HOKEJOVÝ KLUB BREZNO

----- unum corpus una anima una theam -----
0-3. ROČNÍK - PREDPRÍPRAVKA - REPORTY/ČLÁNKY 

 
NEDEĽA 23.09.2017 -  Zimný štadión Zvolen
HOKEJOVÝ  TURNAJ SsZĽH 

V tretiackej skupine hrajú naši rytieri v spoločnosti Veľkého Krtíša, Zvolena (dva tímy červený a modrý) a Detvy.

HKM ZVOLEN "červený tím" HK BREZNO 3:11 (1:4, 2:7)
Góly BR: Flosník (Kindernay), Majer (Mlynarčík), Berčík (Mlynarčík), Berčík (Lamper), Berčík (Flosník), Berčík (Figľuš), Lamper (Berčík), Figľuš (Berčík), Figľuš (Gregor), Berčík (s.n.), Figľuš (Flosník)

Začali sme inkasovaný gólom, na ktorý sme však rýchlo odpovedali. Naši hráči prebrali iniciatívu v zápase a zvolenčanov už prakticky k ničomu nepustili. Herne sme dominovali a čo je dobré dokázali sme sa aj strelecky presadiť. Dobre zachytal aj brankár Jagerčík.

HKM ZVOLEN "modrý tím" HK BREZNO 2:13 (0:9, 2:4)
Góly BR: Berčík (Lamper), Berčík (Figľuš), Flosník (Gregor), Lamper (Figľuš), Berčík (Lamper), Berčík (Gregor), Berčík (s.n.), Berčík (s.n.), Berčík (Lamper), Flosník (Kindernay), Berčík (Lamper), Berčík (Gregor), Kindernay (Flosník), Lamper (s.n.)

V druhom zápase bol rozdiel vo výkone ešte väčší. Hráči si to všimli, ale namiesto podcenenia súpera hrali pekný kombinačný hokej. 

HK BREZNO - HC VEĽKÝ KRTÍŠ 14:4 (7:3, 7:1)
Góly BR: Kindernay (Flosník), Lamper (Berčík), Berčík (Figľuš), Lamper (Figľuš), Berčík (Majer), Majer (Berčík), Berčík (Mlynarčík), Figľuš (Berčík), Figľuš (Lamper), Figľuš (Berčík), Flosník (Gregor), Berčík (sam.), Lamper (Majer), Berčík (Flosník) 

Posledný zápas začal vyrovnane. Dlho bol stav remízový, no potom súper akoby odpadol kondične a ruka v ruke aj herne. Naši hráči tešili divákov peknou nesebeckou hrou. Na druhej strane si vedeli vypracovať aj individuálne akcie a nekompromisne ich zakončiť.

V turnaji sme tak nenašli premožiteľa a prezentovali sme sa aj pekným herným prejavom. Hráči si doslova turnaj aj zápasy užili, rovnako ako aj tréner. Najbližší turnaj tentokrát 4. ročníka nás čaká už o týždeň 30.9. 2018 u nás v Aréne Brezno.