HOKEJOVÝ KLUB BREZNO

----- unum corpus una anima una theam -----
Fórum

Komentárov (250)
+/- Pridať komentár
Vaše kontaktné údajte (nepovinné):
Komentárov:
[b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]   
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate::?::(
:sleep::););)):0
 • michal

  Nehnevajte sa na mňa ale tak mali by ste zamestnať človeka ktorý bude informovať ľudí. Dnes som sa tešil na zápas a cestoval niekoľko desiatok kilometrov pozrieť si svoje obľúbené mužstvo a až na mieste zistím že sa nehrá. Ako nečudujte sa potom že na zápasi nechodia ľudia ide o marketing ak vám to doteraz nikto nepovedal je to dosť závažné......

 • Michal

  Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či HK Brezno robí aj zájazd do Dubnice nad Váhom ak áno chcel by som vedieť cenu a minimálny počet osôb na výjazd. :D :D Ďakujem

 • Anonymný

  Určite áno. Organizovali sme už dva výjazdy, no z dôvodu nízkeho počtu zúčastnených sme ho museli zrušiť. Do Dubnice bude tak isto pripravený autobus. Na to aby sa výjazd uskutočnil je potrebné, aby sa prihlásilo minimálne 20 fanúšikov. Cena zájazdu bude odvodená od počtu účastníkov.

 • Michal

  A kde sa môžeme prihlásiť na výjazd? Je možné na recepcii v Aréne? Ďakujem za odpoveď.

 • Jozef

  Pevne verím, že budeme v 1. lige. Len či bude na to dosť financií.

 • šulo

  Do prvej ligy je ešte veľmi veľmi dlhá cesta. Najprv musíme do nej férovou cestou postúpiť. Ak postúpime, potom sa budeme môcť rozprávať o tom, akú máme predstavu. No pre nás je už semifinále fantastickým úspechom. Takže séria s Dubnicou bude pre nás krásnym vyvrcholením sezóny. A či pridáme aj tú povestnú čerešničku.....nuž uvidíme.

 • skalni divaci

  Vsetkym fanusikom HKB prajeme v novom roku vsetko najlepsie. Hokejistom drzime v dalsich bojoch palce. Verni divaci.

 • Michal  - Hľadáme ľudí do fanklubu

  Všetci čo by ste mali záujem sa k nám pridať píšte na stránku Ultras Brezno na Facebooku. Za podporu Vám Ďakujeme hláste sa prosím ak máte záujem. #Ultras Brezno :D :D

 • effects  - visual effects of viagra

  Hello!

 • jana

  Dobry den. Chcela by som kupit nejake fan predmety pod stromcek svojim znamym. Kedy a kde sa to da kupit?

 • Šulo

  Pani Janka, fan predmety si môžete zakúpiť buď na recepcii ubytovne na zimnom štadióne, alebo priamo v Hockey shop-e, ktorý je priamo v priestoroch zimného štadióna a dostanete sa tam aj vchodom od obchodu Tesco. Otvorené - Pondelok, Streda, Piatok,Sobota od 15-18 hod.

 • Ľubo  - Rolba

  Pozdravujem, začul som, že od februára by mala byť v Aréne iná-lepšia rolba. Je to pravda, alebo len fám?

 • Marek  - urcite ano

  Pocul som ze sa nieco chysta,mate pravdu. neviem to vsak potvrdit 100%... pekny vecer

 • michaela

  Ten zapas s Rimavskou Sobotou bol skvely.Chcem sa ale spytat, ci nieje chyba v tabulke, ked je tam Brezno na 5. priecke , ale v clanku pise nejaky "komentator " z Dunajskej Stredy, ze Brezno ich po tomto zapase preskocilo a je na 4. a oni na 5. mieste. Dakujem.

 • Anonymný  - re:
  šulo Napísal:
  To poteší, keď vidíme, že aj verejnosť sa zaujíma o klub aj v takejto rovine a sleduje jeho históriu. No pani Evka na vašu otázku či chystáme niečo špeciálne aj pre divákov v rámci osláv, môžem odpovedať jednoducho, no samozrejme, že chystáme :-).
 • Anonymný  - re:
  Eva Napísal:
  Dobrý deň. Ak mám správne informácie, tak tento rok by mal klub oslavovať 80. výročie založenia. Chystá sa niečo špeciálne na oslavu pre divákov?
 • Lajk  - re:

  Lajky asi hovoria za všetko :-)

  Nobody Napísal:
  Na striedačke sedia hráči ktorý svojou výkonnosťou zaostávajú za ostatnými.....nie ty ktorých rodičia niečo riešili....je choré ze ta nieco také co i len napadne....obvinit z tohto trénerov ktorý to robia za par korún a vo svojom voľnom case-ubohost,rovnaka ako sa tu pokúšat nanútiť svoj obmedzený názor bez kúska sebareflexie a objektivity iným hovorí za vsetko
 • šulo-admin  - re:

  Pani Alenka my o tomto obrovskom probléme vieme. No ako HKB s tým nedokážeme urobiť absolútne vôbec nič. Tieto otázky treba smerovať na Technické služby mesta Brezno, ktoré sú správcom Arény Brezno. HKB nemá financie nato, aby dokázal zo svojho rozpočtu kúpiť novú rolbu. Podľa informácií ktoré máme, sa veci začali hýbať a správca štadióna už podnikol dôležité kroky k výmene starého Destarolu, ktorý nám ničí našu arénu a naše zdravie. Keď tento problém je hlavne o financiách. Ak by ich bolo dostatok, tak rolbu už dávno neriešime a behá tu úplne nová.Pre info, nová stojí okolo 100 000 €. Sme však optimisti a veríme, že sa mestu podarí starú rolbu nahradiť už v tejto sezóne.

 • Alena Š

  Aj ja som optimista, len môj syn je bohužiaľ alergik. Sotva sa to dá vydržať, keď tam sedíte ako divák, nie to športovec v nasadení počas zápasu.Sám by ste tam svoje dieťa neposlal. Ja nie som odborník na vzduchotechniku, ale určite treba hľadať aspoň nejaké provizórne riešenie.

 • nobody

  Rolba je stará,problém s nou tiež, ale provizornym riešením by určite bolo spúštanie vetrania na hale pred , počas a aj chvílu po rolbovaní...s tým však hokejový klub nemá nič spoločné...Technické služby...to je ale cez Košice

 • Alena Š

  Dobrý večer, neviem presne komu mám smerovať túto otázku, preto píšem na fórum. Prosím, urobte niečo s tým doslova už nedýchateľným vzduchom na zimáku. Už preto, že tie deti vykašliavajú čierne hlieny zimný štadión ťažko označiť ako športovisko. Nepíšte sem o rolbe, to vidíme, že melie z posledného, ale hádam je tam aspoň nejaké odsávanie.Dnes sa nad ľadom vznášal po porolbovaní sivý dym, je na uvážení rodičov, či je vhodné tam poslať svoje dieťa.

 • šulo-admin  - re: hokej

  Mohol by som reagovať a situáciu tu úplne jednoducho a krásne vysvetliť. Len nie je na čo reagovať. Na reakciu ktorá je od anonyma nie je možné odpovedať. Jednoducho tu nie je komu odpovedať. A plus ešte reakcia v takomto znení...Ale ja to beriem, áno,
  nie každý dostal do vienka toho rozumčeku...

 • Tréner Peter  - re:

  Posledný raz reagujem na anonym. Prestaň šíriť bludy, ak ich máš podložené tak to dokáž, ak nie netáraj. Ešte raz dvere do trénerskej šatne sú otvorené pre slušnú a duchaplnú debatu. Ak naberieš odvahu si vitaný... Ps: na záver, nech si myslím o rodičoch čokoľvek, môj postoj k deťom to neovplyvňuje, spýtaj sa rodičov... Pekný deň a snáď dovidenia. ;)

 • Nobody

  Na striedačke sedia hráči ktorý svojou výkonnosťou zaostávajú za ostatnými.....nie ty ktorých rodičia niečo riešili....je choré ze ta nieco také co i len napadne....obvinit z tohto trénerov ktorý to robia za par korún a vo svojom voľnom case-ubohost,rovnaka ako sa tu pokúšat nanútiť svoj obmedzený názor bez kúska sebareflexie a objektivity iným hovorí za vsetko

 • Anonymný

  Ten kto bol niečo riešiť, zostal sedieť na striedačke alebo išiel pešo do Kanady. :0 Nikto nerezignoval, ale poučil sa z riešenia situácii iných aby neublížil svojmu dieťaťu.
  Riešenie ??? Nedá sa pomôcť tým, čo nepočúvajú !!!

 • Tréner Peter  - re: hokej

  Keď máš problém, príď ho vecne riešiť! Tribúnové reči typu "neprihrávajú si" a podobne nechaj na tribúne... Sme otvorení rozhovorom, čo prečo a ako funguje (pričom netvrdím, že je všetko ideálne), čo však neznamená, že to začneme robiť podľa tvojich predstáv... Ak je v tvojich silách pomôcť situácii ponúkni riešenie budeme radi za pomoc. Na záver, anonymný príspevok na fóre má ďaleko od konštruktívneho riešenia, ako cesta pešo do Kanady.

 • Anonymný

  Čakám,či na toto vôbec niekto bude reagovať! A teraz neviem, či na toto forum nikto nechodí, alebo sú všetci strašne spokojní s tým ako to celé "funguje" alebo takí rezignovaní, že v tom ani nevidia zmysel, aby vyjadrili svoj názor.........

 • šulo-admin

  A na margo reakcie. Reagovať určite niekto vždy bude. A či niekto chodí na toto fórum? Najnižšia denná sledovanosť na tomto fóre bola presne 12. augusta 2014, kde len toto fórum navštívilo 451 ľudí. Každý iný deň od založenia tejto webovej stránky to bolo vždy viac. A v tom v čom vidíme zmysel by som tiež mohol vysvetliť a napísať. No žiaľ, opäť to nie je komu adresovať.

 • Anonymný  - hokej

  Kedy dôjde k výmene trénerov? Čítam, že stále je to len o tom, že sú zlé deti. Pri pozeraní na ich hru, je to bez prihrávok, bez bránenia, individualizmus, bez streľby, brankári bez tréningu, neistí, atď. Bolo by dobré vymeniť komplet celé ročníky. Páčia sa mi detské štatistiky. Čo robia kompetentný, preto aby sa to zlepšilo !

 • Henrich  - Predám brankársku výstroj BRIANS DX 2 betóny, lapa

  Predam brankarske betony BRIANS DX 2 individual,velkost 36 + lapacka + vyrazacka za 400EUR,
  vesta CCM 500 SR-L – ako nova,cena 180 EUR,
  nohavice VAUGHN Ventus LT 80 – ako nove, velkost Large , cena 120 EUR,
  korcule REEBOK 16K velkost 12 – ako nove, c: 36, cena 150 EUR,
  hokejka PASSVILAN 9000 – karbon / kevlar ( iba vyskusana ), cena 110 EUR,
  treningove tricko BAUER velkost Large, cena 15 EUR,
  bag SALMING MAXX velkost 46 – ako novy, cena 95 EUR.
  kontakt : Henrich , tel.: 0905 884 942

 • Adam

  Dobrý deň. Som taký amatérsky grafik, a celkom by my zaujímalo, či takúto úpravu loga musí vedenie klubu konzultovať s pôvodným autorom.Ďakujem.

 • Šulo  - Úprava loga

  Ahoj Adam. Pôvodný autor logo venoval klubu a tak si klub môže s logom nakladať podľa svojho vlastného uváženia a nepotrebuje s nikým nič konzultovať. Na používanie loga má výhradné právo len Hokejový klub Brezno. Akonáhle by sa stalo, že je logo používané alebo upravované iným subjektom, bude to mať právnu dohru. No čo sa týka priamo tvojej otázky, tak aj logo 80 RHvBR, je vyrobené na našu objednávku a to priamo u tvorcu originálu "Rytiera". A na základe vzťahu, aký je medzi autorom loga a klubom, nepredpokladám, že by niekedy mohlo dôjsť (ak by aj malo), k akýmkoľvek úpravám loga, mimo dielne autora. To znamená, že čokoľvek si budeme chcieť dať zmeniť či vyrobiť v súvislosti s logom, budeme to riešiť výhradne cez autora.

 • Jana

  Objavilo sa tu logo k výročiu HK, Je pekné. Aj sa to niekde bude používať?

 • Šulo

  Ahoj Janka. Ak sa nám podarí nazbierať dostatok financií na výrobu či už šiltoviek, tričiek...atď, tak ho budeme používať aj v rámci fan predmetov. No a čo sa týka takého pracovného používania, tak túto sezónu sa už používa na všetkých oficiálnych dokumentoch či reklamných prostriedkoch. Prajem pekný deň.

 • Anonymný

  Pokračovanie: Za druhé, rodičia detí ktoré boli aktívne v šarvátke a podľa dostupných informácií najmä dievčatka LM, by nemali deti obhajovať ale im dať na riť, pretože ak si neuvedomujú, práve im robia "medvediu" službu. Tie deti na základe konania rodičov nadobudnú pocit, že vinný je rodič a oni za nič nemôžu, toto nie je správny postup. Neskôr sa to môže vypomstiť...

 • Anonymný  - na záver detinskej debaty dospelých

  Situácia, ktorá vznikla vo Zvolene nie je dobrou ukážkou pre deti, na to akou cestou by mali v hokeji ísť. Za prvé rodič tam ísť nemá a nemá to ani riešiť, v princípe sa všetci zhodneme, nakoľko sa jednalo o dosť špecifickú situáciu, ktorej podľa opisu nikto nevenoval dostatočnú pozornosť, vyhodnotil, že nebude čakať kým dôjde k niečomu vážnemu a to už by sme potom naozaj mali čo riešiť, že to asi prehnal to tiež vyplýva z opisu niektorých reportov...

 • Zuza  - re: re: re: re:
  rodic BR Napísal:
  opakujem. ak si tam bola tak si videla, ze rodič tam vbehol 2 krát nie počas zápasu, ale cez prestávku a po ukončení turnaja. bránil si svoje dieta, ktoré tam mlátili nevychované, rozmaznané deti.a ak to odtlačenie prilby nazývate bitkou tak neviem ako nazývate atak na toho chlapca. Prečo ste nezasiahli vy? Ale ste sa len pozerali? vy ste mali tomu chlapcovi aj dievčatku jednu dať. ...Super vzory pre deti....ešte na margo....puk bol zobraný chlapcom počas hry. napadnutie chlapca bolo mimo hry. a to je asi rozdiel...a najlepšieho? tak to ste asi vy a vaša teória. Prosím vás a nevymýšľajte si teórie, kto tam bol a celé to videl, vie ako to bolo. dotyčný by nikdy neposlal syna aby sa šiel pomstiť. poslal ho uzmieriť sa. a vulgarizmy z jeho úst by som si rád vypočul.

  Pravda žiari vždy svojim vlastným svetlom, zatiaľ čo lož sa zahaľuje temnotami, ale stačí, aby sa ukázala holá skutočnosť a lož je odhalená.“

 • rodic BR  - re:

  ano capol, po prednej casti masky.a to si za to čo robil tomu chlapcovi zaslúžil. nebola to žiadna bitka.mal mu milo povedať...veď len to zastavilo celý incident.
  to co sa stalo vam bolo počas hry, na to je tam rozhodca.to čo sa stalo chlapcovi bolo mimo hry. nikto to neriešil. bol tam na to jeho otec.a ja by som to urobil tiež a myslim, že aj vy z LM.

 • Zuza

  Nie milo povedať ale slušne dohovoriť . Rodičia sú od toho aby vychovávali a nie ukazovali svoju silu pred deťmi. A určite rodičia z LM by to bitkou neriešili. Nie raz sa to stalo aj s našimi hráčmi, že ich dakto bil, alebo napadol, ale ani jeden rodič nezbil dieťa. A prečo to zastavilo celý incident. Pretože takúto reakciu "nie na mieste" nikto nečakal a ani vo sne by to nikoho nenapadlo, že dospelý človek zaútočí na dieťa. Všetci ostali v nemom úžase, preto to zastavilo incident.

