019 - Aréna Brezno 13. Kolo
HK BREZNO - HKM ZVOLEN 3:7 (3:2, 0:3, 0:2)
 
SOBOTA 21.09.2019 - JL Aréna 2. Kolo
HT MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - HK BREZNO 7:1 (3:0, 0:1, 4:0)
 
SOBOTA 14.09.2019 - Aréna Brezno 1. Kolo
HK BREZNO - HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 6:3 (0:2, 4:1, 2:0)
 
Vlažný vstup “Rytierov” do zápasu využili hostia z Rimavkej Soboty na dvojgólové vedenie. Po prestávke sme zlepšili pohyb, početnosť streľby a hlavne dôraz pred oboma bránami (4 zo 6tich gólov sme strelili po dorážkach, ďalšie 2 po šikovných strealách a skvelom clonení). Táto zvýšená aktivita priniesla obrat skóre a od polovice zápasu sme už jasne súpera prevyšovali. Treba povedať, že hostia pricestovali len na dve kompletné formácie a kým fyzicky vládali, zápas mal vyrovnaný priebeh. Chválime našich Rytietov za kolektívny výkon, víťazstvo však nepreceňujeme a sústreďujeme sa už na nadchádzajúci víkend.