----- unum corpus una anima una theam -----

5. ROČNÍK -"U11" - REPORTY/ČLÁNKY

SOBOTA  01.09. 2018 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 11:1 (5:0, 2:0, 4:1)

Piataci v 3. kolo privítali na domácom ľade rovesníkov z Gemera. Prvá tretina naznačila pomer síl na ľade, postupne si mladí Rytieri peknou kombinačnou hrou vytvorili až päťgólový náskok. Druhá časť sa niesla dlho v priateľskom duchu a náš tím na čas prestal reálne ohrozovať súperovu bránku. Záver tretiny napokon priniesol dva góly a navýšenie skóre na 7:0. Na striedačke aj v hre sme sa snažili udržať pokoj a ostať pri kombinačnej hre, čo sa nám aj podarilo a pridali sme ďalšie veľmi pekné góly. Čestný úspech zaznamenal súper z trestného strieľania. Okrem výsledku teší dobrý kolektívny výkon, pekná kombinačná hra a fakt že sa presadili viacerí hráči, či už gólovo alebo nezištnými asistenciami.

SOBOTA 08.09.2018 - Zimný štadión Dolný Kubín
MHK DOLNÝ KUBÍN - HK BREZNO 3:7 (2:1, 1:2, 0:4)
Góly:

Druhý zápas nás čakal na ľade Dolného Kubína, súperom však bol Ružomberok, ktorý s Kubínom vytvoril združenie. Zrejme dozvuky zo skráteného spánku a cesty autobusom spôsobili náš pomalý rozbeh. Prehrávali sme 3:0 aj 4:1! Do konca druhej časti sme znížili a to nám dalo nádej. Tretia tretina bola už v našej réžii, kedy najmä Maťo Multán, ako správny kapitán zavelil k obratu, strelil štyri góly v rade a obrat bol dokonaný. Oba tímy ešte pridali po góle a tak sme v druhom kole okúsili aj chuť víťazstva.

HK BREZNO - MHA MARTIN 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Góly BR:

Súťažnú sezónu začali piataci doma s Martinom. Čakali sme ťažkého súpera a to sa aj potvrdilo. Naše družstvo však nechcelo predať kožu lacno a do súpera sa zahryzlo schuti. Po prvej tretine bol stav nerozhodný 1:1. Vďaka troche šťastia viedli Martinčania po druhom dejstve 2:3. Ani jeden z tímov už dokonca gól nepridal, napriek veľkej snahe a tak sme tesne podľahli kvalitnému súperovi najtesnejším rozdielom.