 • Peter  - re:
  Peter Napísal:
  už sa to prešetruje a na podnet klubu LM, pretože vieme kde je pravda. Neviem na akom zápase ste boli, ale ja som bol priamo pri tom incidente a boli tam aj vaši tréneri a rozhodcovia. Nikto nikoho nebil hlava nehlava a hokejkou už vôbec nie, neviem odkiaľ to máte, zrejme od toho rodiča, ktorý sa takto bráni. Hráči LM po skončení zápasu nevedeli ani kde majú hokejky a rukavice, naviac celé sa to udialo priamo po podaní rúk. Už som to raz písal, ale pre tých čo sa stále snažia ospravedlniť agresivitu rodiča BR klamstvami, tak to popíšem ešte raz. Hráč BR č.17 na základe pokynu rodiča išiel za hráčkou LM a napadol ju úderom do hrude, čo si samozrejme tá hráčka nedala a začala sa biť s hráčom BR. Brankár LM, ktorý bol pri tom následne odstrčil tohto hráča, žiadny ďalší útok zo strany brankára a ani iných hráčov LM tam už nebol, ani by to nestihli, pretože hneď po odstrčení hráča BR, udrel jeho otec brankára päsťou do hlavy, našťastie mal ešte masku, ktorá mu po údere spadl...
 • Rodič BR

  [tréneri a rozhodcovia. Nikto nikoho nebil hlava nehlava a hokejkou už vôbec nie, neviem odkiaľ to máte, zrejme od toho rodiča, ktorý sa takto bráni. Hráči LM po skončení zápasu nevedeli ani kde majú hokejky a rukavice, naviac celé sa to udialo priamo po podaní rúk. Už som to raz písal, ale pre tých čo sa stále snažia ospravedlniť agresivitu rodiča BR klamstvami, tak to popíšem ešte raz. Hráč BR č.17 na základe pokynu rodiča išiel za hráčkou LM a napadol ju úderom do hrude, čo si samozrejme tá hráčka nedala a začala sa biť s hráčom BR. Brankár LM, ktorý bol pri tom následne odstrčil tohto hráča, žiadny ďalší útok zo strany brankára a ani iných hráčov LM tam už nebol, ani by to nestihli, pretože hneď po odstrčení hráča BR, udrel jeho otec brankára päsťou do hlavy, našťastie mal ešte masku, ktorá mu po údere spadla, nebiť zásahu rodiča a trénerov, predpokladám že by ďalej pokračoval. Takto to bolo a môžete si ďalej písať čo chcete. Osobne ma to však mrzí pretože by som skôr očakával p...

 • Rodič BR

  To sme radi aj my v Brezne, že sa to prešetrí. A ešte jedna vec. Videli ste ako si vaše dievčatko podávalo na konci ruky? Buchnutím po prilbe hráčov. To som sa dozvedel od našich detí. A to bol podnet preto, že dotyčný poslal svojho syna za vašim dievčatkom. Nie atakovať, ale podať si ruku. Vaša hráčka ho však odstrčila do pŕs, on jej to vrátil a keď sa otočil surovo ho napadla od zadu. To sme videli spoza mantinelu. Brankár dostal po prilbe facku a nie päsťou a vôbec mu prilba nespadla, keďže dostal po mriežke. Neviem, kde ste boli vy, ale asi nie tam kde sa to dialo.

 • Peter

  tak a pomaly sa dostávame ku pravde. Pán videl ako naša hráčka namiesto podávania ruky búchala po prilbách hráčov BR a to mi chcete tvrdiť, že na základe toho poslal svojho chlapca podať tejto hráčke ruku, tak to už vôbec nedáva logiku. Skôr to vidím tak, že poslal syna aby si s ňou vybavil účty.

 • Zuza

  Prilba spadla na zem a ten pán udrel niekoľkokrát nie raz. A za tým si stojím prestála som tam celý čas. Opakujem sa nebolo treba zásah rodiča zvládli by to tréneri a rozhodcovia.

 • rodic BR  - re: re: re:

  opakujem. ak si tam bola tak si videla, ze rodič tam vbehol 2 krát nie počas zápasu, ale cez prestávku a po ukončení turnaja. bránil si svoje dieta, ktoré tam mlátili nevychované, rozmaznané deti.a ak to odtlačenie prilby nazývate bitkou tak neviem ako nazývate atak na toho chlapca. Prečo ste nezasiahli vy? Ale ste sa len pozerali? vy ste mali tomu chlapcovi aj dievčatku jednu dať. ...Super vzory pre deti....ešte na margo....puk bol zobraný chlapcom počas hry. napadnutie chlapca bolo mimo hry. a to je asi rozdiel...a najlepšieho? tak to ste asi vy a vaša teória. Prosím vás a nevymýšľajte si teórie, kto tam bol a celé to videl, vie ako to bolo. dotyčný by nikdy neposlal syna aby sa šiel pomstiť. poslal ho uzmieriť sa. a vulgarizmy z jeho úst by som si rád vypočul.

 • Zuza

  Prvý krát tam bol ten otec počas zápasu, keď mu ostal ležať asi jeho syn na ľade preskočil mantinel popri mne a keď sa vracal pristavil sa pri brankárovi z LM a vyhrážal sa mu a opäť preskočil mantinel von z ľadu popri mne z opačnej strany. Druhý krát tam bol po zápase. Znova vás prosím neurážajte deti, nepoznáte ich tak ich nesúďte.

 • Peter

  Iba chudáci dokážu urážať a napádať deti, ale zrejme je to u nich normálne.

 • rodic BR  - re:

  no super, že ste to videla. pretože ak ste toto videla tak ste svedkom toho ako bol hráč Brezna atakovaný. Myslíte si, že ten útok na neho od zadu bol ok? Ja keby som bol rodičom tej baby tak ju beriem z ľadu a za trest idem domov. Vy by ste tam za svojím dieťaťom nešla, keby tam nehybne ležal aj po príchode záchranára? Kde bol váš tréner? prečo ju nestiahol dole?riešite tu rodiča, ktorého syn bol hrubo 2 krát napadnutý a vadí vám, že dal facku po maske brankárovi, keď pichal hokejkou to decko? tú facku mu mal dať aj jeho rodič, a to v prvom rade.

 • Zuza

  Chápem, že sa rodič bojí, no ale zasa ruka na srdce nehybne tam neležal. Nášho hráča atakovali tiež ležal z vyrazeným dychom na zemi a keď sa dostal na lavičku tak mu musel pomáhať tréner. Zbili sme hráča? Opakujem nebol potrebný zásah rodiča. Mne syna tiež atakovali nie v tomto turnaji a museli sme ísť aj na pohotovosť a mala som biť toho chlapca? mala som celému tímu nadávať do nevychovancov a pod. Tak takto sa veci neriešia. Som rodič bojím sa o deti, ale ak dakto dá syna na hokej tak musí vedieť že je to kontaktný šport nie sú to šachy. Vy by ste boli spokojný keby vaše dieťa niekto cudzí bil? Asi nie. A ak by ste odpovedali áno tak len preto, že obhajujete správanie rodiča. Skutočnosť by bola úpne iná

 • Zuza

  Niekedy si uvedomíme, že nejdeme tou správnou cestou ktorú sme si vysnívali a náš život nie je prechádzka rajskou záhradou, ale ideme cestou ktorú sme si vybrali kvôli niekomu koho nadovšetko milujeme (deti, rodina, najlepší priatelia, rodičia, ale napriek tomuto poznaniu sa naše srdcia naplnia šťastím, láskou a zadosťučinením a to je úžasné hrejivý pocit. Vždy môžme začať žiť náš sen keď príde tá vhodná doba a ten kvôli komu sme sa obetovali už nebude potrebovať našu obetu, snáď to raz niekto ocení. Milujem svoje deti a viem,že oni milujú mňa,v živote a našom bytí je potrebné emócie dávať aj ich prijímať aby to, čo konáme dávalo zmysel a napĺňalo naše srdcia. Ak pochopíme, že emócie, city a láska sú dôležitejšie ako finančné a prospechové hodnoty, tak si uvedomíme, že kráčame tým správnym smerom aj keď na prvý pohľad to nebude také jednoznačné.
  Nech sa popísalo čokoľvek rodič nemal reagovať tak ako reagoval - bitkou dieťaťa

 • Zuza

  Pravda žiari vždy svojim vlastným svetlom, zatiaľ čo lož sa zahaľuje temnotami, ale stačí, aby sa ukázala holá skutočnosť a lož je odhalená.“

 • rodic BR  - re: re:
  edo Napísal:
  anonym Napísal:
  musím zareagovať na komentáre niekoľkými poznatkami...počas ošetrovania jedného s hráčov roztržku začal syn pána, keď zobral puk dievčaťu, čo si s ním strieľalo. Toto je pravda. Treba to povedať od začiatku. Povedzme si úprimne, v uvedenom dueli bolo viacero faulov, deti odnášali na jednej aj druhej strane /sekanie,vyrazený dych,dieťa vracalo/, ale ani jeden rodič na ľad nevbehol okrem jedného ...... Sme civilizovaní ľudia, ktorí sa z rastu detí majú tešiť. Raz sa vyhráva, raz nie. Doteraz keď Brezno s LM vyhrávalo, bolo všetko v poriadku, no ani hráči, ani rodičia z LM to bitkou nikdy neriešili. Posledné zápasy sú výsledky opačné a je tu problém. Uvedený rodič bol nervózny a vulgárny od začiatku. Rodič na ľad nepatrí, on tam bol 2x. Ale tréner ho samozrejme ani raz nevidel !! Raz počas zápasu keď ošetrovali hráča, vbehol na ľad,chytil brankára LM za prilbu a vyhrážal sa mu bitkou. 2x len čo skončil zápas, už bol na ľade.
  A žiadne dohovorenie synovi - úpri...
 • edo  - re:
  anonym Napísal:
  musím zareagovať na komentáre niekoľkými poznatkami...počas ošetrovania jedného s hráčov roztržku začal syn pána, keď zobral puk dievčaťu, čo si s ním strieľalo. Toto je pravda. Treba to povedať od začiatku. Povedzme si úprimne, v uvedenom dueli bolo viacero faulov, deti odnášali na jednej aj druhej strane /sekanie,vyrazený dych,dieťa vracalo/, ale ani jeden rodič na ľad nevbehol okrem jedného ...... Sme civilizovaní ľudia, ktorí sa z rastu detí majú tešiť. Raz sa vyhráva, raz nie. Doteraz keď Brezno s LM vyhrávalo, bolo všetko v poriadku, no ani hráči, ani rodičia z LM to bitkou nikdy neriešili. Posledné zápasy sú výsledky opačné a je tu problém. Uvedený rodič bol nervózny a vulgárny od začiatku. Rodič na ľad nepatrí, on tam bol 2x. Ale tréner ho samozrejme ani raz nevidel !! Raz počas zápasu keď ošetrovali hráča, vbehol na ľad,chytil brankára LM za prilbu a vyhrážal sa mu bitkou. 2x len čo skončil zápas, už bol na ľade.
  A žiadne dohovorenie synovi - úprimné podanie...
 • owr´´  - re: ???
  rodic BR Napísal:
  Neviem ci tréner bol oboznamovaný s tým, co sa tam vlastne udialo. Nebol pri týchto 2 incidentoch pritomny, a ani nezisťoval, co sa stalo. Kedze sa to udialo mimo hracieho času, cize cez prestávku a po skonceni turnaja. Ak by to vedel urcite by sa nemal ospravedlňovanť, ale riesit situáciu inak / vylucenim dotyčnej piatačky. Prosím, aby si info doplnil a reagoval potom.

  Dievča 5.roč. surovo napadlo chlapca 3. rocnika mimo zápasu. Pridali sa k nej aj iní hráči a mlátili ho hlava nehlava. Každý rodič by konal ako ten pan, ktorý bol 2 krát na lade práve preto, ze mu 2 krát surovo atakovali syna mimo zápasu. ktorý rodič by tam nešiel?a to,ze brankárovi capol po prilbe? co mal si syna nechať ubit hokejkou? Bránil svoje dieťa.Otca syna, každý kto pozná, vie že nie je vulgárny a agresívny. Videli ste možno len to ako vybehol a capol. Nemalo to byť tak, ale nechali by ste si svoje dieťa zabiť? Prosím preskúmajte si, dôvody. Potom reagujte. My sme tam boli a videli, tak ako ...
 • Peter

  už sa to prešetruje a na podnet klubu LM, pretože vieme kde je pravda. Neviem na akom zápase ste boli, ale ja som bol priamo pri tom incidente a boli tam aj vaši tréneri a rozhodcovia. Nikto nikoho nebil hlava nehlava a hokejkou už vôbec nie, neviem odkiaľ to máte, zrejme od toho rodiča, ktorý sa takto bráni. Hráči LM po skončení zápasu nevedeli ani kde majú hokejky a rukavice, naviac celé sa to udialo priamo po podaní rúk. Už som to raz písal, ale pre tých čo sa stále snažia ospravedlniť agresivitu rodiča BR klamstvami, tak to popíšem ešte raz. Hráč BR č.17 na základe pokynu rodiča išiel za hráčkou LM a napadol ju úderom do hrude, čo si samozrejme tá hráčka nedala a začala sa biť s hráčom BR. Brankár LM, ktorý bol pri tom následne odstrčil tohto hráča, žiadny ďalší útok zo strany brankára a ani iných hráčov LM tam už nebol, ani by to nestihli, pretože hneď po odstrčení hráča BR, udrel jeho otec brankára päsťou do hlavy, našťastie mal ešte masku, ktorá mu po údere spadla, nebiť zása...

 • Zuza

  Dieťa zabiť? Rozmýšľate čo píšete? Ako vyprosím si, aby ste robili z detí z LM divé zvery. Nášmu hráčovi vyrazili dych aj sa odpískalo a tiež tam bol otec dieťaťa a nevbehol na ľad a nezbil dieťa čo ho strčilo. A preto asi bude pre vás nenormálny? A capol? Tomuto v Brezne hovoríte capol? Fúúúúúha.

 • Eva  - re: re: re: re: re:
  rodic BR Napísal:
  rodic BR Napísal:
  jano Napísal:
  zuza Napísal:
  Tréner BR Napísal:
  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.


  Prepáčte pán tréner, ale preboha aký skrat. Toto robí dospelí človek a ešte idú rodičia úrážať celý tím. Mňa to urazilo. Ja viem, že by ste tomu zabránili a ten otec bol na ľade dvakrát a ešte sa aj slovne vyhrážal brankárovi, že ak sa bude smiať tak mu jednu.... / nech sa smeje koľko chce jeho je do toho nič/. To je ako normálne? Ja už sa k tomu nechcem a nebude vracať a nebudem reagovať na úzkostlivých rodičov, ale bolo by na mieste keby sa o...
 • Eva  - re: re: re:
  jano Napísal:
  zuza Napísal:
  Tréner BR Napísal:
  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.


  Prepáčte pán tréner, ale preboha aký skrat. Toto robí dospelí človek a ešte idú rodičia úrážať celý tím. Mňa to urazilo. Ja viem, že by ste tomu zabránili a ten otec bol na ľade dvakrát a ešte sa aj slovne vyhrážal brankárovi, že ak sa bude smiať tak mu jednu.... / nech sa smeje koľko chce jeho je do toho nič/. To je ako normálne? Ja už sa k tomu nechcem a nebude vracať a nebudem reagovať na úzkostlivých rodičov, ale bolo by na mieste keby sa otec čo napadol brankára z LM osp...
 • Eva  - re: re:
  zuza Napísal:
  Tréner BR Napísal:
  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.


  Prepáčte pán tréner, ale preboha aký skrat. Toto robí dospelí človek a ešte idú rodičia úrážať celý tím. Mňa to urazilo. Ja viem, že by ste tomu zabránili a ten otec bol na ľade dvakrát a ešte sa aj slovne vyhrážal brankárovi, že ak sa bude smiať tak mu jednu.... / nech sa smeje koľko chce jeho je do toho nič/. To je ako normálne? Ja už sa k tomu nechcem a nebude vracať a nebudem reagovať na úzkostlivých rodičov, ale bolo by na mieste keby sa otec čo napadol brankára z LM ospravedlnil as...
 • rodic BR  - ???

  Neviem ci tréner bol oboznamovaný s tým, co sa tam vlastne udialo. Nebol pri týchto 2 incidentoch pritomny, a ani nezisťoval, co sa stalo. Kedze sa to udialo mimo hracieho času, cize cez prestávku a po skonceni turnaja. Ak by to vedel urcite by sa nemal ospravedlňovanť, ale riesit situáciu inak / vylucenim dotyčnej piatačky. Prosím, aby si info doplnil a reagoval potom.

  Dievča 5.roč. surovo napadlo chlapca 3. rocnika mimo zápasu. Pridali sa k nej aj iní hráči a mlátili ho hlava nehlava. Každý rodič by konal ako ten pan, ktorý bol 2 krát na lade práve preto, ze mu 2 krát surovo atakovali syna mimo zápasu. ktorý rodič by tam nešiel?a to,ze brankárovi capol po prilbe? co mal si syna nechať ubit hokejkou? Bránil svoje dieťa.Otca syna, každý kto pozná, vie že nie je vulgárny a agresívny. Videli ste možno len to ako vybehol a capol. Nemalo to byť tak, ale nechali by ste si svoje dieťa zabiť? Prosím preskúmajte si, dôvody. Potom reagujte. My sme tam boli a videli, tak ako aj rodičia zo Zv...

 • rodic BR  - re: re: re: re:
  rodic BR Napísal:
  jano Napísal:
  zuza Napísal:
  Tréner BR Napísal:
  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.


  Prepáčte pán tréner, ale preboha aký skrat. Toto robí dospelí človek a ešte idú rodičia úrážať celý tím. Mňa to urazilo. Ja viem, že by ste tomu zabránili a ten otec bol na ľade dvakrát a ešte sa aj slovne vyhrážal brankárovi, že ak sa bude smiať tak mu jednu.... / nech sa smeje koľko chce jeho je do toho nič/. To je ako normálne? Ja už sa k tomu nechcem a nebude vracať a nebudem reagovať na úzkostlivých rodičov, ale bolo by na mieste keby sa otec čo napadol b...
 • rodic BR  - re: re: re: re: re:
  rodic BR Napísal:
  rodic BR Napísal:
  jano Napísal:
  zuza Napísal:
  Tréner BR Napísal:
  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.


  Prepáčte pán tréner, ale preboha aký skrat. Toto robí dospelí človek a ešte idú rodičia úrážať celý tím. Mňa to urazilo. Ja viem, že by ste tomu zabránili a ten otec bol na ľade dvakrát a ešte sa aj slovne vyhrážal brankárovi, že ak sa bude smiať tak mu jednu.... / nech sa smeje koľko chce jeho je do toho nič/. To je ako normálne? Ja už sa k tomu nechcem a nebude vracať a nebudem reagovať na úzkostlivých rodičov, ale bolo by na mieste keby sa o...
 • rodic BR  - re: re: re:
  jano Napísal:
  zuza Napísal:
  Tréner BR Napísal:
  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.


  Prepáčte pán tréner, ale preboha aký skrat. Toto robí dospelí človek a ešte idú rodičia úrážať celý tím. Mňa to urazilo. Ja viem, že by ste tomu zabránili a ten otec bol na ľade dvakrát a ešte sa aj slovne vyhrážal brankárovi, že ak sa bude smiať tak mu jednu.... / nech sa smeje koľko chce jeho je do toho nič/. To je ako normálne? Ja už sa k tomu nechcem a nebude vracať a nebudem reagovať na úzkostlivých rodičov, ale bolo by na mieste keby sa otec čo napadol brankára z LM osp...
 • jano  - re: re:
  zuza Napísal:
  Tréner BR Napísal:
  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.


  Prepáčte pán tréner, ale preboha aký skrat. Toto robí dospelí človek a ešte idú rodičia úrážať celý tím. Mňa to urazilo. Ja viem, že by ste tomu zabránili a ten otec bol na ľade dvakrát a ešte sa aj slovne vyhrážal brankárovi, že ak sa bude smiať tak mu jednu.... / nech sa smeje koľko chce jeho je do toho nič/. To je ako normálne? Ja už sa k tomu nechcem a nebude vracať a nebudem reagovať na úzkostlivých rodičov, ale bolo by na mieste keby sa otec čo napadol brankára z LM ospravedlnil as...
 • Palo  - Je mi z teba zle

  Anonym, takych ako ty by mali z Brezna hnat. Ze nemas kus hamby pisat nieco take na HK Brezno. Mna ako rodica sa to nesmierne dotklo a urazilo ma to. My vsetci sme HK Brezno a my vsetci rodicia co tu mame deti vidime co sa v Brezne z hokejom stalo. A predstav si ze si na tie nosi stale vidime. Este pred rokom sme mali vazne debaty o ukonceni klubu. A dnes? Vsetci mozeme len ruky a nohy bozkavat tomuto vedeniu za to ze klub zachranili, oddlzili a zacali rozvijat. Len vdaka nim tu nase deti mozu hrat hokej a to na nejakej urovni aj z buducnostou. Je mi luto, ze mame medzi sebou aj takychto nechutnych vyrivacov. Fuj

 • Peter  - re:

  to bola uz len reakcia na to co sposobil jeden agresivny rodic Brezna a jeho synacik. A vy uz mate co hovorit o vizitke rodicov ...

 • Anonymný

  Vela napoveda spravanie hracov Lm po zapase ked cakali pred satnou, to je sportove spravanie ? Je to vizitka rodicov ..... bohuzial

 • Anonymný

  Opakujem sa radsej kricat ako bit dieta

 • zuza  - re: milá Zuza
  Anonymný Napísal:
  Opíšme si celú situáciu... Syn toho pána si v prestávke s LM strieľal na bránku, v tom jedno rozmaznané dievčatko práve z tímu LM mu nasadilo do chrbta hrazdu, že sa malý nevedel postaviť, keďže to bolo cez prestávku, tak si to takmer nikto nevšimol... a tá premotivovaná hráčka ani potrestaná. Ten očiernený rodič svojmu synovi na konci vysvetľoval, že to tak nemyslela a že si s ňou napriek tomu má podať ruku, opäť rozdrapené dievčatko, namiesto podania ruky strčilo do nášho hráča, ktorý jej to vrátil a samozrejme "kvetinku" prišli obraňovať spoluhráči, na čele s prepnutým brankárom LM, ktorý na ľade mlátil nášho hráča hokejkou do hlavy... takže teraz skúsme posúdiť toho rodiča, ktorý to sledoval spoza mantinelu, svoje dieťa, ktoré poslal napriek krivde podať ruku vinníkovi a obišiel, tak, že ho mlátila banda nevychovancov... podľa Teba Zuza sa mal pozerať na to kým mu ublížia a potom hrdo podať trestné oznámenie...? Konal ako normálny rodič, strelil jednému...
 • anonym

  musím zareagovať na komentáre niekoľkými poznatkami...počas ošetrovania jedného s hráčov roztržku začal syn pána, keď zobral puk dievčaťu, čo si s ním strieľalo. Toto je pravda. Treba to povedať od začiatku. Povedzme si úprimne, v uvedenom dueli bolo viacero faulov, deti odnášali na jednej aj druhej strane /sekanie,vyrazený dych,dieťa vracalo/, ale ani jeden rodič na ľad nevbehol okrem jedného ...... Sme civilizovaní ľudia, ktorí sa z rastu detí majú tešiť. Raz sa vyhráva, raz nie. Doteraz keď Brezno s LM vyhrávalo, bolo všetko v poriadku, no ani hráči, ani rodičia z LM to bitkou nikdy neriešili. Posledné zápasy sú výsledky opačné a je tu problém. Uvedený rodič bol nervózny a vulgárny od začiatku. Rodič na ľad nepatrí, on tam bol 2x. Ale tréner ho samozrejme ani raz nevidel !! Raz počas zápasu keď ošetrovali hráča, vbehol na ľad,chytil brankára LM za prilbu a vyhrážal sa mu bitkou. 2x len čo skončil zápas, už bol na ľade.
  A žiadne dohovorenie synovi - úprimné podanie ruky dievčaťu...

 • zuza  - re:
  Tréner BR Napísal:
  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.

  Prepáčte pán tréner, ale preboha aký skrat. Toto robí dospelí človek a ešte idú rodičia úrážať celý tím. Mňa to urazilo. Ja viem, že by ste tomu zabránili a ten otec bol na ľade dvakrát a ešte sa aj slovne vyhrážal brankárovi, že ak sa bude smiať tak mu jednu.... / nech sa smeje koľko chce jeho je do toho nič/. To je ako normálne? Ja už sa k tomu nechcem a nebude vracať a nebudem reagovať na úzkostlivých rodičov, ale bolo by na mieste keby sa otec čo napadol brankára z LM ospravedlnil aspoň tomu die...

 • zuza  - re: milá Zuza
  Anonymný Napísal:
  Opíšme si celú situáciu... Syn toho pána si v prestávke s LM strieľal na bránku, v tom jedno rozmaznané dievčatko práve z tímu LM mu nasadilo do chrbta hrazdu, že sa malý nevedel postaviť, keďže to bolo cez prestávku, tak si to takmer nikto nevšimol... a tá premotivovaná hráčka ani potrestaná. Ten očiernený rodič svojmu synovi na konci vysvetľoval, že to tak nemyslela a že si s ňou napriek tomu má podať ruku, opäť rozdrapené dievčatko, namiesto podania ruky strčilo do nášho hráča, ktorý jej to vrátil a samozrejme "kvetinku" prišli obraňovať spoluhráči, na čele s prepnutým brankárom LM, ktorý na ľade mlátil nášho hráča hokejkou do hlavy... takže teraz skúsme posúdiť toho rodiča, ktorý to sledoval spoza mantinelu, svoje dieťa, ktoré poslal napriek krivde podať ruku vinníkovi a obišiel, tak, že ho mlátila banda nevychovancov... podľa Teba Zuza sa mal pozerať na to kým mu ublížia a potom hrdo podať trestné oznámenie...? Konal ako normálny rodič, strelil jednému...
 • Eva  - re: takto sa rodič nespráva
  zuza Napísal:
  Dobrý deň, nedá mi nereagovať na jedného z rodičov z Brezna, ktorý na turnaji 4HT vo Zvolene 21.2.2015 vybehol na ľad 2x kde sa vyhrážal najprv slovne brankárovi súpera a druhého fyzicky napadol po zápase. Takáto agresivita na štadión nepatrí a vôbec už nie ukazovať svoju agresivitu štvrtákom. Keby napadol moje dieťa okamžite podávam trestné oznámenie lebo údery to boli poriadne.
  Odkaz pre otca, ktorý nezniesol prehru svojho tímu:

  Ľudia, korí žijú v závisti a zlobe, neváhajú sa pustiť i do toho najlepšieho.
 • Tréner BR

  Mňa táto situácia taktiež mrzí, s rodičmi sme sa rozprávali a zdôraznil som im, že na ľade nemajú čo hľadať!!!, a už vôbec nie takto riešiť vyhrotené situácie. Ten samotný pán to oľutoval, vôbec to nieje jeho štýl konania, išlo o skrat po situácii ktorú ste, ak už máme byť objektívny opísali trochu jednostranne, čo ho však pravdaže neobhajuje. Ešte raz mrzí ma to keby som videl, že sa k tomu schyľuje tak urobím všetko preto aby som tejto kontroverzii zabránil.

 • Anonymný  - milá Zuza

  Opíšme si celú situáciu... Syn toho pána si v prestávke s LM strieľal na bránku, v tom jedno rozmaznané dievčatko práve z tímu LM mu nasadilo do chrbta hrazdu, že sa malý nevedel postaviť, keďže to bolo cez prestávku, tak si to takmer nikto nevšimol... a tá premotivovaná hráčka ani potrestaná. Ten očiernený rodič svojmu synovi na konci vysvetľoval, že to tak nemyslela a že si s ňou napriek tomu má podať ruku, opäť rozdrapené dievčatko, namiesto podania ruky strčilo do nášho hráča, ktorý jej to vrátil a samozrejme "kvetinku" prišli obraňovať spoluhráči, na čele s prepnutým brankárom LM, ktorý na ľade mlátil nášho hráča hokejkou do hlavy... takže teraz skúsme posúdiť toho rodiča, ktorý to sledoval spoza mantinelu, svoje dieťa, ktoré poslal napriek krivde podať ruku vinníkovi a obišiel, tak, že ho mlátila banda nevychovancov... podľa Teba Zuza sa mal pozerať na to kým mu ublížia a potom hrdo podať trestné oznámenie...? Konal ako normálny rodič, strelil jednému rozdrapencovi, ...

 • Tréner BR

  No a už tu máme aj verziu druhej strany... Napriek krivde a objektívne hráča Brezna mlátili niekoľký hráči Mikuláša sa mala situácia doriešiť ináč. Treba na to upozorniť trénerov, rozhodcov, a nie to brať do svojich rúk, ide predsa o športové podujatie a tam platia určité pravidlá... Sme dospelí tak nekonajme ako deti.

 • Peter

  Nikto nikoho nebil hokejkou do hlavy, jediné čo urobil brankár je, že odsotil hráča Brezna od našej hráčky, načo rodič toho hráča Brezna udrel päsťou do tváre nášho brankára, ktorý mal našťastie masku, inak neviem ako by to dopadlo. Naviac to "rozdrapené dievčatko" nezačalo bitku, ale údajne rodič poslal chlapca, aby sa išiel pomstiť a udrel dievča do hrude. To čo je tu už písané zo strany Brezna (predpokladám agresora) je lož, ktorou chce zakryť svoje neospravedlniteľné konanie, ktoré bude dúfam potrestané. Naviac už počas zápasu sa ten istý rodič údajne vyhrážal druhému brankárovi fyzickým útokom.

 • zuza  - takto sa rodič nespráva

  Dobrý deň, nedá mi nereagovať na jedného z rodičov z Brezna, ktorý na turnaji 4HT vo Zvolene 21.2.2015 vybehol na ľad 2x kde sa vyhrážal najprv slovne brankárovi súpera a druhého fyzicky napadol po zápase. Takáto agresivita na štadión nepatrí a vôbec už nie ukazovať svoju agresivitu štvrtákom. Keby napadol moje dieťa okamžite podávam trestné oznámenie lebo údery to boli poriadne.
  Odkaz pre otca, ktorý nezniesol prehru svojho tímu:

  Ľudia, korí žijú v závisti a zlobe, neváhajú sa pustiť i do toho najlepšieho.

 • Anonymný

  DORAST V PLAY OFF O EXTRALIGU?????
  Tychto par vysoko inteligentnych riadkov svedci akurat o tom ze cele HK Brezno pocnuc jeho vyborom si nevidi na koniec nosa a namiesto toho aby sa podakovali VSETKYM HRACOM za pomoc, popisali kopec urazlivych nezmyslov. Len tak dalej pani!!!!!!!

 • šulo

  Je smutné, že sa bojíš vystúpiť pod svojim menom. Viem presne kto si a odpoviem Ti úplne jednoducho a zdvorilo aj keď by si si zaslúžil niečo úplne iné. Ak si si všimol, tak ďakovanie bolo smerované iba a len na posledné dve stretnutia s Prievidzou. Patrilo to len tým čo hrali hrali chorí a na tabletkách. Stačil jeden gól a play off by bolo v prdeli, len preto lebo niektorých bolela hlávka a niektorí pomáhali iným klubom aj keď vedeli o čo nám ide. Nemá zmysel sa s tebou baviť o tom čo sa v Prievidzi stalo, lebo ty hájiš iba svoje osobné záujmy. A ak si celé HKB v tom čo dokázalo nevidí na koniec nosa tak, potom áno, sme hrdí na to ako si na ten koniec nosa nevidíme!!!

 • Anonymný  - re:

  Slušným "darčekom" k tomuto výročiu pre klub,divakov,a všetkých čo okolo hokeja robia a robili je momentálne pôsobenie dorastu.....

 • Eva

  Dobrý deň. Ak mám správne informácie, tak tento rok by mal klub oslavovať 80. výročie založenia. Chystá sa niečo špeciálne na oslavu pre divákov?

 • šulo

  To poteší, keď vidíme, že aj verejnosť sa zaujíma o klub aj v takejto rovine a sleduje jeho históriu. No pani Evka na vašu otázku či chystáme niečo špeciálne aj pre divákov v rámci osláv, môžem odpovedať jednoducho, no samozrejme, že chystáme :-).

 • Eva

  Dobrý deň. Ak mám správne informácie, tak tento rok by mal klub oslavovať 80. výročie založenia. Chystá sa niečo špeciálne na oslavu pre divákov?

 • jaro

  Vsetkym citatelom fora prajem v novom roku vsetko najlepsie . :D

 • Katka  - letný kemp na ľade?

  Dobrý deň plánujete usporiadať letný kemp na ľade 2015? Kedy je potrebné prihlásiť dieťa? Ďakujem

 • šulo

  Pekný večer Katka. Jednoduchá otázka, jednoduchá odpoveď : Áno plánujeme ale...

  To, či sa kemp v roku 2015 uskutoční nezáleží iba na nás. Ak sa dohodneme s prevádzkovateľom Arény Brezno, ako tento rok, tak potom nič nebráni tomu, aby sa kemp uskutočnil opäť. My si to prajeme a urobíme všetko preto, aby sa tak stalo. A čo sa týka prihlášok, teraz je o tom ešte veľmi skoro hovoriť. Ale nemusíte mať obavy. Všetky informácie spojené s našimi aktivitami, uverejňujeme vždy v dostatočnom predstihu. Takže aj informácie ohľadom kempu na ľade 2015, sa včas dozviete.

 • tréneri  - kemp 2015

  Dobrý deň,

  kemp HK po minuloročnom prvom domácom úspešnom vydaní a veľmi spokojných spätných väzbách sa určite uskutoční! Ako písal webmaster zrejme v Brezne. Ak náhodou v Brezne ľad nebude v termíne kedy už na všetkých normálnych zimných štadiónoch ľad je, tak kemp urobíme inde, to nieje problém, skúsenosti máme z roku 2013, kedy sme kemp organizovali na výbornej úrovni v Leviciach. Prihlášku uverejníme na našej stránke po informácii od predstaviteľov mesta, kedy plánojú spustenie prevádzky ľadu v našej Aréne. Pekné sviatky všetkým, tešíme sa na naše spoločné akcie

 • Jaro

  6.12.malo byt slavnostne odovzdanie dresov. bol som to pozriet, bola hrstka divakov, ktori nic nepoculii, lebo isiel zle mikrofon a udialo sa to velmi rychlo. Ocakaval som od toho viac.

 • šulo

  Pekný večer Jaro. Osobne som tam nebol, takže neviem, ako to všetko prebehlo. No ak vravíte, že to malo svoje "muchy", tak čo Vám na to už teraz poviem. Nie vždy všetko vyjde tak, ako by sme si predstavovali. Nech to už dopadlo, tak či onak, to podstatné je, že tam bola osoba, ktorá nám veľmi pomohla a vďaka ktorej, už môžete vidieť náš klub v novom šate.

 • sulo  - Logo HKB

  Peter, zistite si najprv informacie a potom sa pustajte s niekym do debaty. Nerozumiem preco mate co i len najmensi pocit toho, ze by som na tomto fore klamal a mal potrebu zavadzat? Ak ho poznate tak sa ho na to spytajte. Opakujem, HK Brezno chcelo s autorom navrhu urobit rozhovor a ukazat ho verejnosti, ako osobu, ktora pre klub logo vytvorila. Jeho osobne prianie bolo, ze s medializaciou nesuhlasi a postaci, ak uvedieme jeho meno.

 • Peter

  Autora poznam je to- https://www.facebook.com/patrik.svantner.5?fref=ts . A podla mna je blbost ze nechce byt medializovany, Trapil sa s tym a nic z toho? Aspon by ste ho mohli pozvat na zahajenie loga.

 • Paťo  - logo HKB

  Neviem kto si, čo si ale toto je dávno uzavretá téma s ktorou už nechcem mať nič spoločné. Ako pán Šulej napísal, keď chceš na niečo reagovať, zisti si o tom info, stačí trocha zrolovať toto fórum. Logo vzniklo v rámci školskej práce, ktoré som daroval HKB, takže od toho nič nečakám a nič nechcem. Bližšie info si prečítaj nižšie, len s jednou chybičkou, nebola to diplomovka. A k radosti mi stačí ak budú dresy vyzerať dobre a moje logo tak ako som ho odovzdal.

 • Jaro

  Mohli by ste nam potom predstavit aj toho spominaneho studenta, co to navrhol? Urcite by mu to urobilo velku radost a bol tym pocteny.

 • šulo  - Logo HKB

  Zdravím Vás Jaro. Myslíte, toho študenta čo navrhol logo? Ak áno, tak o tejto záležitosti, sme už informovali fanúšikov niekoľko krát. Ale môžem to napísať opäť. Chceli sme spraviť rozhovor a tak isto cez naše webové stránky ukázať človeka, ktorý pre nás toto logo navrhol a venoval nám ho. No keďže musíme rešpektovať prianie autora a teda, že si neželá byť medializovaný, nebudeme už preto v tejto záležitosti vyvíjať žiadne aktivity. Jediné čo môžem napísať je, že sa jedná o Patrika Švantnera.

 • Jaro

  Bol som na zapase s Dolnym Kubinom a nebolo sa velmi na co pozerat. Dufam, ze tie nove dresy prinesu hracom lepsiu hracsku formu. :D Ozaj, kedy budu?

 • šulo  - Nové dresy

  Zdravým Vás Jaro. Dôvodov prečo sa nedalo pozerať na ten hokej, ako ste písali, môže byť niekoľko a verte mi, že keby sme sa ich pustili riešiť, tak si pri tom poriadne posedíme...:-) a konkrétne hodnotiť vami sledovaný zápas nemôžem, pretože som tam nebol a nevidel som, ako prebiehal.

  A kedy budú dresy? Dresy už sú. Čakáme už len na zástupcu firmy FUCHS, ktorý nám ich príde oficiálne odovzdať. No vzhľadom na to,že momentálne mu to jeho pracovné zaťaženie neumožňuje, musíme ešte trošku vydržať. Nie že by sme museli, ale chceme si ho takto uctiť a ukázať našim fanúšikom, aby vedeli, že kto je za týmto sponzorským darom pre náš klub.

 • Maja

  Fan Shop stále ponúka len šiltovku s erbom mesta. Môžeme sa tešiť aj na niečo nové? :D

 • šulo  - Fan predmety HKB

  Pekný večer pani Majka. Áno máte pravdu. V našom fan shope máme len jednu šiltovku. Žiaľ, nedá sa v našich podmienkach robiť všetko naraz a rýchlo, tak ako by sme si predstavovali. Ale môžem Vás potešiť. Vedenie HKB, už podniklo kroky aj v tejto oblasti, čo znamená, že čoskoro sa náš fan shop rozrastie o nové fan predmety s našimi farbami a našim logom, ktoré si budete môcť zakúpiť.

 • šulo  - Nové dresy

  Zdravím Vás Jozef. Ospravedlňujem sa za neskoršiu odpoveď, ale pracovné povinnosti mi nedovolili reagovať skôr.
  V nových dresoch ešte nehráme. Vyzerá to zatiaľ tak, že v nich nastúpime, až v mesiaci november. Asi sa opýtate prečo? Ja viem. Nuž preto, že ešte nie sú vyrobené všetky sady. A keďže chceme, aby všetky kategórie nastúpili v novom naraz, čo ešte zatiaľ nie je možné, preto musíme počkať na zvyšné 3 sady. Veríme, že to výrobca stihne a najneskôr v novembri, nás už uvidíte v novom šate. Prajem pekný deň.

 • jozef

  hra sa uz v novych dresoch? nevidiet ziadne fotky z tejto sezony. ak bude zapas v novom , urcite to prilaka viac fanusikov tento tyzden.

 • Anonymný  - Lucia

  A to si este aj extraligu skrze HC 05 BB vybavili...

 • Anonymný  - Roman z Detvy

  Breznania musim povedat, ze to robite paradne. Tak to, co vsetko ste urobili a to vsetko co sa deje po tej hokejovej stranke...zilina, zvolen, slovan, progres dorastu, vztahy, zanietenie...klobuky dole pani. Naozaj asi jeden z mala klubov na slovensku, ktory napreduje a uprimne vsetko odovzdava pre hokej. Kiez by sme aj my mohli povedat o nasom vedeni a klube. Drzim palce horehronci. Posielam pozdrav z Detvy.

 • Peter  - re: auta

  Ludia je to proste len "joke", sranda :x

 • juraj  - auta

  Na co sluzia tie nove auta,a neni to zbytocna investicia?

 • šulo

  Juraj,.... hmmmmm, rozmýšľam, ako Ti na tvoju otázku odpoviem, ale nejak mi to nejde... :-)

 • mišo

  Ako si zakupim listok na KHL v predpredaji, dufam ze nie iba v Bystrici. Da sa aj v Bratislave?

 • Šulo

  Michal fanúšikovia si vstupenky môžu zakúpiť na Zimnom štadióne v Banskej Bystrici v pokladni pri hlavnom vstupe, dňa

  štvrtok 07.08. 2014 od 14.00 – 17.00 hod.

  Ceny lístkov do sektoru B,C,J a I sú 5 €
  Ceny lístkov do sektoru A,D,E,F,G,H a K sú 4 €. (voľné sedenie)

  V prípade veľkého záujmu sú pripravené aj lístky na státie.
  Lístky, ktoré sa nepredajú v predpredaji už vopred stanovených dní, bude si ich možno zakúpiť priamo v deň zápasu v Aréne Brezno. V Bratislave si lístky nekúpite.

  Sektor A vyhradený pre FANS HC 05 BB
  Sektor K vyhradený pre FANS HC SLOVAN BA

  Záujem o lístky je obrovský!!! Ak v Brezne chcete byť, treba sa poponáhľať!!!

 • Šulo

  "A" mužstvo začína sezónu 20.09.2014 v Dolnom Kubíne s miestnou HVIEZDOU o 17:00 hod.

 • jano

  kedy budeme vidiet breznanov na domácom lade v novom šate ?

 • Šulo

  06.septembra o 14:00 hod., ako prvých v novom šate uvidíte hráčov dorastu v domácom stretnutí proti HC 46 Bardejov.

 • Otázka

  Prosím Vás, zaujímalo by ma prečo už nie sú vo výbore p. Švantner a p.Kováčik. Pokiaľ viem tak boli aj oni zvolený.
  Ak tam už teda nie sú prečo nezvoláte valné zhromaždenie a nezvolia sa nový ľudia?
  Kedy vôbec bude valné zhromaždenie? Nemalo by sa konať každé 2 roky? Od posledného už 2 roky isto prešli. Ďakujem

 • Šulo

  Prečo nie sú vo výbore p. Švantner a p. Kováčik?

  Obaja sú riadnymi členmi VV HKB. Na tomto fakte sa nič nemenilo. No pravda je taká, že sa na VV HKB nezúčastnujú a ani sa nepodieľajú na chode klubu. Prečo je to tak? Treba sa opýtať ich.

  VV HKB nikoho nevylúčil a ani nikto oficiálne nepožiadal o vystúpenie z VV HKB. Teda nie je žiadny dôvod zvolávať valné zhromaždenie kvôli zmene zvolených členov VV HKB.

  VZ HKB sa zvoláva každé dva roky. A nebude tomu inak ani teraz. VZ HKB sa však nemôže uskutočniť skôr, ako nebude uzavreté financovanie HKB za uplynulé dva roky a pripravený rozpočet na novú sezónu. Akonáhle sa tak stane, bude uverejnený dátum VZ.

 • Faško

  Prečo ich potom neuvádzate na stránke, keď sú stále členmi? Stade tiež odišli :-((((. Alebo ako tomu máme rozumieť? Veľmi zvláštna odpoveď. Ešte niekto sa nepodieľa na chode klubu? Či ostatný uvedený na stránke ho už riadia?

 • Šulo

  Je to odpoveď, ktorá reflektuje na skutočnosť. Neuvádzame ich práve preto, že sa nepodieľajú na chode klubu. Jednoducho (bez vysvetlenia) prestali chodiť na pravidelné zasadnutia VV. Ak Vás to tak veľmi zaujíma treba sa spýtať ich, prečo sa tak stalo, pretože my to jednoducho nevieme.

  To čo je na stránke je platné. To znamená že aktuálne klub riadi 7 ľudí.

 • Lenka

  Šulo máš pravdu. Ja sama som získala hlasy od ľudí, ktorí ani poriadne nevedia kde leží Brezno a ani akú ligu hrajú, ale na požiadanie nášho kamoša sme dali hlas komu len chcel.

 • Zdeno

  Už ste nám prezradili firmu, ktorá to všetko zaplatí, za čo jej patrí vďaka. Ale ešte nevieme nič o autorovi loga. Neviem veľa o grafike, ale zdá sa to dobre spracované. A možno o jeho služby prejaví aj niekto iný záujem. Chce ostať v anonymite?

 • šulo

  Pán Zdeno. Už niekoľko krát som o autorovi loga písal. Ale nemám problém to zopakovať. Autorom loga HKB je Patrik Švantner. Je to chalanisko, ktorý študuje na vysokej škole a jeho diplomová práca bola práve o HK BREZNO. Jednou z jej častí bola aj grafika a teda návrh loga pre diplomovku. Zrovna v tej dobe prišiel klub o logo pretože doterajšie bolo ochrannou známkou mesta a my sme ho mali iba zapožičané zmluvne na 1 rok. Tak ma to zaujalo a spustila sa debata o reálnosti dať do pléna, ako jednú z možností na oficiálne logo. Paťo nám logo venoval, s tým že to bude pre neho česť, že niečo takého môže urobiť. A my si to nesmierne vážime. Lebo iba vďaka nemu máme konečne "svoju tvár". Osobne som mu dal ponuku na to, že spravím o ňom samostatný blog. Takže je to teraz iba na ňom ako sa vyjadrí. :-)

 • Paťo  - re

  Nie vďaka.. meno stačí

 • Dres

  Takže schválené bolo LOGO, ktoré propagovala Adminova kamoška a nie LOGO ktoré malo najviac hlasov. Prečo? Načo bolo potom dobré to hlasovanie, keď hlas ľudu napokon nevyhral? Prečo ste oznámil že vyberať LOGO bude VV HK až keď bolo jasné ktoré získa najviac hlasov? Prečo to niekto aspoň nevysvetlí? Je tu veľmi veľa prečo???????? Obraz nech si urobí každý sám.
  Ešte by ma zaujímalo, kde klub zoberie financie na výmenu toľkých dresov od 4.ŠHT - A-čko? Každá kategória predsa musí mať dve sady a cena jedného dresu je na cca 15-20€. Klub predsa nemá žiadneho veľkého sponzora dlhodobo sa finančne trápi tak načo takáto veľká investícia? Skade pojdu na toto prostriedky a nebolo by rozumné tieto financie použiť rozumnejšie?

 • Šulo

  "Mám rád" ľudí, ktorí hádžu do pléna piesok, z tmy anonymity. Nemal by som vôbec reagovať, pretože moju reakciu na danú tému nemám komu adresovať.

 • Šulo

  Ale...
  1. Prečo logo v poradí druhé a nie to čo vyhralo? Budem stručný.
  Hlasovanie, o ktorom som si myslel že bude seriózne a celé dva týždne bude zaujímať fanúšikov sa zvrtlo na dvojdňovú finálovú frašku.
  Ak vytvorím logo, pustím ho do éteru (ja som ho pustil) s úmyslom serióznej súťaže, tak sa nemôže stať to čo sa stalo. Obvolám všetkých známych a poviem, im aby oni obvovali ďalších a oni ďalších bez ohľadu na to, aby vôbec vedeli niečo o hokeji v Brezne, o tom prečo sa dalo robiť nové logo. Ba hlasovali aj ľudia ktorí v Brezne nikdy neboli a hokeju vôbec nedrukujú. Týždeň nič a za dva dni 300 like. Nedalo my to a po svojej línii som si zistil nejaké info. A výsledok? "Je mi jedno aké budú mať logo volal mi kamoš, aby som dal like tak som dal..." a to je fakt len jedna správička. No bolo ich oveľa viac.

 • Šulo

  2. Načo hlasovanie ľudu.
  Hlasovanie ľudu malo byť seriózne a rozumné. Chcel som dať možnosť aj fanúšikom, aby sa podieľali na spoločnom záujme klubu.
  No nie som slabomyseľný i keď možno trošku naivný, lebo som si myslel, že to ľudí zaujme a že budú nad tým seriózne rozmýšľať aké logo a prečo práve to, aby som na základe toho, vybral logo s najväčším počtom hlasov a dal ho ako logo klubu. Ak má vyhrať logo, ktoré je odklikané za dva dni a aj ľuďmi, ktorým je hokej ukradnutý a hlasovali len po kamarádskej línii, nech má aj 1000 like, tak to určite nie!!! A ak sa pýtate načo bolo dobré to hlasovanie tak Vám odpoviem priamo " TO HLASOVANIE BOLO NA "H...O"!!! Dal by som tam iný výraz pretože to tak cítim ale...

 • Šulo

  3. Kde klub zoberie financie na výmenu dresov.
  Milý nikto, výmena dresov nie je preto, že je nové logo ale preto, že sa nemenili už 5 rokov (ŠHT 9-8, 7-6 a 4-5ročník, hrajú len v jednej sade modré, biele) a ich stav bol žiaľ už aj rozhodcami, stanovený ako nevyhovujúci a do novej sezóny by nás s nimi už nepustili do súťaže. Toto isté sa nám stalo aj pri mužoch, keď som už minulú sezónu plátal dresy vlastnými rukami len, len aby sme mohli ešte odohrať posledné dva zápasy, pretože 3 zápas pred koncom sezóny nám rozhodca zakázal vstup na plochu v poškodených dresoch.
  Výmenu dresov bude realizovať plne vo svojej réžii firma FUCHS !!!
  Dresy budú dodané klubu ako sponzorský dar !!!

 • Šulo

  4. Na otázku načo taká investícia a či by nebolo rozumné tieto financie použiť rozumnejšie NEBUDEM ODPOVEDAŤ!!!

  Takéto otázky môže položiť len osoba, ktorá o hokeji v Brezne a aj celkovo nevie absolútne nič. A ja už nemienim komunikovať s ľudmi, ktorý nemajú šajnu o obsahu prejednávanej témy. Platí pravidlo, ak sa chceš vecne rozprávať k nejakej udalosti, naštuduj si problematiku, lebo potom môžeš a budeš v debatnom kruhu vyzerať ako poriadny...

 • Miron

  Som rád, že bude nový dres, ale na celom sa mi páči len to logo. Myslím, že to ostatné je zlá voľba. Dres nás mal reprezentovať, ale toto nie.

 • Šulo

  Miron, pravda je taká, že si neviem predstaviť a ani to asi nie je možné ani z matematického a hlavne z toho ľudského hľadiska, aby keď sa niečo vymyslí, vytvorí, urobí, tak sa to páčilo úplne všetkým, ktorí sa na to pozrú. Výsledok, ktorý sa konkrétne Vám nepáči, bol vybraný z viacerých návrhov a výber odobrovalo viac ľudí. Áno mohli sme vybrať inú variantu alebo onakú variantu, ale my sme vybrali práve tú, ktorá Vám a možno aj niekomu ďalšiemu nesedí. No na druhej strane je tú veľa reakcií pozitívnych...Jednoducho je to vec vkusu a názoru. 100 ľudí 100 chutí.

 • Anonymný  - LOGO o ktorom sa nerozhodlo

  Keď sa ešte o logu nerozhodlo, prečo teda používate tu na webe napríklad v kontaktoch či VV nové logo, za ktoré sa hlasovalo cez FB a ešte nie je o ňom rozhodnuté? Či ako to máme chápať? Bolo hlasovanie len komédiou pre ľudí?
  Ak nebolo a chcete byť féééér, tak nemáte používať žiadne kým sa nerozhodne, alebo vy ste už rozhodli a pre ostatných to bude divadlo? Ja tomu nerozumiem !!!!!

  Šulo Napísal:
  Nemôžete to ešte vedieť, pretože ešte stále nepadlo definitívne rozhodnutie, pod akým logom bude HKB vystupovať.

  Hneď ako padne rozhodnutie na zasadnutí VV a VZ HKB, informáciu o zvolenom logu zverejníme.
 • šulo

  Pán anonymný, ak ste si všimli tak práve to logo čo figuruje aj tu na stránke bolo už celú minulú sezónu používané našim klubom ako "alternatívne". Keby ste čítal poriadne našu stránku hkbrezno.com a fcb, tak by Vám to určite neuniklo. A práve toto logo vyše roka viselo na fcb ako alternatíva, ku ktorej som Vás vyzýval aby ste to komentovali, dávali návrhy, poprípade posielali tie svoje. Za celý rok ani jeden, ani jeden koment. A to že to tam visí aj dnes je len preto, že som to ja osobne prehliadol a nedal to dole. To je všetko. A na to či hlasovanie bolo komédiou....No poviem Vám, to čo si myslím len sám za seba. Áno bola to totálna fraška, pretože o možnosť hlasovať nebol žiadny záujem. A to čo sa stalo po pridaní posledného loga a počty hlasov dva dni pred ukončením hlasovania...toto nebudem komentovať...

 • Hlasovanie

  Dnes 15.7.2014 je už rozhodnuté? Stále žiadne info o zvolení nového loga. Prečo potom na FB je už LOGO zmenené?!

 • Šulo

  Nie dnes sa nerozhodlo. Dnes bolo logo oficiálne uvedené do života. VV HKB schválil nové logo pred dvomi týždňami jednohlasne na zasadnutí výkonného výboru. Do dnešného dňa sme čakali, na posledné úpravy, ktoré pre naše potreby urobil autor tohoto návrhu. Dnešným dňom je HKB pod novým logom aj pod novými farbami.

 • Miron

  Ani nevieme, kto je vlastne vitaz ? :love:

 • Šulo

  Nemôžete to ešte vedieť, pretože ešte stále nepadlo definitívne rozhodnutie, pod akým logom bude HKB vystupovať.

  Hneď ako padne rozhodnutie na zasadnutí VV a VZ HKB, informáciu o zvolenom logu zverejníme.

 • HAHA  - re:

  Názor nikto nikomu neberie!!! Len upozorňuje, že to môže byť názor zaujatý - to je tiež demokracia. A práve preto by si nemala reagovať vôbec a zdržať sa akéhokoľvek ovplyvňovania hlasujúcich.

  Kyra Napísal:
  Prepáčte, ale neviem prečo ma stále spájate s adminom. Vystupujem tu sama za seba, prezentujem svoje názory, postoje a nerobím hovorcu adminovy a ani hkb. Ja nie som ani vo vedení hkb. Mne sa logo 1 osobne páčilo najviac zo všetkých. Kampaň logu 1 prišla po tom, čo Ria uverejnila príspevok a logu 5 prišlo tak veľa likov. Podľa mňa to logo 5 nie je dostatočne dobré a nech si každý urobí názor sám ako mohlo získať tak veľa likov. Môj kamarátsky vzťah k adminovy som nikdy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Je to moja súkromná vec. Je smutné práve to, že spájate dva kontrasty. Adminovo kamarátstvo a kampaň pre logo. Nemyslím si, že vo vedení hkb sú ľudia čo by lobovali za akékoľvek logo takýmto prízemným spôsobom.
 • Kyra

  Hmm a Vy ste kto, že tu takto pekne kritizujete a rozkazujete? Najprv som nechcela odpovedať na Vašu pripomienku, ale zvíťazila moja cholerickosť nad racionalitou. Nikdy a nikto mi ešte nezabránil v tom aby som si vyjadrila svoj názor. A Viete čo? ani Vy mi v tom nezabránite. Neviem s akými ľuďmi ste Vy v kontakte, ale ja by som sa nikdy nedala ovplyvniť, podplatiť atď. a s takými ľuďmi sa ani nestretávam. Prečo vôbec kritizujete? čo tak prísť s niečím zmysluplným pre hkb. Posledný príspevok k téme logo: Čisto hipoteticky môj subjektívny názor a následná podpora by aj tak nič nezmenili. Aj ja som bola prekvapená, že postúpili dve logá.

 • CUDA  - re:

  Tak to je teda smutné keď Adminova kamoška robí kampaň za logo a ešte sa stým aj pochváli. Názor nech si urobí každý sám ...... :angry-red:

 • Kyra

  Prepáčte, ale neviem prečo ma stále spájate s adminom. Vystupujem tu sama za seba, prezentujem svoje názory, postoje a nerobím hovorcu adminovy a ani hkb. Ja nie som ani vo vedení hkb. Mne sa logo 1 osobne páčilo najviac zo všetkých. Kampaň logu 1 prišla po tom, čo Ria uverejnila príspevok a logu 5 prišlo tak veľa likov. Podľa mňa to logo 5 nie je dostatočne dobré a nech si každý urobí názor sám ako mohlo získať tak veľa likov. Môj kamarátsky vzťah k adminovy som nikdy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Je to moja súkromná vec. Je smutné práve to, že spájate dva kontrasty. Adminovo kamarátstvo a kampaň pre logo. Nemyslím si, že vo vedení hkb sú ľudia čo by lobovali za akékoľvek logo takýmto prízemným spôsobom.

 • tina

  je super ze je moznost hlasovat , ale je strasné ! a strasne smutne co sa tu riesi ! ide o nejaku spolocnu a dobru vec ? alebo aby ste sa tu handrkovali a riesili si ega ??? zaujimalo by ma, ci vobec niekedy niekto prisiel za trenerom alebo hocikym a spytal sa ci treba nieco pomoct alebo s nejakym navrhom
  " Mudre slova nikdy nenahradia ciny .... "

 • Hlasovanie

  Neviem či si niekto dal tú námahu a pozrel sa kto tam vlastne hlasoval, ale ak nie tak ja som si to v celku pozrel a musím konštatovať že je tam veľmi veľa hlasov ľudí z B.Bystrice, našiel sa Bardejov či hlasi z CZE. No a keď som našiel LIKE z Poľska ..... Radšej ani komentovať nebudem. Neviem či si niekto urobil kampaň v BB, ale toto hlasovanie absolútne nič nevypovedá o mienkotvornosti fanúšikov z BR. Ak už ste chceli hlasovať tak bez toho aby bolo vidieť kto má koľko hlasov.Toto je hlasovanie ovplyvnené davom. no a posledné konštatovanie Fan Page HK Brezna ma 490 členov. Hlasov celkom je tak ku dnešnému dňu 463. To sa blíži k 100% účasti :-)))

 • Kyra

  Hmm na začiatok jedna otázka. Vy ste Brezňan a v rámci hokeja fandíte len Breznu? Čo tak Dukla Trenčín?, Banská Bystrica, kluby z NHL? prípadne z KHL? No a keď sa hokejový fanúšik zapojí do hlasovania o nové logo klubu a býva mimo Br je to zlé? Vy nemáte svoj vlastný názor na iné kluby? ich logá? atď. Mňa osobne dosť pobúrilo keď za pár dní jednému logu naskákalo toľko likov. Podľa mňa to logo nie je dostatočne dobré a logo číslo 1 bolo a je oveľa lepšie. A hlas z Poľska? Hovorí Vám niečo stáž na zahraničnej vysokej škole? Povedzte mi ktoré logo malo šancu súperiť s logom 5.? Vám sa to logo seriózne páči najviac zo všetých? A áno menšiu kampaň logu 1 som urobila aj ja. Nehanbím sa za to, urobila som všetko pre to aby logo klubu bolo reprezentatívne. Použila som len tie isté zbrane aké boli použité pri hlasovaní pre logo 5.

 • Miso

  Škoda len, že sme viacerí vrátane mňa volili č.1, na úkor toho iného. Jednotka jediná mala aspoň mizivú šancu poraziť to vedúce. Škoda tej dvojky, Bola rozhodne dobrá, ale je rozhodnuté, zrejme to už nikoho netrápi..

 • Sisi

  Postupia dve loga? To hovorite teraz??!!! Ako odveci...

 • šulo

  Pani alebo slečna sisi, ak by som mal k tejto veci povedať ja čo je a bolo odveci, tak neviem či by mi stačili dve A4.Som človek vyrovnaný a pozerám sa na svet pragmaticky a s nadhľadom. No ak sa nájde niekto, kto dokáže tieto veci vo mne potlačiť, tak Vás uisťujem, že sa odviažem a tie dve A4 zapíšem a dám ich do pléna...a poviem Vám, že by to asi nebolo príjemné čítanie....

 • Michal

  Zápas Brezno : Bardejov po dvoch tretinách 119 : 286

 • Linda

  načo bolo dobré to hlasovanie? :(

 • šulo

  Linda je to dôležité pre nás, lebo takéto veci chceme riešiť spolu s priaznivcami hokeja v Brezne. Nerobíme to pre vedenie pre seba.Dnes sme tu zajtra nebudeme. Nie je to o nás. Je to o klube čisto a len o klube. Pre nás je HKB srdcová záležitosť a preto robíme všetko preto aby sme spolu s Vami dali klubu jeho tvár a rozvíjali ho do budúcna. Hlasovanie nám ukáže, k čomu ľudia inklinujú, čo sa im páči aký majú vkus a predstavy, no a hlavne, že sa touto formou vyprofilujú dvaja "finalisti" no a my už potom budeme zvažovať ktorý z tých dvoch finálnych uspeje a stane sa hlavným logom HKB.

 • Filo

  To že si vedenie bude vyberať z dvoch lôg, ktoré my vyberieme, ste mali napísať pred dvoma týždňami a nie teraz, keď už poradie nie je možne zmeniť.

 • šulo

  Vždy je možné meniť poradie. Končí to až v nedeľu o 22:00 hod. Zaujímavé je ale to, že už na začiatku minulej sezóny sme na fcb uverejnili návrhy lôg ktoré by prichádzali v úvahu pre hkb s presne touto istou výzvou. Komentuje, hlasujte, dávajte návrhy.....Pán Filo, som správca stránky. Neprišiel ani jeden komentár ani jeden návrh. Pýtam sa prečo? Prečo ste to odignorovali vy aj všetci ostatní? 9. júna sme opať dali hlasovanie o výbere loga. Do 18 júna tu boli dva like na jedno logo. Prečo ste sa všetci zobudili s komentármi a reakciami 4 dni pred ukončením hlasovania? Vyše roka to bolo všetkým jedno a teraz 4 dni pred koncom nastáva rozčarovanie a čudovanie.....

 • Filo

  Neviem o tom, že by bola pred rokom na fb anketa na výber loga, ani teraz keď som si prešiel všetky príspevky, som ju nenašiel. A myslím, že terajšiu situáciu okomentujem presne. Dobre, prvý týždeň spôsobilo málo hlasov pravdepod. nevedomosť fanušíkov o ankete. Ale potom myslím, že prišlo znechutenie, že logo, ktoré sa tam potom objavilo získalo v priebehu pár dní 200 hlasov. To už každý vedel o čo sa tam jedná, pretože kvalita povedzme si úprimne je dosť nižšia ako ostatné. Tým pádom tento fakt znechutil hlasovať za ďalšie logá, pretože víťaz bol predom jasný. Kebyže že dopredu vieme, že aj druhé v poradí má šancu, hlasovanie by prebiehalo trocha inak.

  Ja osobne by som posunul na druhé miesto tmavomodrého rytiera, pretože skôr zapadá do doby kedy žil Bombura, čiže koniec stredoveku a pôsobí na mňa o čosi modernejším dojmom.

 • šulo

  Pán Filo téma logo by bola na veľmi dlhú debatu....
  V stručnosti...Ako som už bol povedal, všetko by to možno bolo inak keby mal klub "zbytočných 1500 €" a mohol ich investovať do grafického designu loga. No žiaľ my tie peniažky nemáme. A tieto logá ktoré aj tu vidíte, nám urobili dobrovoľníci. Vytvorili ich bez akého koľvek nároku na financie. Jednoducho preto, že chceli. Ako vidíte výber nie je veľký. Dali sme to vonku, aby ste všetci videli, z čoho budeme vyberať. Mnoho ľudí sa k tomu postavilo striktne a berú to tak, že rozhodne iba a len počet like na fcb. Každé jedno logo, ktoré tu je prejde diskusiou a bude hodnotené, či už z grafického, heraldického, historického hľadiska. Vyberieme logo, ktoré bude najbližšie k HKB a bude ho patrične reprezentovať.

 • šulo

  Práve vy rozhodnete o tom, ktoré logá postúpia do finále. No a vedenie HKB potom vyberie víťaza. Mohli sme to spraviť natvrdo a vybrať si to svoje a nikoho sa nepýtať. Ale toto nie je náš štýl práce. My, vy a všetci čo nám fandia a pomáhajú sme jedno telo jedna duša jeden tým...HK BREZNO

 • šulo

  Len kratučká reakcia k téme logo.

  Súčasné vedenie HKB NEPRACOVALO,NEPRACUJE A NIKDY PRACOVAŤ NEBUDE, na báze známosti a rodinkárstva!!! Platí to v každej oblasti fungovania HK Brezno!!!

  Logo musí reprezentovať klub!!! A tak budeme k výberu aj pristupovať.

 • ŠTEVO

  Bude sranda, ak pride niekto dalsi s troma skvrnami na patieri a vsetci znami za to zahlasuju a mate aspon po starosti. Bude to uspesna reprezentacia mesta.

 • dodo

  Ja neviem, o čom to tu vlastne diskutujete. Veď podľa mňa, vedenie klubu neodsúhlasí niečo, čo sa im nebude páčiť. To už si rozmyslia, či dajú veľké peniaze na výrobu dresov za niečo, čo nechcú. Veď takéto hlasovanie je predsa o počte kamarátov autorov a ich ochote zohnať ďalších, čo zahlasujú. . Kompetentným je to tiež jasné. Vybrať si nakoniec môžu aj to, čo bude mať 3 hlasy.

 • Martin  - re:

  To logo sa môže podobať na mnoho futbalových lôg, ktoré sú erbového charakteru, ale Plastika to isto nieje a chlapec určite nemá prehľad kto mal aké futbalové logo z minulého storočia. Ale ako nič moc, také by som spravil aj ja.

 • Ria

  Ludia hlasujte za tie loga- https://www.facebook.com/events/508241949277639/
  Ale prosim Vas to posledne logo V. ...ako paci sa Vam ? ved to je ake spatne!! A nie je to ani original ale je to len kopia futbalistov Plastika Nitra predtym AC Nitra!! A nech mi niekto nehovori ze nie! To nemyslite vazne ze toto vyhra?! Ak Vam zalezi co tam bude a ani Vam sa nepaci to, tak sa vyjadrite prosim. Lebo mne zalezi na tom. Ale teda dufam ze fakt nevyhra. Ved aj vedenie k tomu musi nieco dodat nie? A toto je vsetko len o tom kolko ma kto kamosov. Odveci.

 • Kyra

  Ahoj Ria plne s tebou súhlasím to logo, ktoré momentálne vyhráva je hrozné. Myslím si, že ho to určite stálo veľa námahy, ale pre objektivitu tie ostatné sú krajšie. Mne to logo príde ako z éry dinosaurov. P.s. Ria nie je moja kamoška. :D

 • jana  - hlasovanie

  Zdá sa mi, že už nikomu nezáleží na tom, aké logo bude mať klub v novej sezóne. Myslela som, že sa hlasovania zúčastnia všetci hráči, ich rodinní príslušníci a ostatní fanúšikovia. Veď načo je to, ak zvíťazí niečo s počtom povedzme 26 hlasov. Keď už ani hráčom klubu nezáleží na tom, čo budú mať na hrudi niekoľko rokov, to je smutné. Kľudne mohol o tom rozhodnúť realizačný tím, keď ako vidno ostatným to je jedno. Ale nech potom nenadávajú.

 • Peter  - re: hlasovanie

  Ľudom na tom záleží, resp. záleží im na tom aby kamarát vyhral. Logu V. už nikto nezoberie víťazstvo :)

 • Kyra  - re:

  Prepacte, ale vysvetlite mi ako mozu byt historicke fakty podmienene kamaratstvom? No a ked sme pri mne je to totalne irelevantne. Pri propagovani vlastnych nazorov nepoznam ani vlastnu sestru nie to este kamosa. Radim precitat historiu Brezna a reformaciu a protireformaciu a urobte si vlastny nazor. Mali by ste prestat riesit nepodstatne veci a zamysliet sa nad niecim zmysluplnym. Riesi sa tu logo, nazov klubu, latinsky citat. Logo je lepsie, latisky vyrok zaujimavy. Pred cc 170 rokmi jazyk vzdelancov popri madarcine a nemcine. CO tak zacat riesit ako vyzerala fasada areny s dierami? Preco auticko na brusenie ladu cmudilo az tak, ze sa tam neda riadne dychat? Preco sa fanusikovia nespoja a neurobia zbierku? Podporit malych hracov atd.

 • Kyra

  Prepacte pan Kovac, nevedela som, ze inteligentne zeny aj ked uz 100rokov maju pravo volit musia suhlasit s inteligentnym muzom. Neprezentujem sa ako adminova kamoska. Toto tvrdenie som nevyvratila, ale ani nedpotvrdila. Myslim, ze mam pravo propagovat svoje fundovane informacie podlozene historickymi faktami a priemernou znalostou lit. Len ma nehante za to, ze poznam historiu minimalne na urovni vychovno vzdelavacich standardov sekundarneho vzdelavania. Maturovala som z historie a vo volnom case sa jej venujem uz 20 rokov. S muzmi nemusim suhlasit, zijem v demokracii. Ak s niekym suhlasim, nie je to preto, ze s nim mam kamaratsky vztah. Je to preto, ze na zaklade informacii zdielam podobny nazor na danu problematiku. Prepacte, som zena s vlastnym nazorom.

 • HAHA

  Názor nikto nikomu neberie!!! Len upozorňuje, že to môže byť názor zaujatý - to je tiež demokracia.

 • Kováč  - re: re: re:

  Adminova kamoška sa zapojila a súhlasila :-))))

  Kyra Napísal:
  Pán Kováč, súhlasím s pánom Šulejom. Nevidím spätosť témy s HK Brezno Knights. Pokiaľ ostaneme pri dejinách mesta Brezna, jeho povýšenie na mesto spadá do obdobia vlády Anjuovcov. To síce súviselo s posledou etapou rozvoja miest a baníctva, ale mesto v tom období viac súviselo s chovom dobytka a lovom, než s baníctvom. Nerastného bohatsva sa veľmi skoro zmocnili mešťania z BB, v 16. storočí Turzovci takže sa banským mestom Brezno nikdy nestalo. Informácie sú pekne spracované vo Vlastivednom slovníku obcí na Slovensku I. z roku 1972
 • Martin  - Názov

  V prvom rade by ste si mali dať dokopy názov klubu, potom riešiť logo. Pokiaľ je HK Brezno KNIGHTS oficiálny názov, tak by ste ho mali rýchlo zmeniť. Miešanie slovenčiny (hk - hokejový klub) s angličtinou je blbý nápad a ešte keď vidím ten latinský slogan hore... Anglické slovo Knights blbo znie, blbo sa píše a starší ľudia nevedia čo to znamená. To slovo si s klubom nebude nikto spájať. Slovo Rytieri, či už v angličtine alebo slovenčine by ste mali úplne vylúčiť. Žiadny klub na Slovensku nemá svoju prezývku napísanú priamo v názve, tobôž nie po anglicky. Klub z Bystrice nemá nikde v názve Barani, Popradský kamzíci, Žilinský vlci a ďalší sa tiež nikde nespomínajú. Neopičte sa po NHL, v tomto smere je to len na škodu veci.

 • śulo

  Martin. Oficiálny názov klubu je HK BREZNO a taký aj ostane. Takto je to prezentované aj na verejnosti aj na oficiálnej stránke hkbrezno.com. Nijak inak. Nikde sa tam neuvádza "knights". Ani v logu (hkb je od júna bez oficiálneho loga!!!) Aké logo sa bude používať, rozhodne vedenie na valnom zhromaždení v mesiaci jún. Fcb stránka je doplnkovou stránkou HK Brezno. A to že je tam nápis HK BREZNO KNIGHTS? Na fcb je prevažná väčšina mladých ľudí, ktorí tomuto výrazu bez problémov rozumejú. HK Brezno sa po nikom neopičí a ani to robiť nebude. Ideme vlastnou cestou. Ostatné kluby nech sa volajú ako chcú a nech majú logá aké im vyhovujú. Koniec koncov, všetko je to vecou názoru. 100 ľudí 100 chutí.

 • Šulo  - re: Realizácia

  Paťo napíšte na môj mail p.sulko@gmail.com. Ďakujem.

 • Paťo  - Realizácia

  A teraz späť do reality. Otázka na vedenie: Ako je na tom momentálne klub s financiami na realizáciu? Mám pomaličky začať s redizajnom loga? Dresy si ním už prešli. Pokiaľ teda chcete vymeniť celú flotilu dresov od žiakov po mužov, čiže stovky, treba nato už pomaličky myslieť, pokiaľ by ste to chceli stihnúť pred začatím sezóny. A tiež by som aj ja potreboval určitý čas na úpravu. Síce neviem koľko by trvala ich výroba, ale napr. vytvorenie jedného môjho dresu firme trval dva mesiace :)

 • fanúšik peter

  Ľudia pre boha čo vy to tu riešite? Páči nepáči. Konečne sa niekto rozhýbal a dal klubu identitu. Lebo toto logo ju klubu jednoznačne dáva. Ako čo tak sledujem aj v okolí, tak tento nový rytier je úplne parádny. Je to jedno z najkrajších lôg v hokejovom svete. No neviem, kto má na slovensku krajšie logo ako je tento rytier. Jednoduchý a pritom výrazný!!! Konečne sa môžeme prezentovať ako poriadny klub hokeja.

 • Paťo

  Kvalitných lôg sa na Slovensku nájde dosť. Napr. celkový vizuál Piešťan, ktorý ešte vonia novotou je super, alebo HKM Zvolen. teda z môjho pohľadu sú tieto dva top. A aj Slovan, keby mal iné logo nie kópiu Pittsburghu s pred desiatich rokov.

 • Kyra

  Pán Cyro. Hugo Bombura? A prečo sú obyvatelia Brezna hugáni? Slovník slovenského jazyka uvádza toto slovo ako nárečové s významom "beťár, naničhodník" a tu musím súhlasiť znovu s pánom Šulejom. Martin Rázus vo svojom diele Odkaz mŕtvych v 15 kapitole rozoberá aj kurucov - protihabsburských povstalcov, spomínajú mesto Brezno, jeho obyvateľov. Postava učiteľa aritmetiky charakterizuje jeho obyvateľov ako Hugenotov - hugáňov. Spomínajú sa tam aj katolíci a evanjelici. Podstata zmyslu tohto pomenovania môže určite súvisieť aj s obdobím začiatku 16 storočia. Toto obdobie je nielen charakteristické začínajúcimi protihabsburskými povstaniami, ale aj obdobím reformácie a protireformácie vo svete. Reformácia Nemecko- Martin Luter začiatok luteránskeho vierovyzania, odnož Kalvínske vierovyzanie - hugenoti prívrženci tohto náboženstva. Neskôr vo všeobecnosti dostávajú názov luteráni. Viete akého pôvodu boli v tom období poväčšine obyvatelia mesta Brezna? Nemeckého rýchlo prijal...

 • Kyra  - re: re: re: re: re:
  Kyra Napísal:
  Cyro Napísal:
  šulo Napísal:
  Pán Kováč. Verte mi, že históriu Brezna mám naštudovanú, myslím, že až moc. Z vašej reakcie si ale nejak neviem zaradiť, k čomu by mala smerovať ohľadom hokeja. Toto by ste mohli smerovať na horehronské múzeum alebo historikom, ktorí sa tomuto venujú, alebo ľudom, čo vymysleli erb mesta Brezna. No my sme to neboli. Sme športový klub a nie klub historikov. A ak ste mali namysli reakciu k nášmu logu, tak si treba poriadne prečítať článok, na ktorý ste reagovali. Ale ja to zopakujem úplne v pohode. Logo Jakub Bombura je moderným stvárnením "rytiera" historického erbu mesta Brezno, pre športové účely hokejového klubu Brezno.

  Len na okraj. Jakub? Bombura je známejší snáď menom Hugo. Hugáňmi nás volajú vraj podľa Huga Bomburu a nie podľa Jakuba.

  Pán Cyro. Hugo Bombura? A prečo sú obyvatelia Brezna hugáni? Slovník slovenského jazyka uvádza toto slovo ako nárečové s významom "beťár, naničhodník" a tu musím súhlasiť ...
 • Kyra  - re: re: re: re:
  Cyro Napísal:
  šulo Napísal:
  Pán Kováč. Verte mi, že históriu Brezna mám naštudovanú, myslím, že až moc. Z vašej reakcie si ale nejak neviem zaradiť, k čomu by mala smerovať ohľadom hokeja. Toto by ste mohli smerovať na horehronské múzeum alebo historikom, ktorí sa tomuto venujú, alebo ľudom, čo vymysleli erb mesta Brezna. No my sme to neboli. Sme športový klub a nie klub historikov. A ak ste mali namysli reakciu k nášmu logu, tak si treba poriadne prečítať článok, na ktorý ste reagovali. Ale ja to zopakujem úplne v pohode. Logo Jakub Bombura je moderným stvárnením "rytiera" historického erbu mesta Brezno, pre športové účely hokejového klubu Brezno.

  Len na okraj. Jakub? Bombura je známejší snáď menom Hugo. Hugáňmi nás volajú vraj podľa Huga Bomburu a nie podľa Jakuba.


  Pán Cyro. Hugo Bombura? A prečo sú obyvatelia Brezna hugáni? Slovník slovenského jazyka uvádza toto slovo ako nárečové s významom "beťár, naničhodník" a tu musím súhlasiť znovu s páno...

 • Kyra  - re: re:

  Pán Kováč, súhlasím s pánom Šulejom. Nevidím spätosť témy s HK Brezno Knights. Pokiaľ ostaneme pri dejinách mesta Brezna, jeho povýšenie na mesto spadá do obdobia vlády Anjuovcov. To síce súviselo s posledou etapou rozvoja miest a baníctva, ale mesto v tom období viac súviselo s chovom dobytka a lovom, než s baníctvom. Nerastného bohatsva sa veľmi skoro zmocnili mešťania z BB, v 16. storočí Turzovci takže sa banským mestom Brezno nikdy nestalo. Informácie sú pekne spracované vo Vlastivednom slovníku obcí na Slovensku I. z roku 1972

 • Cyro  - re: re: re:
  šulo Napísal:
  Pán Kováč. Verte mi, že históriu Brezna mám naštudovanú, myslím, že až moc. Z vašej reakcie si ale nejak neviem zaradiť, k čomu by mala smerovať ohľadom hokeja. Toto by ste mohli smerovať na horehronské múzeum alebo historikom, ktorí sa tomuto venujú, alebo ľudom, čo vymysleli erb mesta Brezna. No my sme to neboli. Sme športový klub a nie klub historikov. A ak ste mali namysli reakciu k nášmu logu, tak si treba poriadne prečítať článok, na ktorý ste reagovali. Ale ja to zopakujem úplne v pohode. Logo Jakub Bombura je moderným stvárnením "rytiera" historického erbu mesta Brezno, pre športové účely hokejového klubu Brezno.


  Len na okraj. Jakub? Bombura je známejší snáď menom Hugo. Hugáňmi nás volajú vraj podľa Huga Bomburu a nie podľa Jakuba.

 • šulo

  Pán Cyro, Bombura bol veru Jakub a z Hugom nemá nič spoločné. Bolo to dieťa Faškovcov a Mikovínyovcov. A kto to bol v skutočnosti, či zeman, kováč, zbojník, rytier, by asi vedeli povedať Martin Rázus a Samo Chalupka... :-)

  A prečo sme Hugáni? Nuž o tom by asi opäť vedel rozprávať Martin Rázus. HUGÁŇ - muž, muž naničhodník, darebák, beťár (slepá masa zadubených, kocúrkovských, hugánskych mešťanov). Toto sú hugenoti — hugáni! povedal M.Rázus o Brezňanoch...ale aká bola skutočnosť a pôvod...možno horehronské múzeum alebo nejakí historici... :-)

 • šulo  - re: re:

  Pán Kováč. Verte mi, že históriu Brezna mám naštudovanú, myslím, že až moc. Z vašej reakcie si ale nejak neviem zaradiť, k čomu by mala smerovať ohľadom hokeja. Toto by ste mohli smerovať na horehronské múzeum alebo historikom, ktorí sa tomuto venujú, alebo ľudom, čo vymysleli erb mesta Brezna. No my sme to neboli. Sme športový klub a nie klub historikov. A ak ste mali namysli reakciu k nášmu logu, tak si treba poriadne prečítať článok, na ktorý ste reagovali. Ale ja to zopakujem úplne v pohode. Logo Jakub Bombura je moderným stvárnením "rytiera" historického erbu mesta Brezno, pre športové účely hokejového klubu Brezno.

 • Kováč  - re:

  Bombura bol kováčom. Treba trošku lepšie pozrieť históriu a tak o nej kázať. A mesto Brezno sa dá radiť medzi banské mesta, nakoľko v jeho okolí bolo plno baní a jeho obyvatelia sa tým živili. Zakladatelia arboréta radi vysvetlia ako to je.

  šulo Napísal:
  Čo sa týka tej heraldiky. Logo nie je tvorené na základe ani rímskych légií ani stredovekých rytierov!!! Ani nikdy nemalo byť!!! Logo je presnou kópiou našej "Hugánskej" legendy "rytiera" Jakuba Bomburu. Aj prilba aj chochoľ aj brada je len taká, aká je znázornená aj v historických dokumentoch, ktoré sa nachádzajú v horehronskom múzeu. Nič nie je vymyslené ani doplnené. To znamená, že jeho základom je mestský erb. Všimnite si, aký je ten bombura tam. Takže toto logo je len moderné znázornenie našej legendy. Mohli sme sa volať aj sršne, vlci, zmyje...atď. Ale sme patrioti a rozhodli sme sa pre Breznianskeho "Rytiera".
 • Milan

  Paťo drž sa, máš dobrú reklamu.

 • Paťo

  Vďaka, ale v tomto štádiu sa nedá hovoriť o reklame

 • Paťo  - Logo

  Potvrdzujem slová pána Šuleja. Logo je vytvorené podľa erbu mesta, takže je to jeho presná kópia v modernom prevedení na športové logo. Ak príde na lámanie chleba, logo sa ešte trocha zmení. Ale nie preto, že sa niekomu jeho vyhotovenie nepáči. Niekto kto nevie, že Rimania nosili prilby s typickým úzkym chocholom á la Ottawa Senators. A za pozitívne reakcie Vám ďakujem a negatívne si rád prečítam a pokúsim sa ich vyriešiť. Na nové návrhy z mojej strany momentálne nie je čas a na takéto logá treba toho času podstatne viac.

 • šulo

  Čo sa týka tej heraldiky. Logo nie je tvorené na základe ani rímskych légií ani stredovekých rytierov!!! Ani nikdy nemalo byť!!! Logo je presnou kópiou našej "Hugánskej" legendy "rytiera" Jakuba Bomburu. Aj prilba aj chochoľ aj brada je len taká, aká je znázornená aj v historických dokumentoch, ktoré sa nachádzajú v horehronskom múzeu. Nič nie je vymyslené ani doplnené. To znamená, že jeho základom je mestský erb. Všimnite si, aký je ten bombura tam. Takže toto logo je len moderné znázornenie našej legendy. Mohli sme sa volať aj sršne, vlci, zmyje...atď. Ale sme patrioti a rozhodli sme sa pre Breznianskeho "Rytiera".

 • šulo  - re: logo

  Pani Janka. Čo sa týka odmeny pre toho študenta, ktorý tento návrh spracoval. HKB v tej dobe neriešilo, žiadne veci čo sa týka loga. Na môj mail, mi raz prišla správa, so žiadosťou o pomoc pri spracovaní diplomovej práce o HKB. Odpísal som lebo ma to zaujalo a som človek, ktorý keď môže, tak vždy rád pomôže. No a tak sa stalo aj pri tvorbe tejto diplomky. Záver z toho je, že práca je na svete a je spracovaná ozaj fundovane, no a logo ktoré z toho vzišlo, nám sám študent ponúkol, že ak sa nám bude páčiť, tak ho môžeme používať a že toto bude pre neho odmena a česť, že práve jeho design uvedieme do života.

 • Cyro Mundier  - re: dresy
  Milan Napísal:
  Neviem, prečo neprichádzajú aj iné návrhy na dresy. Bolo by to dobré, keby bolo z čoho vyberať. Ale uznávam, že latka je postavená pomerne vysoko. Milan K. Michalová.
  Martin Napísal:
  Anonymník za seba Ti poviem len toľko, toto logo je oveľa oveľa lepšie ako to čo používa klub teraz. To ste kde videli v hokejovom svete aby nejaký klub používal logo mesta. Trapošina totálna.
  Jana Napísal:
  Logo sa mi páči. Je fajn, že niekto myslí aj na to, ako pomôcť klubu. Dať si logo vyhotoviť dizajnérovi na zákazku by bolo finančne náročné. Ale nenašlo by sa pre toho autora potom nejaká odmena? Ak je to študent, dobré mu je každé euro. Ved on si to nemôže odpísať z daní, ako sa to robí pri sponzorských daroch. Bola by to určite dobrá motivácia, aj do budúcnosti pre mladé talenty. Jana

  Nuž trochu prehľadu v histórii heraldiky by nezaškodilo! Nové logo vyzerá ako Rímsky bojovník, ale určite nie ako stredoveký RYTIER.Ten chochol na ...

 • Milan  - dresy

  Neviem, prečo neprichádzajú aj iné návrhy na dresy. Bolo by to dobré, keby bolo z čoho vyberať. Ale uznávam, že latka je postavená pomerne vysoko. Milan K. Michalová.

 • šulo

  Pani Michalová. Máte pravdu, bolo by super, keby sme mali z čoho vyberať. Verte mi, že som skúšal osloviť ľudí, ktorí sa zaoberajú tvorbou designu, rôznych veci. No keď mi poslali ponuky, čo by to stálo, tak Vám poviem že za tie financie kúpime jeden celý set pre hokejistu. A pre nás sú priorita hráči! Nemám generálneho sponzora, máme prečítané každé euro tak, aby sme ho investovali čo najlepšie do mládeže a na chod klubu. Ak by sme mali sponzora, ktorý by vyslovene dal peniažky na dizajn loga pre klub, tak potom sa môže dať urobiť, no žiaľ doteraz sa nikto taký nenašiel. Veď si všimnite, že naši hráči nemajú ani spoločné súpravy, tričká, šiltovky ba ani len to vlastné logo, ktoré vlastne klub reprezentuje a vyjadruje hrdosť hlásenia sa k nemu, tak ako iné kluby. Žiaľ je to všetko o financiách.

 • Jana  - logo

  Logo sa mi páči. Je fajn, že niekto myslí aj na to, ako pomôcť klubu. Dať si logo vyhotoviť dizajnérovi na zákazku by bolo finančne náročné. Ale nenašlo by sa pre toho autora potom nejaká odmena? Ak je to študent, dobré mu je každé euro. Ved on si to nemôže odpísať z daní, ako sa to robí pri sponzorských daroch. Bola by to určite dobrá motivácia, aj do budúcnosti pre mladé talenty. Jana

 • Anonymný  - re: Nové logo

  S tými fun predmetmi by ste páni už konečne mali niečo robiť. Snažíte sa rozvíjať hokej a pre fanúšikov ba ani pre vlastných hráčov nemáte nič. Bolo by to zmeniť.

 • Zuzka  - Nové logo

  Ja Tiež chcem vyjadriť svoj názor a povedať, že toto nové logo čo teraz používate aj na Fcb je pekné. Správca stránky je asi riadny národniar. Super profilovka !!!. S babami sme sa zhodli na tom, že pre náš klub by sa patrilo mať niečo pekné a ozaj nie erb Brezna. A tiež sa chcem opýtať, či budete dávať robiť aj nejaké fun predmety ako napríklad nálepky, šály, podsedáky, tričká. Ďakujem.

 • Martin

  A ešte by som chcel napísať, že Brezno má konečne normálne vedenie. A naozaj sa niekedy čudujem ako to všetko zvládajú a ťahajú klub do popredia. To čo sa teraz robí v hokeji tak to tu veru ešte nebolo. Držím Vám palce páni čo to robíte a prajem aby ste mali čo najviac sponzorov a mohli naplnať svoje ciele.

 • Veronika  - re: Nové logo?

  Veľmi pekné logo. Dávam palec hore. Dufam, že ho už čoskoro budeme mať aj na dresoch.

 • Anonymo

  Zdá sa, že nie každému sa logo páči, keď toľko dizlajkov.

 • Martin

  Anonymník za seba Ti poviem len toľko, toto logo je oveľa oveľa lepšie ako to čo používa klub teraz. To ste kde videli v hokejovom svete aby nejaký klub používal logo mesta. Trapošina totálna.

 • Anonymo

  Ja len konštatujem a dávam priestor na vyjadrenie tomu komu sa nepáči, logo je predsa pre fanúšíkov. A ako vravíš, je to trápne mať na dresoch erb mesta. Veď výroba dvoch sád dresov nemôže byť taká veľká finančná pálka a ďalšie aplikácie loga niesu potrebné, keď tak časom.

 • Šulo

  Ako tak pozerám, tak sa celkom rozbehla diskusia a vyjadrovanie názorov ohľadom loga. Vedenie klubu chce isť do novej sezóny s novým logom, teda už konečne s logom HK BREZNO a nie so žiadnym zapožičaným alebo dočasným. To aké logo to bude, ešte nevieme. Ako alternatívu používame logo, ktoré vypracoval jeden študent v rámci diplomovej práce. Logo nám venoval. Ohlasy na nové logo sú rôzne. Prevládajú aj záporné reakcie, no myslím, že je viac tých pozitívnych. Veľmi ťažko sa dá vyhovieť všetkým. Dať robiť design nového loga je jednoduchá vec avšak finančne veľmi náročná

 • Šulo

  Ak by sa našiel niekto, kto by nám spravil návrhy nového loga a vedel ho urobiť v rámci spozorského príspevku, boli by sme veľmi radi a mali by sme aspoň z čoho vyberať. Čo sa týka aplikácie loga do verejného života je to veru poriadna finančná pálka. Tak či onak musíme už vymeniť dresy, pretože tie čo máme teraz, sú už jednoducho za horizonotm svojej životnosti. Dresy budeme mať jednotné od 4.ročníka až po A mužstvo. Pre každého dve sady. Takže keď si to porátate...:-). Každopádne do novej sezóny s novými dresmy, s vlastným logom a to hlavné, čo si všetci tak prajeme s družstvom juniorky. Čaká nás veľa veľa práce!!! Ale ale chceme! A či sa ta podarí...uvidíme...:-)

 • roman  - re: Nové logo?

  Veľmi pekne spracované. Aj mne aj mojemu synovi sa veľmi páči. A ak je pravda, čo je napísané o pár riadkov dole, že hk brezno má znak len zapožičaný, tak toto by bolo pekné ako znak hk brezno.

 • Martin  - Nové logo?

  Inak to logo rytiera s tým červeným chocholcom je úplne perfektné !!! To ho kto robil? Dúfam, že sa stane logom klubu. Konečne niečo pekné !!! Fakt je to super !!!.

 • šulo  - Logo

  Martin, ako som už niekoľko krát uviedol, autorom a jeho tvorcom je mladý študent, ktorého logo BOMBURA, bolo predmetom jeho diplomovej práce o klube HK BREZNO. Logo bolo tvorené na základe písomných a obrazových pamätí o Jakubovi Bomburovi, ktoré sú uložené v archívoch Horehronského múzea v Brezne.

 • Dovoľte mi, aby som v mene plesajúcich priaznivcov hokeja poďakovala Janke Šimkovej a Ľubke Kováčikovej za ich čas, energiu a vynaložené úsilie pri organizovaní 2. ročníka hokejového plesu, dúfame, že sa v tejto parádnej zostave stretneme aj o rok ;))

 • Anonymo  - Logo

  Brezno má od kedy dve oficiálne logá? To nové je načo dobre, keď sa aj tak nikde nepoužíva?

 • ŠULO

  HK Brezno má iba jedno oficiálne logo a to je mestský erb, pod ktorým je nápis HK BREZNO. Toto logo, však hokejový klub môže používať, len na základe jednoročnej dohody, medzi HKB a mestom Breznom, ktorá skončí svoju platnosť v roku 2014. To aké logo bude používať HKB v nasledujúcej sezóne ešte nie je rozhodnuté, pretože súčasné logo obsahuje oficiálny erb mesta brezna, ktorý je jeho ochrannou známkou.

 • ŠULO

  Logo, ktoré máte možnosť vidieť ako to "druhé", je v súčastnosti brané ako alternatívne. Jeho tvorca je mladý študent, ktorého logo BOMBURA, bolo predmetom diplomovej práce o klube HK BREZNO. Je možné, že do novej sezóny už pôjdeme pod "vlastným"logom a nie logom mesta. A to, prečo ho nemáte možnosť ešte nikde vidieť oficiálne je úplne jednoduchý. HKB nemá financie na to, aby bolo schopné, dať vyrobiť nové sady dresov a všetky potrebné veci, ktorých by sa zmena týkala.

 • Tréner Turna

  Zraz dňa
  22. 12. 2013 pred Arénou Brezno o 6:00 (hrá sa o 9:00)
  Doprava
  25 miestny bus

  Nominovaní
  Br Šimko, Černák

  Bálint-Zemko-Štefančík Zubák-Kováčik F,
  Gérer-Lukačovič-Melicher Šarina-Novysedlák,
  Petrinec-Mihály-Kováčik Pavlovič-Ďordík,
  Hýbela-Turňa-Malecký;

 • Tréner Turňa

  19.12. 2013 sa dostavia hráči 2.,1. ročníka a škôlkari o 15:30 pred trénerskú šatňu, kde sa dozvedia ďalšie pokyny. Hráči (a hráčky:) si prinesú kompletnú hokejovú výstroj. Tréner Turňa

 • šulo  - re: postrehy

  Každý pracovník, ktorý vykonáva činnosť v HK BREZNO na pozícii "Činovník mimo ľadu", kde spadá aj funkcia "Usporiadateľ", musí spĺňať požiadavky SZĽH, pre kategórie dorastu, juniorov a seniorov. Bez potrebného školenia by do funkcie "Usporiadateľ", osoba nemohla byť ustanovená. To znamená, že všetci usporiadatelia vedia aké sú ich povinnosti.

 • Anonymný  - postrehy

  :angry: :je pondelok vecer a rozpis ladu nikde!!!!na strankach brezna uz zverejnene na dva tyzdne-je problem zverejnit na cas kedy maju chlapci trening???a este otazka ohladom zapasov v arene BR.naco su tam usporiadatelia ked vznikne akykolvek problem tak sa idu skryt-aj ked o nom dobre vedia-namiesto toho aby zasiahli alebo to riesili!!!!su nejako pouceny o tom co maju robit v pripade akychkolvek problemov-su za to aj plateny?DAKUJEM ZA ODPOVED!!!

 • šulo

  Ano, rozpis ľadu na tento týždeň tam nebol. Z technických príčin údržby stránky, nebolo možné v danej sekcii umiestniť akúkoľvek informáciu. Stránka je už v plnej prevádzke.

 • šulo

  Platené funkcie HKB v sezóne 2013/2014

  - Tréner
  - Časomiera
  - Rozhodca v kategórii 4.ročník až 9.ŠHT

  Ostatné pozície

  Prezident, Viceprezident, Výkonný výbor, Vedúci mužstiev, usporiadatelia

  pracujú v klube bez nároku na finančnú odmenu. Všetci su DOBROVOĽNÍCI

 • Kyra  - re: re:
  Kyra Napísal:
  Kyra Napísal:
  Ahoj som len priemerná užívateľka IT, ale s touto stránku nemám problém, a preto musím reagovať. Nezdá sa mi nepriehľadná a zdieľam názor admina o demokracii, ak sa Ti niečo nepáči tak to prosto nesleduj. Nezdá sa mi korektné niekoho posudzovať podľa toho aké aktuálne informácie vkladá na stránku a kedy. Myslím, že by sme si mali položiť otázku čo všetko robí pre hokej,prípadne dať si námahu to zistiť. No a v neposlednom rade by sme si mohli položiť otázku (ak sa nám niečo nepáči) "Čo môžem ja urobiť vo svojom voľnom čase aby som zlepšil hokej v Brezne.


  Som aj adminova kamoska ........


  Ahoj nevedela som, že mám tlačového hovorcu. Áno, možno som adminova kamoška, ale keby som sa k tomu chcela vyjadriť asi to spomeniem v prvom príspevku. Môjmu tlačovému hovorcovi touto cestou odkazujem aby sa nabudúce podpísal svojím menom, alebo pseudonymom. :D

 • Dominika Vallová

  Cau Peto.Prosim posli mi mail na pana Kysuckeho.A ak sa da mohli by ste sem dat prehlad platieb a nedoplatkov,ako to bolo na starej stranke,Vdaka :D

 • Peter Turňa

  Peter Kysucký
  EKONDATA, s.r.o.
  Rázusova 67
  977 01 Brezno
  mail: kysucky@ekondata.sk
  mail: kysuckyp@gmail.com
  Kontakt na pána ekonóma HK Brezno.

 • rodicka

  fu to je niekedy ťažké vyhovieť všetkým rodičom, tréner Peter, to je pre Teba. Robíš dobre svoju prácu s našimi deťmi. Ten rozdrapený tvoj asistent, tak toho si daj do poriadku a budú aj deti v pohode, nielen ten jeho. je tam pre všetky deti. Alebo nie????????????

 • Anonymný  - re: re:
  Kyra Napísal:
  Kyra Napísal:
  Ahoj som len priemerná užívateľka IT, ale s touto stránku nemám problém, a preto musím reagovať. Nezdá sa mi nepriehľadná a zdieľam názor admina o demokracii, ak sa Ti niečo nepáči tak to prosto nesleduj. Nezdá sa mi korektné niekoho posudzovať podľa toho aké aktuálne informácie vkladá na stránku a kedy. Myslím, že by sme si mali položiť otázku čo všetko robí pre hokej,prípadne dať si námahu to zistiť. No a v neposlednom rade by sme si mohli položiť otázku (ak sa nám niečo nepáči) "Čo môžem ja urobiť vo svojom voľnom čase aby som zlepšil hokej v Brezne.


  Som aj adminova kamoska ........


  ???????

 • Kyra  - re:
  Kyra Napísal:
  Ahoj som len priemerná užívateľka IT, ale s touto stránku nemám problém, a preto musím reagovať. Nezdá sa mi nepriehľadná a zdieľam názor admina o demokracii, ak sa Ti niečo nepáči tak to prosto nesleduj. Nezdá sa mi korektné niekoho posudzovať podľa toho aké aktuálne informácie vkladá na stránku a kedy. Myslím, že by sme si mali položiť otázku čo všetko robí pre hokej,prípadne dať si námahu to zistiť. No a v neposlednom rade by sme si mohli položiť otázku (ak sa nám niečo nepáči) "Čo môžem ja urobiť vo svojom voľnom čase aby som zlepšil hokej v Brezne.

  Som aj adminova kamoska ........

 • Kyra  - re:

  Ahoj som len priemerná užívateľka IT, ale s touto stránku nemám problém, a preto musím reagovať. Nezdá sa mi nepriehľadná a zdieľam názor admina o demokracii, ak sa Ti niečo nepáči tak to prosto nesleduj. Nezdá sa mi korektné niekoho posudzovať podľa toho aké aktuálne informácie vkladá na stránku a kedy. Myslím, že by sme si mali položiť otázku čo všetko robí pre hokej,prípadne dať si námahu to zistiť. No a v neposlednom rade by sme si mohli položiť otázku (ak sa nám niečo nepáči) "Čo môžem ja urobiť vo svojom voľnom čase aby som zlepšil hokej v Brezne.

 • Peter Turna

  Ahojte, aspon takouto formou vam oznamim nominaciu na zajtra. Bol to problem zladit so superom tak preto az teraz. 4. rocnik Brankari Ďuriš, Banko, hraci Turňa, Oravec, Vallo, Morong, Surový, Šarina, Faško, Lukačovič, Ďordík, Malecký, Novysedlák, Hýbela, Šucháň, Švec, Škantár, Masičová, Medveď, Tóth. Zraz pred zápasom je o 7:45, zápas začne o 8:45, súper B. Bystrica.

 • Leak  - REAKCIA NA SULEJ

  Prečo to neukazuje celý príspevok? Ďalšia haluz!!! :angry-red:

  Som sa neskutočne pobavil a nedá mi zapojiť sa do tohoto fóra. Čo to tu pán samozvaný MANAGER trepe. Kliknem na "A" nič ta tam nie je. Ťuknem na program v "A"čku jeden zápas. Žiadna zostava, zoznam hráčov a rozpis na sezónu. Žiadny článok o príprave, či si máme myslieť že žiadna nebola? Ale keď kliknem na vedúceho hneď som v obraze. Tak tu nepíš o obmedzenosti človeku, ktorý poukáže na neschopnosť, ale radšej si zober ponaučenie a poďakuj mu za upozornenie čo chcú ľudia na tomto webe hľadať. Na starom webe boli informácie hneď po zápase aj s foto galériou. Pravidelne som si mal čo prečítať o dianí kolo hokeja v našom meste. Chodil som tak takmer každý deň a autor sa naozaj staral o jej aktuálnosť, vždy som si mal čo prečítať a nebolo to len o "A"čku. O prehľadnosti tejto stránky ani nehovorím. Autor tejto stránky nemá ani páru o optimalizácií. V každom prehliadači sa inak zobrazuje, kde ...

 • Leak

  pokračovanie ....

  Autor tejto stránky nemá ani páru o optimalizácií. V každom prehliadači sa inak zobrazuje, kde tu niečo nejde no a v mobilných zariadeniach ako tablet, mobil, smartphon sa to prezerať nedá absolútne. Tak sa Vážený pán MANAGER konečne zobuť a netáraj tu o SLOVENČINE a DEŤOCH. Práve ty si sa dal zvoliť do funkcie MANAGERA "A"čka (funkcia vytvorená len za tvojho pôsobenia), tak by si mal mať záujem o informovanosti hokejovej verejnosti na ktorej Vám podľa Vás tak veľmi záleží(ale asi len naoko). Teším sa na ďalší tvoj arogantný príspevok :-).

 • ŠULO

  Povedal som si, že nebudem reagovať na anonym, ale keďže už viem o koho ide, tak Ti ešte na to napíšem jednu vec.
  Ak sa Ti nepáči tento web tak ho nenavštevuj. Na "starom webe" máš predsa všetko, čo tu nenájdeš, tak chodievaj tam takmer každý deň, ako si to robil pravidelne do toho času, kým si nenavštívil tento web. Je demokracia! Vyber si to, čo Ti viac vyhovuje!

 • Leak  - re: re: Strašné

  Som sa neskutočne pobavil a nedá mi zapojiť sa do tohoto fóra. Čo to tu pán samozvaný MANAGER trepe. Kliknem na "A" nič ta tam nie je. Ťuknem na program v "A"čku jeden zápas. Žiadna zostava, zoznam hráčov a rozpis na sezónu. Žiadny článok o príprave, či si máme myslieť že žiadna nebola? Ale keď kliknem na vedúceho hneď som v obraze. Tak tu nepíš o obmedzenosti človeku, ktorý poukáže na neschopnosť, ale radšej si zober ponaučenie a poďakuj mu za upozornenie čo chcú ľudia na tomto webe hľadať. Na starom webe boli informácie hneď po zápase aj s foto galériou. Pravidelne som si mal čo prečítať o dianí kolo hokeja v našom meste. Chodil som tak takmer každý deň a autor sa naozaj staral o jej aktuálnosť, vždy som si mal čo prečítať a nebolo to len o "A"čku. O prehľadnosti tejto stránky ani nehovorím. Autor tejto stránky nemá ani páru o optimalizácií. V každom prehliadači sa inak zobrazuje, kde tu niečo nejde no a v mobilných zariadeniach ako tablet, mobil, s...

 • Anonymný

  nik nespochybnuje vaše trénerské schopnosti...práve naopak...sme vám vdačný a hlavne tebe za tvoj prístup k deťom...len niektoré vaše rozhodnutia nemajú žiadnu logiku...skúste nám ich niekedy vysvetliť..možno ich pochopíme i mi...nie je to žiadny útok na vás...a čo sa týka fora...už som si myslel že sem už nik ani nechodí..ale asi som sa zmýlil...

 • Anonymný

  Nase rozhodnutia nemaju logiku a vy napisete na forum, o ktorom poviete ze asi ani nefunguje anonymne, prispevok, ktorym chcete nieco vyriesit...?Ak sa chcete bavit o rozhodnutiach pridte za mnou/nami osobne. Ak to tu nechcete verejne preberat...

 • Peter Turna  - re:

  Pardon zabudol som sa podpisat :x ...

 • Anonymný

  naozaj ste hviezdy. skvele ukoncenie sezony. :0

 • Peter Turna  - re:

  Takto, poslednykrat reagujem na anonymny prispevok. Co som vysie napisal plati, ak nieco chcete riesit pridte mozeme to prekonzultovat, ale anonymna komunikacia na fore nic nevyriesi...A je mi uprimne luto ze ju takto zneuzivate. Ak sa prezentujete ako rodic pripadne skupina rodicov tak sa pod to podpiste, nech vsetci vidime s kym mame tu cest...A na margo toho podpisu, vobec sa nemusite bat, ze by sa to dotklo vasho dietata, nikdy v zivote som k detom nepristupoval na zaklade sympatie alebo antipatie voci rodicom... PS opakujem ak naberiete odvahu pridte to riesit prosim osobne. Pekny den.

 • Peter Turna

  Schodzka s rodicmi bola na zaciatku sezony pred turnajom v Poprade, ak ma niekto nejaky problem, kludne sa moze zastavit v trenerskej satni napr. po treningu, radi si vypocujeme vas nazor, co vsak nezarucuje, ze sa podla neho zariadime! Mozeme si vymenit nazory, my vam radi objasnime, preco konam ako koname. Za svojim konanim, si vsak stojime a koname s najlepsim vedomim a svedomim. A este na zaver bolo by fajn sa pod prispevok podpisat. Pekny den a ak naberiete odvahu dovidenia ;)) .

 • Anonymný

  otvorte si chlapci oči...jedno hovoríte, druhé robíte..

 • Anonymný  - nespokojný rodičia...

  páni tréneri 4-5 ročníkov...je už na čase urobiť nejakú schôdzku s rodičmi a vypočuť ich názor ..ste tu vy pre nás ,nie mi pre vás!...nie sú všetky zápasy len o výsledku...

 • ŠUPA  - Strašné

  Kde máte výsledok včerajšieho príp.zápasu doma proti RS? Nehovorím o dákom komente. Celý tento web stojí za fajku ....... Hlavne, že poďakovanie nakopírujete 2 krát. Sezóna pred dverami a nieto tu ani riadku o Ačku. Admin Šulko - budíček. Neviem koľko stála táto stránka no jej správca nestojí za veľa, na starom webe boli aspoň informácie vždy hneď po zápase, kopec článkov a fotiek. :angry-red: :angry-red: :angry-red:

 • Peter ŠULEJ  - re: Strašné

  V prvom rade som rád, že ste si našiel čas a dal námahu sa nášmu webu povenovať.
  V druhom rade by som podotkol, že stránka nie je venovaná iba a len mužstvu "A". Ak ste túto stránku lustroval precízne a rozumiete jazyku, v ktorom sa v tejto krajine rozpráva, tak ste musel postrehnuť, že sú tu uverejňované všetky udalosti, ktoré sa týkajú Hokejového klubu Brezno. To znamená od histórie, až po aktuálne výsledky s reportom. Na to ale by ste musel byť pozorný a čítať stránku trošku dôslednejšie. Ale ako som už povedal, to je možné len vtedy, ak rozumiete jazyku SLOVENČINA.
  No a po tretie, ak niekto hodnotí úroveň stránky (že stojí za fajku) na základe toho, že, tu nie je aktuálny report z jedného prípravného zápasu mužov, tak to potom svedčí o jeho obmedzenom a jednoduchšom vnímaní vecí kolo seba.

  Kompletné informácie o dianí v HKB sú uverejňované kompatibilne na stránkach hkbrezno.com a hk brezno knights na fcb. Takže kto má záujem o dianie v hkb, tak si tu všetko nájde. N...

 • Anonymný  - re: poďakovanie

  :love:

  Anonymný Napísal:
  Veľmi pekná stránka, je to na úrovni, veľká vďaka tomu, kto ju spracúva, a nedá mi poďakovať aj hráčom A- mužstva a celému realizačnému tímu za predvedenú hru v tejto sezóne, konečne sa dalo na to pozerať a aj keď skončil neraz zápas prehrou bolo vidieť že sa bojovalo a tie výsledky neboli také ako po minulé roky. Bolo radosť chodiť na štadión a sledovať ako sa chalani zlepšujú, čo nakoniec vidno aj v konečnej tabuľke. Prajem všetkým hráčom aj tealizačnému tímu veľa zdravia, oddychu po náročnej sezóne a verím že minimálne v takomto zložení sa stretneme v nasledujúcej sezóne a že bude podľa Vašich aj našich predstáv. Na záver vďaka za bonus - zápas so Žilinou, iste to stálo nemálo úsilia vybaviť to.
 • Anonymný  - poďakovanie

  Veľmi pekná stránka, je to na úrovni, veľká vďaka tomu, kto ju spracúva, a nedá mi poďakovať aj hráčom A- mužstva a celému realizačnému tímu za predvedenú hru v tejto sezóne, konečne sa dalo na to pozerať a aj keď skončil neraz zápas prehrou bolo vidieť že sa bojovalo a tie výsledky neboli také ako po minulé roky. Bolo radosť chodiť na štadión a sledovať ako sa chalani zlepšujú, čo nakoniec vidno aj v konečnej tabuľke. Prajem všetkým hráčom aj tealizačnému tímu veľa zdravia, oddychu po náročnej sezóne a verím že minimálne v takomto zložení sa stretneme v nasledujúcej sezóne a že bude podľa Vašich aj našich predstáv. Na záver vďaka za bonus - zápas so Žilinou, iste to stálo nemálo úsilia vybaviť to.

 • VV HK RB

  Ďakujeme. A verte, že urobíme všetko preto aby, nasi rytieri vo všetkých kategóriách napredovali a aby tá snaha a energia, ktorá sa do fungovania klubu vkladá prinášala ovocie každou novou sezónou.

 • HAHA  - 2%

  Vy ste tam všetci taký odborníci že ešte aj to tlačivo na poukázanie dane mate nahovno. Za rok 2012 je tlačivo nové.

 • VV HK Brezno

  Sme radi, že ste si našiel čas a navštívil našu novú webovú stránku. Aj vďaka takým príspevkom ako bol ten Váš, bude naša stránka stále aktuálna a informácie na nej správne a objektívne. Ďakujeme.

 • Anonymný  - hk brezno

  Nerozumiem prečo je brezno v 2lige v skupine zapad.skor ho mohli zaradit do vychodu bolo by tam 8timov a na zapade by tak zostalo 6timov.

 • Šulo

  Práve preto je HK BREZNO v skupine západ, aby rozdelená súťaž 2.hokejovej ligy mala rovnaký počet účastníkov aj na východe aj na západe. O forme súťaže v sezóne 2012/13, rozhodli zástupcovia jednotlivých klubov na ZOKu 2.Hokejovej ligy

 • Moniš  - Hráči

  ľudia, nejde pozerať hráčov v sekcii dorast, je tam len filip kubala a na nikoho iného sa nedá prepnúť....chcel by som vidieť tú svoju fotku :D

 • Šulo

  Akonáhle budú k dispozícii fotografie všetkých hráčov tak ich hneď uverejníme do ich profilov

H E A D L I N E S